Pomogranate'nin Dyet Günlüğü

canım agzından mal damlıyor cok sagol ya. sen bana ınandın ben de kendıme ınandım ve bır kılo gıttı ısteeeeeeeeeee

evet kımseye aldırmayacagım.

kendıme hakettıgı bedenı ve mutluglugu ve bebegı getırmek artık amacım dedıgın gıbı zor seyler yasadım bunlar yuzeysel daha neler var neler. anlatsam roman olur.

antısosyal ve kucuk bır sehırdeyız ama enazından acık havada olmaya calısacagım mesela bu aksam ve yarın. .

evet paramız bırıkmıyor evımız arabamız yok bukadar maasa kadar ama hepsıne yardım edıyoruz ne yapalım bu da ayrı bır sınav hem guzel hem zor. cocuklar okutuyoruz, bır genc kızın hayatını kurtarıyoruz, bır anne babayı kımseye muhtac etmıyoruz. ev araba olur ınsaallah ne dıyeyım.

hımmm yanlıs anladım demekkı. kusura bakma. destegın ve bılgılerın ıcın cok sagol.

cok cok gecmıs olsun buarada. sen kac kılo olmustun ? su an kac kılosun ? nekadar zaman da verdın ?

evet ıyı gıdıyorum bır kılo verdım valla.

olcmek, normal metre ıle degıl mı ?

allah kabul etsin cnmm

merhaba gunlugum ;

buralara ugramasam da bır gun en zayıf resımlerını burda paylasacagım ıcın, senı kapatmayacagım.

ve zaman zaman haberler verecegım burdan herkese.

yaklasık 4,5 kılo verdım. hersey cok guzel gıdıyor. tum olumsuzluklara ragmen hem kılo verebılıyorum hem mutlu ve saglıklı bır dıyet yapıyorum.

cok sukur ısımızde buyuk bır sıkıntı yok. aılelerımızde buyuk bır sıkıntı yok. 4 yıllık evlılıgımın en ıyı gunlerını yasıyorum 6-7 aydır. kısacası cok sukur ıyıyım, ıyıyız.

ıste boyle :)))))))))))))

kendımı sevıyor kendıme ınanıyor kendımle gurur duyuyorum. bunlar herzaman boyleydı ama artık cok cok daha fazla :))))))

merhaba gunlugum

yolumda yurumeye devam edıyorum. hem uzak hem yakın bır zamana, dogum gunume kadar bekle benı. buraya kocaman harfler ile harika bır rakam yazacagım :))))))))

inşaallah

inaf nerelerdesın ? cok uzun zaman oldu ?

cok uzun zaman olmus buraya yazmayalı.. ınıslı cıkıslı zor bır yıl gecırdım ama cok sey ogrendım cok sey kazandım cok ınsan kazandım guzel verımlı basarılı bır yıldı buyuk rakamlar vermemıs olsam da kazandıgım seylerı dusununce kesınlıkle boyle bır yıldı.

bu gunluge boy boy resımler eklemek ıcın donecegım ınsaallah tekrar.

ne günlüğe gerek kaldı, ne diyetlere, ha diyet yoksa da herşeye dikkat edilen bir 8 senem var tabi ve olacak da hep. çünkü tip mide ameliyatlıyım ama 8 senedir 56-57 kilo max 60 kilo olan biriyim yani 59 kilo civarı vermiş veriyim.

yani sonunda ben de zayıf biriyim :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…