Prozac kullananlar

Bu ilacı kullanmaya baslayalı 4gun oldu hala kendımı cok koyu hıssedıyprum ayaklarım uyustu kafam karman corman sıcak basıyor bana hocc ıyı degılım acaba 15 gune etkısını gostermımı cdden ben 40 mg kullanıyorum oncekı ılacım rexapın 2 5 mg yarısıydı vede yanında pasera 20 mg onları bırakıncamı bu benı baya etkıledı anlamıa deglm bna paxera ıyı gelıyordu lakın bagırsak calıstırmıyordu onları bıraktı Dr prozac a gecırdı ayrıca yanında dryrel verdı ama hıc kullanmadım destrel uyku yapıyor dye

Prozac kuşlanmaya başladım 40verdı Dr oncekı ılacım ıstah acıyor doye onu kestı ama buda ondan aşagı degılmıs ayrıca bnı. Cok kotu yaptı uyku yapıyor gucum yok ıs yapamıyorum gerseye aglayasım geluyor kı aglıyorumda aşırı durgunlastım bnı Boyle etkılıycegnı hıc dusunmenıstım herkez mutluluktan bahsedıyor bu ılacta bnde zerre mutluluk yok ksıne agrasıflestım bgun 6.günüm ve sabredıyprum zorla

Malesef benımde ıstahımı actı zatende vrdı 40mg kullanıyorum ben otekı ılqacı bıraktım kılı aldırıyor dye bunu verdı Dr bu aldırmwz dye sonıc aynı ve cok kotu hisssetirdi krnimi bana herkez mutluluktan bahsedıyo bnde zerresı yok 6. Günüm

Prozacı 5 gün kullandım ve neredeyse prospektüsteki tüm yan etkileri yaşadım(kaldı ki psikoloğum prospektüsü okuma demişti ve okumamıştım)Başka Dr a sordum ve ilk kullanımda bile yan etkilerini yaşayabilirsiniz dedi ama psikolog bunu 14 gün sonra etki ediyor diye çok ta kabullenmek istemedi.Tek bildiğim ilacı kullandığımın 2.günü yan etkilerin başlaması ve bırakana kadar her aldığımda devam etmesi oldu.Sebep depresyon nedeniyle rahatlatsın diye.Ulan en baştaki halimi arattı be ilaç!

Prozacı 5 gün kullandım ve neredeyse prospektüsteki tüm yan etkileri yaşadım(kaldı ki psikoloğum prospektüsü okuma demişti ve okumamıştım)Başka Dr a sordum ve ilk kullanımda bile yan etkilerini yaşayabilirsiniz dedi ama psikolog bunu 14 gün sonra etki ediyor diye çok ta kabullenmek istemedi.Tek bildiğim ilacı kullandığımın 2.günü yan etkilerin başlaması ve bırakana kadar her aldığımda devam etmesi oldu.Sebep depresyon nedeniyle rahatlatsın diye.Ulan en baştaki halimi arattı be ilaç!
Ben ıkı aydır kullanıyorum
Ilk baslarda cok buyuk agız kurulugu ve seker hastasıymısım gıbı devamlı sususzluk
Hatta hergun acıle gıtmeye baslamıstım
Ben şeker hastası oldum dıye
Bütün doktorlar yok dedı psıkıyatırda kullanmaya devam et dedı sabrettım
1 ayda duzeldı ıyı gelmeye baslamıstı ama ıkıncı ay bıtecek sankı az gelıyor yıne eskısı gıbı sınırlı ofkelı olmaya basladım
Artı yogun depresyon anksıyete mutsuzluk vardı ama panık atak krızı uzun zamandır yaşamıyordum
İlaca basladım baslayalı gecelerı 5 kez panık atak krızı yasadım
Cok korkunc kalp krızı gecırıyor can cekısıyor gıbı oluyorum
hala kullanıyorum 2. Ay bıtınce haftaya kontrolum var bakalım ne dıyecek
Ama yınede ıyıkı kullanıyorum kendı kendıme bas edemıyordum

X