Sivilceli Ciltler Pişik kremi mucizesi :)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben de yurt dışındayım şuanda,deli gibi sivilce problemimle uğraşıyorum. bu bebek pudrasını çok fazla kişi önermiş denesem mi acaba diye düşünmeye başladım. a.s

yurt disindaysan soyledigim kremi rahatlikla bulabilirsin canim denemekte zarar yok. kucuk biyerden baslar etkisini gozlemlersin cunku bu krem sivilce egzama pisik pek cok sorunda kullaniliyo zaten bebek cildinede uygulandigi icin en hassas ciltler bile kullaniliyor

pişik kremindeki cilde iyi gelen madde çinko olduğu için pişik kremi yerine çinko oksit kremi aldım ben de. sivilcelerim geçmişti zaten ama iz gibi bikaç pütür ve kızarıklık kalmıştı. haftads 1 cildime sürüp 20-25 dakka bekletip peçeteyle silip bol su ile duruluyorum. çinko zaten cilde çok iyi gelen bi madde olduğundan iyi geldi baya. kremin yağlı bi yapısı olduğu için bi tırsım sivilce yaparsa falan diye ama faydasını gördüm. oksitin kullandığım kremin adı da.

evet arkadasim asil etki seninde dedigin gibi cinkoda zaten benim kullandigim kreminde icinde cinko var

selam suder..benim ufak bi sorum olacakti. Sudocrem´e baslayali 4 gün falan oldu,
ne zaman etkisini gösterir? Yani en az ne kadar bi zaman kullanmak lazim etkisini görmek icin?? :1rolleyes:

arkadaşlar bende bu konuyla ilgili başlık açmayı düşünüyordum açıkcası tam isabet oldu gördüğüm.
tanıdığım bi dr dan öğrendim ama emin olup alamadım bu kremi. kendisi bana denemem için bi miktar getirdi.
ilk bugün sürdüm ama kızarıklıkları azalttı diyebilirim. başka kullanan ve olumlu sonuç alanlar varsa paylaşırsa bizimle sevinirim.

evet arkadaşlar bende kullandım gerçekten süper clear pore wash yüz yıkama jeli ve arkasına pişik kremi uyguladım ince bir tabaka halinde sürdüm zaten cilt emiyor isterseniz daha sonra yıkabilirsiniz ben yıkadımm gerçekten süperrr:lepi:

evet kızlar size güvenerek daha öncedende duyduğum için buğün bende aldım bu kremi ben yiğenimden duymuştum çok yakın arkadaşının annesinin cildi süpermiş ne kullandığını sormuş bayanda yıllardır popolin pişik kremi kullandığını söylemiş biz çok şaşırmıştık bu duruma demekki doğruymuş ben yüzümü bebek şampuanıyla yıkarım ardındanda ilkkez bukremi sürdüm bakalım inş, pürüzsüz bi cildimiz olur buda işe yaramazsa popolin alırım artıkkkbilmiyorumkismile

ben de kullanıyore kaydirigubbakcemile2
kızarıklıklar kayboldu neredeyse
3 kere sürdüm sadece:nazar:
hametan kullanıyorum ben.

arkadaşım ben bu kremi 3-4 gündür kullanıyorum çenemde sivilceler yaptı yaa sinirim bozuldu normalmi bilmiyorum ilk kullanım tepkisimi acaba bilmiyorumkismile

arkadaşım ben bu kremi 3-4 gündür kullanıyorum çenemde sivilceler yaptı yaa sinirim bozuldu normalmi bilmiyorum ilk kullanım tepkisimi acaba bilmiyorumkismile
bildiğim kadarıyla bütün sivilce tedavilerinde böyle reaksiyon oluyor
ciltaltındaki sivilceler çıkıp kustuktan sonra kurumaya başlıyormuş:hulya:

kizlar elme suyu sivlcelere bende cok iyi geldi hemen kuruyor bide iz birakmiyor
birde guzellestiriyor simdi hamilelikten dolayi sadece leke olustu onuda dogumdan sonra haletmeyi umuyorum

Psikolojim bozuldu izler yüzünden.:gitme: Sudocremi deniyeyim bi olmazsa maskeyi denerim.Çok teşekkür ederim canım.a.s. :))

X