pıtırla başım dertte :)

Huzur kalplerde

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2016
711
206
33
arkadaşlar merhaba 2,5 yaşında kuşum var çok sevimli çok hareketli yaramaz ismi pıtır :halay:bir konuşur tam ama son 1 aydır filan ben ve eşim çalışıyoruz evde kimse yok akşamlar 6 itibari ile bizi görünce aşırı ötesi ötmeye başlıyor ve bu bir süre sonra rahatsız edici oluyor işe yeni başlamadım epeydir çalışıyorum ama şu son 1 aydır böyleyiz neden böyle yapıyor hiç anlamadım başımızı aşırı ağrıtıyor ve bir odaya koyuyoruz bir süre susuyor öyle geri getiriyoruz tvde sesi görünce coşuyor onun yüzünden tv izleyemez oldum aynı odada :KK35: sizce ne yapayım bilemedim bir türlü?

arkadaşlar merhaba 2,5 yaşında kuşum var çok sevimli çok hareketli yaramaz ismi pıtır :halay:bir konuşur tam ama son 1 aydır filan ben ve eşim çalışıyoruz evde kimse yok akşamlar 6 itibari ile bizi görünce aşırı ötesi ötmeye başlıyor ve bu bir süre sonra rahatsız edici oluyor işe yeni başlamadım epeydir çalışıyorum ama şu son 1 aydır böyleyiz neden böyle yapıyor hiç anlamadım başımızı aşırı ağrıtıyor ve bir odaya koyuyoruz bir süre susuyor öyle geri getiriyoruz tvde sesi görünce coşuyor onun yüzünden tv izleyemez oldum aynı odada :KK35: sizce ne yapayım bilemedim bir türlü?
E bi salın hayvanı da enerjisini atsın.İlgilenin biraz da. Hayvan yalnızlıktan sizi görünce seviniyo siz başka odaya götürüp hapsediyorsunuz. Bakamıyorsanız başkasına sahiplendirin

E bi salın hayvanı da enerjisini atsın.İlgilenin biraz da. Hayvan yalnızlıktan sizi görünce seviniyo siz başka odaya götürüp hapsediyorsunuz. Bakamıyorsanız başkasına sahiplendirin
Aynen
Akşama kadar hapis üzüldüm kuşa
2 yaşında bizimde kuş var günlük 3 yada 4 defa kafesten çıkar uçururum rahatlasın diye

Aynen benim de 2 tane kuşum var işten döner dönmez bagirmaya basliyolar tamamen ilgi istemekten. İnsan gibi düşün biraz ilgilenin,serbest hareket etsin. Tv falan izlerken baska odaya goturebilirsiniz. Ama gunde 5 dakikada olsa kafese yaklasip.konuşun mubişler cok duygusal hayvan

Anlaşıyolar mı bende okulumdaki kediyi sahiplenmeyi düşünüyorum bu ara
Kedi ev kedisi ağırbaşlı profilimdeki kedi
Kuş kafesten çıkınca takip ediyo koşuyo arkasından kediyi başka bi yere koyuyorum kuş rahat uçsun diye ama kafesteyken asla yaklaşmıyo kafese
Bende sürekli kontrollü olarak ikisini de idare ediyorum kedinin ön pati tırnaklarını kesiyorum her ihtimale karşı

Kedi ev kedisi ağırbaşlı profilimdeki kedi
Kuş kafesten çıkınca takip ediyo koşuyo arkasından kediyi başka bi yere koyuyorum kuş rahat uçsun diye ama kafesteyken asla yaklaşmıyo kafese
Bende sürekli kontrollü olarak ikisini de idare ediyorum kedinin ön pati tırnaklarını kesiyorum her ihtimale karşı
Çok tatlı gözüküyo patisini yedigim. Benimki sokak kedisi tekir olacagi icin emin olamıyorum,cins kedilerin kuşlara pek zararı olmuyor

Çok tatlı gözüküyo patisini yedigim. Benimki sokak kedisi tekir olacagi icin emin olamıyorum,cins kedilerin kuşlara pek zararı olmuyor
Ne kadar cins ev kedisi olursa olsun yinede kuşun uçtuğunu görünce yakalamaya çalışıyo çünkü doğasında var yemez ama zarar verir öldürebilir
Ben çok dikkat ediyorum ama az bi ihmalde kuş için tehlikeli hele sokak kedisi daha atik olur anında yakalar kuşlarınıza yazık olur

yok bakıyorum emin olun kimse bizim kadar bakamaz akşam gelince çıkartıyorum yemek yerken yanımızda 1 saat duruyor sonra kafese koyuyorum bütün yemleri mamaları krakeri vitaminli suyu mevcut daha ne yapayım :)

X