Sivilceli Ciltler Pişik kremi mucizesi :)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Kızlar bende kullanıyorum perşembe gününden beri gerçekten güzel bir krem sivilce izlerime kızarıklıklarıma çok iyi geldi. Kardeşimin ellerinde mevsimsel oluşan kaşıntı morarma ve çatlak oluyor bu kremden sürdüm morarmaları soldu. Bu çinkonun mucizesi olsa gerek. Ama ben yüzümden çıkarmıyorum sabah sürdükten sonra akşama kadar yüzümde kalıyor. Akşamda yatmadan yüzümü yıkayıp tekrar sürüp yatıyorum.:21:

hangi marka kullanıyorsun cnm?

bi süredir deniyorum, sivilcelerin rengini açar gibi oluyo ama mucize kesinlikle değil... büyük beklentilere girmemek lazım :/

Sudocrem i forumlarda okuyordum sivilcelere iyi geliyor felan diye ama geçenlerde gazete ilanında sivilceye iyi geldiğini de yazmışlar (firmada sonradan fart etti bence :) herneyse... Bi deniyim dedim. Zaten denemediğim şey kalmamıştı. Bazen geçiyordu sivilcelerim ama adet döneminde tekrar fışkırıyordu adeta... Bak yine konudan uzaklaştım. Sonra bu kremi aldım ve her gece sürmeye başladım. Benim sivilcelerim önce beyaz kabarcıklar şeklinde çıkar sonra ben oynayıncada iyice berbat olurdu. Hatta şişlik yapan koca sivilcelerim olurdu. Kremi kullanmaya başladım şu an hala devam ediyorum sanırım birkaç hafta oldu. hergün sürüyorum. Ve uzun zamandır sivilcelerim iyi durumda. Yani bu krem tam bir mucize değil belki ama en azından sivilceleri bastırıyor... İlk defa bir adet sonram sivilcesiz geçiyor... kullanmaya devam edicem bakalım bu etki devam edecekmi?

Sudocrem i forumlarda okuyordum sivilcelere iyi geliyor felan diye ama geçenlerde gazete ilanında sivilceye iyi geldiğini de yazmışlar (firmada sonradan fart etti bence :) herneyse... Bi deniyim dedim. Zaten denemediğim şey kalmamıştı. Bazen geçiyordu sivilcelerim ama adet döneminde tekrar fışkırıyordu adeta... Bak yine konudan uzaklaştım. Sonra bu kremi aldım ve her gece sürmeye başladım. Benim sivilcelerim önce beyaz kabarcıklar şeklinde çıkar sonra ben oynayıncada iyice berbat olurdu. Hatta şişlik yapan koca sivilcelerim olurdu. Kremi kullanmaya başladım şu an hala devam ediyorum sanırım birkaç hafta oldu. hergün sürüyorum. Ve uzun zamandır sivilcelerim iyi durumda. Yani bu krem tam bir mucize değil belki ama en azından sivilceleri bastırıyor... İlk defa bir adet sonram sivilcesiz geçiyor... kullanmaya devam edicem bakalım bu etki devam edecekmi?

peki nasil kullandin canim.. aksam yatmadan önce sürüp uyudun mu ?

Arkadaşlar merhaba.ben yeni üye oldum.bende uzun süredir sivilce problemi yaşıyorum.bir ay öncesine kadar sudocreamı tv de duyup bende almıştım.gerçekten kısa sürede çok işe yaradığını gördüm.bugüne kadar kullandığım ve en kısa zamanda etkisini gördüğüm krem bu diyebilirim.ama üç hafta önce hamile olduğumu öğrendim.ilk hafta kullanıyordum ama sonra içime kurt düştü acaba bebeğe bir zararı olurmu hiç birşey kullanamıyorum.bu çok iyi geliyordu lekelerin rengini açıyordu adeta.hatta hamilelik lekelerine bile iyi geleceğini düşünüyorum ama kullanamıyorum şimdi zararı olurmu acaba.içeriğinde farklı maddeler var çünkü.

Bende kullanıyorum :) Zwitsal markası yüzüme maske gibi uygluyorum daha yıkar yıkamaz yüzde bi ferahlık temizlik oluyor ayrıca yüzümü beyazlatıyor :))

çinko varsa işe yarar gibi geldi. Başka bir başlıkta ("Sivilcelerimden bu suyla kurtuldum ..."du sanırım ) bir reçete önermişlerdi. Geçen sene onu yaptırdım eczacıya. Adam saç dökülmen de var mı dedi. Meğerse cilt ve saç için çinko önemliymiş. Neyse, istersen çinko hapları var takviye olarak al demişti. Almadım o zaman, çok da iştah açıyormuş :)
Bir de bepanten iyi geliyormuş cilde diye duydum. Tüylenme yapıyor diyenler de var. Deneyen var mı?

ben dün maske gibi 20 dk. bekletip sildim..
bugün baktim yüzümde kücük kücük kirmizi noktalar var sivilce izi gibi
ilk kullanimda böyle bisey medana gelmesi mümkün müdür ? :26: :26: :26: :26:

peki nasil kullandin canim.. aksam yatmadan önce sürüp uyudun mu ?

