Erkek İnfertilitesi Proxeed Plus'ı Nereden Bulabiliriz?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
proxed plas daha çok sayı için etkili artı arı sütü bide macunu var bitkicilerde + keçi boynuzu pekmezi iyi geliyor biz kullandık hanımlar keçiboynuzu pekmezi arı sütü soğan suyu hepsi test edilip onaylandı kendi adıma:)...

MRB ARKADAŞLAR BENİMDE EŞİMDE SPERM SAYISINDA VE HAREKETLİLİĞİNDE SORUN ÇIKTI BU İLAÇTAN ELİNDE OLAN SATMAK İSTEYEN VARSA GÖRÜŞELİM ARKADASLAR TŞKLR
ben bu pahalı vitaminlerden kutu kutu aldım pek faydası olmadı inşallah size faydası olur da şunu söylemek isterim bol fındık fıstık badem ve bal yesin daha faydalı doğal şeyler yesin ve sigara içmesin ALLAH KOLAYLIK VERSİN

BİR DE 3 YILIN SONUNDA VARDIĞIM SONUÇ ŞU; kaybettiğim zaman bir yana vitaminlere döktüğüm parayı biriktirip tüp bebek yaptırsam iyimiş

sigarası yok zaten şimdi incir kürünü deniyoruz ilaçlara başlamadık kısmet artık hayırşısı amin tşklr

Benim de eşim klomen + proxed plus + evicap + arı sütü poleni 3. Ayımız bakalım bu ay ne olacak ... Adetime 1 hafta var şimdiden aşırı sinir , mide bulantısı , kaşığımda yanma var belki adet belirtisi belki gebelik bakalım olumlu olursa umut olsun diye yazarım ...

Canim naptin faydasını gördünüz mü ilacın merak ettim

ARKADAŞLAR MERHABA EŞİM SPERM TESTİ OLDUKTAN SONRA DOKTOR BU İLAÇLARI YAZMIŞ ALDIK FAKAT NASIL KULLANILDIĞI KONUSUNDA NE ECZANE NEDE DOKTOR HERHANGI BIR ŞEY SÖYLEMEDI DOKTORADA ULAŞAMIYORUM ARANIZDA EŞİ BU İLAÇLARI KULLANAN VARMI EŞİME NASIL KULLANDIRTMALIYIM ?

proxeed plus ise sabah aksam aç karna bir bardak suya koyup içiliyo

yok canım promotil diye bir takvıye dün eşim akşam içerek başladı sabah içilmesi lazım demi bu gida takviyelerin
gunde bır tane ise sabahtr ama ılaçlar degısıo mesela emodeks tok karna içilio proxeed aç karna. yani sizin ilacıda sormanz lazm eczaneye. eger uzernde yazmıosa tabı

Canım ben gordum geçen yıl kullandik biz 6. kutuda hamile kaldım ama onun yanına keçiboynuzu kürü falan da kullanın biz öyle yaptik
BIZDE KULLANIYORUZ CNM KEÇI BOYNUZU SOĞUK PRE S DIYE BIŞE VAR O BNUDA ALDIK ECZANEDEN. PROXEDI DR ĞÜNDE BI KEZ DEDI BIZDE ĞECE 11.30 DA IÇIORUZ IKINCI KUTUDAYIZ INŞ DARISI ISTEYNLERE BANA AMA BAKALIM IKINCI KUTUUMUDUM AZALDI VALLA ILER AREKETLILIKDE ARTIŞ OLDUMU SIIZN

Canım biz bir defa tahlil yaptırdık kötü çıkınca hemen bu ilaca ve keçiboynuzu na başladık ilacı sabah akşam aç karna içti . 6. kutuda ken yani 4m ay falandi sanırım hiç beklemiyoduk ama hamile kalmistik cok şükür ondan dolayi ji daha tahlil yapmadık sayı falan kaç bilmiyodum yani

Mrb canım eşim eczacı depomuz var ben senin için sorduracam eşim çabuk bitiyor dedi

MRB ARKADAŞLAR BENİMDE EŞİMDE SPERM SAYISINDA VE HAREKETLİLİĞİNDE SORUN ÇIKTI BU İLAÇTAN ELİNDE OLAN SATMAK İSTEYEN VARSA GÖRÜŞELİM ARKADASLAR TŞKLR

Tebrik ederim canım. Acaba nasıl hamile kaldin bu ilaçla mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…