Prozac kullananlar

goles

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2012
1.214
415
Prozaca dün başladım daha önceki konumu bilenler biliyor kg takıntım oldugunu öncelikle ilk günden iştahta azalma oldu ve yediklerimin besin degerine bakan ben bakmıyorum üstelik tartılmıyorumda:KK1: birde prozac bende aşırı mutluluga yol açtı içim kıpır kıpır en son 3 sene önce aşık oldugumda böyle hissetmiştim diyebilirim :KK1: kullananların yorumlarını alabilirmiyim bendeki bu mutluluk ve umursamazlık geçicimi ilacın etkisi yeni oldugundanmı :KK1: bu kadar mutlu olmam çok tuhaf ama beni endişelendiriyor:26:

Antidepresan ilaçların etkisi ağrı kesici ilaçlar gibi değildir içtim hemen etki gösterdi diye birşey yok maalesef.
Antidepresanlar düzenli kullanıldığı takdirde 10-15 günden sonra etki göstermeye başlar.

Son düzenleme:
sadece plasebo etkisi antidepresan 15 gün kadar yan etki gösterebilir 1-3 ay arasında orijinal etkilerini gösterir..sizdeki sadece plasebo ağrı kesiciyi içeri içmez ağrınızın geçtiğini düşünmek gibi..

Antidepresan ilaçların etkisi ağrı kesici ilaçlar gibi değildir içtim hemen etki gösterdi diye birşey yok maalesef.
Antidepresanlar düzenli kullanıldığı takdirde 10-15 günden sonra etki göstermeye başlar.

bende öle biliyordum fakat çok ani bi şekilde iyi geldi

sadece plasebo etkisi antidepresan 15 gün kadar yan etki gösterebilir 1-3 ay arasında orijinal etkilerini gösterir..sizdeki sadece plasebo ağrı kesiciyi içeri içmez ağrınızın geçtiğini düşünmek gibi..

teşekkür ederm bilgi için:KK1:

sorun olursa cevaplayabilirim prozac ve zedpreksi 2 sene kullandım çünkü...

ilk etapta bir iki gün mide bulantısı kusma gibi yan etkilerini gördüm ben 2 sene boyunca anksiyetem hafiflerdi hatta bir buçuk sene boyunca eser yoktu sonra hafiften olmaya başlamıştı..tek yan etkisi 2 senede 15 kilo almama sebep oldu ki sende kilo takıntısı var bu kısma takılma:KK1:kişiden kişiye etkileri değişiyor zire..prozac kilo aldırmayan tek antidepresan diye geçer ama ben uzun süre kullandığım için işin boyutu değişti..

ilk etapta bir iki gün mide bulantısı kusma gibi yan etkilerini gördüm ben 2 sene boyunca anksiyetem hafiflerdi hatta bir buçuk sene boyunca eser yoktu sonra hafiften olmaya başlamıştı..tek yan etkisi 2 senede 15 kilo almama sebep oldu ki sende kilo takıntısı var bu kısma takılma:KK1:kişiden kişiye etkileri değişiyor zire..prozac kilo aldırmayan tek antidepresan diye geçer ama ben uzun süre kullandığım için işin boyutu değişti..

çok enteresan iştahmı açtı sende genelde iştahta azalma etkileri gösteriyormuş bendede şuan öle .zaten ben almak istemiyorum vermekte istemiyorumm :KK19: ay bendede kilo yapmasınn. mutluluktan leyla gibi dolaşıyorummm zaten :KK1:

çok enteresan iştahmı açtı sende genelde iştahta azalma etkileri gösteriyormuş bendede şuan öle .zaten ben almak istemiyorum vermekte istemiyorumm :KK19: ay bendede kilo yapmasınn. mutluluktan leyla gibi dolaşıyorummm zaten :KK1:

dedim ya sendeki şu an plasebo etkisi ama bu da iyi...hapı içtikçe iyi olacağına inandırmışsın kendini etkilerini çabuk göreceksin :):KK51:

Antidepresanlar kilo aldirir diye bisey yok ben efexor kullandim 75 mg 1, 5 yil hic kilo yapmadi.
3 ayda prozac kullandim ilk ay sen gibi olmustum sonra hifif geldi.

Prozaca dün başladım daha önceki konumu bilenler biliyor kg takıntım oldugunu öncelikle ilk günden iştahta azalma oldu ve yediklerimin besin degerine bakan ben bakmıyorum üstelik tartılmıyorumda:KK1: birde prozac bende aşırı mutluluga yol açtı içim kıpır kıpır en son 3 sene önce aşık oldugumda böyle hissetmiştim diyebilirim :KK1: kullananların yorumlarını alabilirmiyim bendeki bu mutluluk ve umursamazlık geçicimi ilacın etkisi yeni oldugundanmı :KK1: bu kadar mutlu olmam çok tuhaf ama beni endişelendiriyor:26:
mrb devam ediyor musunuz ilaca..etkileri nasil?

Prozac kullandım çok işe yaradı ve zayıflattı beni ama gebe kalınca bıraktım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kizlar merhaba,ben 1 yildir prozac kullaniyorum.kaygi bozuklugu teshisi konuldu bana.hayattan kopmustum uyuyyamiyordum yemek yiywmiyor disari cikamaiyor kimseyle gorusmuyordum.okula gitmek iskence gibiydi.sinifta dereceye giren ben nerdeyse sinifta kaliyordum.hayata karsi tum inancimi umudumu guvenimi sevinci heycanimi kaybetmistm.sonra dr a gitt ve prozacla tanistim.benp bu tip ilaclarin hicbir etkisi olmadigini dusunurdum cok yanilmisim.beni yeniden hayata dondurdu bu ilac.10 mg la basladim ilk 4 gun carpinti oldu sonra hicbir yan etkisi olmadan gunden gune beni iyilestirdi.sonra dozaji artirdik 20 mg yaptik.daha da iyi gelmisti.6 ay sonra sikayetlerim yari yariya azaldi ve 1 yilin sonunda %90 iyilestim.hicbir yan etkisini yasamadim.fakat donem donem istahim cok artiyor.ozellikle suan cok istahliyim 5 kilo aldim kisa zamand.bunun ilacla bir alakasi var mi yok mu bilmiyorum ama ben Allaha sonsuz sukur ediyorum ki ben eski neseli halime dondum.varsin bana 5 kilo aldirmis olsun.antidepresanlardan korkmayin.cok fayda goren insanlar var.bu ilaclara bir sans verin.en onemli doktorun dedigi dozda ve duzenli kullanin.ne az ne cok.yarin kontrole gidicem doktoruma vu guzel haberleri vericem.Allaha sukurler olsun.saglikli kalin kizlar

bende iki aydır kullanıyorum ama hiçbir etki etmiyor sanki..... hatta akşam saatlerinde bir iç sıkıntısı ağlama sinirlilik geliyor.... doktorum 6 ay kullan dedi inş benimde eski neşem hayat sevincim yerine gelir 4 gündür sigara içmeye başladım korkuyorum kendinden....

İlacın çok ciddi yan etkileri var, ve okuduğum araştırdığım kadarıyla zararını görenler de bir hayli yoğunlukta, burada Prozac Kullananlar zayıflama için amacı dışında reçete eden bilinçsiz doktorlardan da söz edilmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
X