Ben her akşam yüzümü clinique in 3 lü setiyle iyice temizleyip hergün sudocremi sürüyorum. Gece sür bütün gece yüzünde kalsın. Hatta evde olduğum ve makyaj yapmadığım her an sürüyorum. Ve hiç oynamıyorum sivilcelerimle. Yüzüm yavaş yavaş düzelmeye başladı.

ben dün maske gibi 20 dk. bekletip sildim..
bugün baktim yüzümde kücük kücük kirmizi noktalar var sivilce izi gibi
ilk kullanimda böyle bisey medana gelmesi mümkün müdür ? :26: :26: :26: :26:

Kızarıklara ve tahriş olmuş cilde iyi geliyor canım. Böyle bir etki yapacağını sanmıyorum. Gece sürüp yat, sabah bak.. Öyle hemen bir etki bekleme...

Ayrıca kızlar biliyorum ki popo bölgesinde çıkan sivilcelerden rahatsız olanlarınız vardır. Bu sudocrem bu soruna birebir iyi geliyor bilesiniz. :KK70:

pişik kremini 1 haftadır yüzüme kullanmama rağmen faydasını gördüm arkdaşlar denemeye değer bence.

merhaba kızlar ben 29 yaşındayım ve hala ergen gibi sivilce çıkartıyorum.denemediğim şey kalmadı,roaccutane kullanamıyorum lupus hastası olduğum için,geçen ay Antalya"da bir güzellik merkeziyle konuştum ve bana sivilcelerim için dermoroller yöntemini önerdiler.öyle ki cildimin bebek gibi olacağını bir daha asla çıkmayacağını söylediler lakin yüzüm eskisinden beter oldu.aslında bana cilt uzmanı söylemişti akneli yüze dermoroller uygulanamaz diye ama ben o kadar bıkkındım ki halimden yine de denemeliyim diye düşündüm böyle bir salaklık yaptım.ama ordaki güzellik uzmanlarına bunu söylediğimde kabul etmediler doktoru yalanladılar diyebilirim.bana 10 seanslık bir program uygulanacağını söylediler 8. seansta bıraktım çünkü dediğim gibi yüzüm berbat oldu.yüzümün çıkmayan bölgelerinde bile dermoroller yüzünden sivilceler çıktı.size tavsiyem asla sivilceleriniz için bir güzellik merkezine gitmeyin tamamen ticari bir olay.paranızada umutlarınızada yazık olur,1600 tl boşa gitti-şimdilerde paramı kurtarma peşindeyim çünkü az para değil- en kötüsü artık ne yaparsam yapayım düzeleceğime inanmıyorum.ama yinede kaybedeceğim birşey yok diyerek eczaneye karışım yaptırıyorum son kez onu denicem :) eğer sonuç alırsam sizlerle paylaşırım.

Bu arada pişik kremide kullanıyorum yüzümdeki izler için 4 gün kullanmaya başlayalı ama bir fark göremedim doğrusu :KK43:

Cok gecmis olsun.gerceklten sivilcenin nasıl bir bela olduğunu biliyorum.rouacutan bile çözüm olmuyor.ben iki defa 1 bucuk sene aralıklarla kullandım ama altı ay sonra tekrar çıkmaya başlıyor.ama bu pisik kremi ise yarıyor gibi sanki bende yıllarca ilk defa heleki bir kremden bu kadar iyi sonuc alıyorum bir haftadan sonra hissediyorsunuz farkını.kullanmaya devam et kizarikliklarina iyi gelecektir.ozellikle banyodan sonra yüzüne bol bol sür yüzünde kalsın kalabildiği sürece.gercekten ise yaradığını göreceksin

kızlar benim yüzümde bu yaşıma kadar sadece regl dönemlerinde tek tük cıkardı ve cok zayıftım.
şimdi normal kilomu aldıgımdan beri yüzüm t bölgesi yağlı ve aşırı sivilce cıktı ilk defa yanaklarımda bile var :KK43:((( kırmızı kırmızı
bu sudocrem alsam işe yarar mı ? bunalıma girdim.

canım sen doktora gidip bir hormon testi yaptır bence sonra yediklerine dikkat et.çünkü bizim gibiler için bu çok önemli,bugün ben bir şey daha öğrendim yüzü sirkeyle ya da sirkeli suyla silmek yüzün ph değerini bozuyormuş aklınızda olsun,

X