Prezervatif kullanmak istemiyor ama başka çare yok :(

yeni evlisiniz galiba ondan çocuk istenmiyor bi süre sonra istiyosanız çocuğu spiral en mantıklısı ne kadar süre kalcağına siz karar veriyosunuz sanırım yanlış hatırlamıyosam spirali kaç yıl istiyosanız o kadarlık taktırıyosunuz

Eşiniz çocuk istemiyor diyosunuz istiyomuş haberiniz yok 😀 hamile kalacaginizdan korksaydi her yolu denerdi cocukmu sanki bilerek yapıyor sizi kandırıyor belki kontrolünü kaybediyo ama çocuk istemiyo madem niye bile bile kaçtır aynısını yapıyo

Spirali dogum yapmamis kadinlar takabiliyor mu ki?

Smear testi sonucu bozuk olan, servikal erozyonu yada halk diliyle rahim ağzında yarası olanlara,
Gebelik veya gebelik şüphesi olanlara,
Genital enfeksiyonu olanlara.
Habis huylu tümörü olanlara.
Uterusta miyomu olanlara,
Rahminde şekil bozukluğu olanlara
Sebebi saptanamamış vajinal kanaması olanlara.
Rahim ağzında yetersizliği olanlara
Kanama ve pıhtılaşma bozukluğu olanlara. Takılmaz.
Takılmaz Sarışın. Liper Loop, Cooper T ve Nova T olarak üç çeşit bulunur düşünürsen, Nova T tavsiye ederim.

Smear testi sonucu bozuk olan, servikal erozyonu yada halk diliyle rahim ağzında yarası olanlara,
Gebelik veya gebelik şüphesi olanlara,
Genital enfeksiyonu olanlara.
Habis huylu tümörü olanlara.
Uterusta miyomu olanlara,
Rahminde şekil bozukluğu olanlara
Sebebi saptanamamış vajinal kanaması olanlara.
Rahim ağzında yetersizliği olanlara
Kanama ve pıhtılaşma bozukluğu olanlara. Takılmaz.
Takılmaz Sarışın. Liper Loop, Cooper T ve Nova T olarak üç çeşit bulunur düşünürsen, Nova T tavsiye ederim.
Bilgilendirme icin tesekkur ederim,ben cocuk istiyorum doğal olarak korunmuyoruz. Ancak ilk cocugum olduktan sonra bu spirali düşünebilirim. Biraz bana ilkel bir yontem gibi geliyor olsa da dogum kontrol hapindan iyidir bence

X