Rahatsız olmakta haklı mıyım?

hoof konu hortlamış bende atlamısım amaann eskıymısss.
Bilidirmler gelince bende şaşırdım bi an ama herkesi aydınlatmak isterim madem konu hortladı... Konuda bahsi geçen şahısla çok şükür hiç bir ilişiğim kalmadı kesin ve net olarak. Artık hayatımda başka birisi var çok güzel giden bi ilişkim var şimdilik böyle en azından ilerde ne olur bilemiyorum

ben ne okudum. merhaba guzelim. sen her erkeğın hayalisin bence. şaka mı. öncelıkle sızın ılıskı anlayısınız nedır? benım esimde oynuyor yanımda hep. kızlarla oynasın sabah bahcede bulursunuz. kazınca 😂 şimdi, 1 ay konuşulmayan ılıskı mı olur? sız erkek arkım dıyorsunuz ama bence sorun burda. cocuk bunun rahatlığı ıle davranmıs bence durust davranıp anlatmıs . arkadaslık kankalık hıkayelerını yemeyiz yalnız, apaçık flort işve cılve oyun moyun hadi canım yanı. ama ılıskı olmadığından tam olarak, bılemedım cocuga ne desem bıde anlatmıs. hem onunla flort edıyor hem baktı kı sen tepkısızsın anlatıyor filan . ne yardan serden geçiyor. enteresann.
Birde benim kesinlikle sevgilim yokmuş yaşadığım şey bir ilişki değilmiş ya da ben tek taraflı yaşıyordum galiba kendi kendime... burdaki yorum yapan herkes tek tek çok haklıydılar. Yine de o kızla da aralarında bir şey olmadı hatta ilişiği bitirdiler artık nedendir bilemem beni de ilgilendirmiyor

Mesajını yeni okudum karşıma şimdi çıktı ve sonuna kadar okudum 1 yıl geçmiş üzerinden merak ettiğim şu üniversite sınavınız ne oldu nereyi kazandınız, erkek arkadaşınızla son durumunuz ne, inşallah erkek arkadaşınız için geleceğinizi yakmamışsınızdır
Açıkçası söylemek gerekirse o zamanlar bu olaylar yüzünden son bir ay doğru düzgün çalışamadım fakat istediğim bölüme girebildim sadece istediğim şehirde olmadı.. Neyseki konudaki şahısta şükürler olsun artık hayatımda değil. Kimseye değmeyeceğini anladım ve insanları da kaç sene geçerse geçsin asla tanıyamıyormuşuz bunu da öğrendim. Kötü bir ayrılık ve büyük bir kalp kırıklığı yaşadım maalesef ki ama yaralarımı çabuk sarıp toparlanmayı başardım. Şimdi çok güzel giden bi ilişkim var hatta fazla güzel bazen acaba gerçek mi diyorum ya da altından inşallah kötü bir şey çıkmaz diye hep tetikteyim.. alışkanlık olmuş maalesef ki ama zamanla geçer belki diyorum.. çok teşekkürler ilginiz için

Tabi ki okumadım ilk bikaç cümle hariç. 1 aydır konusulmayan 10 kere iletişimde bulunulan sevgili olmaz. Fark etmissin zaman gecse de sevindim mutluluklar🥰🥰

Açıkçası söylemek gerekirse o zamanlar bu olaylar yüzünden son bir ay doğru düzgün çalışamadım fakat istediğim bölüme girebildim sadece istediğim şehirde olmadı.. Neyseki konudaki şahısta şükürler olsun artık hayatımda değil. Kimseye değmeyeceğini anladım ve insanları da kaç sene geçerse geçsin asla tanıyamıyormuşuz bunu da öğrendim. Kötü bir ayrılık ve büyük bir kalp kırıklığı yaşadım maalesef ki ama yaralarımı çabuk sarıp toparlanmayı başardım. Şimdi çok güzel giden bi ilişkim var hatta fazla güzel bazen acaba gerçek mi diyorum ya da altından inşallah kötü bir şey çıkmaz diye hep tetikteyim.. alışkanlık olmuş maalesef ki ama zamanla geçer belki diyorum.. çok teşekkürler ilginiz için
Senin adına çok sevindim hayatını kurtarmışsın hiç kimse için geleceğini yakmamışsın en azından. Bundan sonrasıda senin için daha güzel olur umarım

X