Popo Protez,lipo,yağ dolgusu..

Onceden oldugunuz lipo ve karin germeden bahsedebilirmisiniz
Merhaba, karın germe lipo Sürecim Açtıgım bu konuda mevcut

Merhabalar, şuan nasılsınız bende parayı denkleştirdigim an olucam. Sizin agrılarınız ne zaman geçti

Arzum yastık kullandın mı protez sonrası bir hafta neler yaptın anlatırmısın

Ya fotolariniza nerden bakabilitorum yardimci olurmusunuz cok merak ediyorum ilk defa ameliyati olan biri cok memnun halinden okadr guzel anlattinizki hepimiz heveslendik.bnm cok merak ettihim bisi var agirlik yapiyormu ve oturunca nasil bis his ve dokununva farkediliyormu?

Fotolarımı kaldırdım canım. Agırlık,oturunca hissetme veya his kaybı... Olumsuz birşey yok çok şükür. Varlığını unuttum artık, gerşya sadece güzel bir popo bıraktı bana

Amannnn sakin poponuza silikon yerlestirtmeyin. Yağ enjeksiyonu evet çok mantıklı. 9 ay önce popoya silikon taktırdım acısı hala geçmedi her gün her dakika ağrı olur mu hiç mi geçmez. Geçmiyor dayanilmicak derecede hep ağrıyor hâlâ açıyor kalcam. Taktirmaz olaydım. Çıkarttırsam bi dünya para isterler. Ne yapicam bilmiyorum. Çıkmazken silikonun yeride belli oluyor çok fena. Resmen deriye bakınca hiç anlamayan insan bile silikon olduğunu orada bir cisim olduğunu anlar. Aman sakın ama kesinlikle yağ enjekte ettirin ama silikon yatırmayın. Hâlâ oturamıyorum piponun üzerine. Her gün her dakika ağrıyor açıyor. Yatarken bile sırt üzeri yatamıyorum hâlâ yüzü köyün yada yan yatıyorum. O kadar pişman oldum ki yaptırdığına

Merhaba bende popo protezi olmak istiyorum bana özelden ulaşırmısınız lütfen

Karın germe 360 derece kuşak ameliyatım popo kaldırma

Süreci anlattığınız için teşekkürler sizinle iletişime geçme şansım olur mu?

smas high orta yüz ve boyun germe ameliyatı oldum Dr serdar Altun'a. 4. Günüm, yazıp resim koymaya başladım, konu açtım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…