Rahatsız olmakta haklı mıyım?

Ne kadar rahatsiniz ya. Nedemek cok Iyi anlasiyoruz,kankayiz,eğleniyoruz. Yakinda aldatildim veya terk edildim diye konu acarsaniz sasirmam. Baska bir platforma bir paylasim okumustum. Kiz 4 yillik iliskisinde,sevgilisini kankasiyla tanıştırıyor. Sevgilisi ve kiz arkadaşı baya iyi anlasmis telefonda msjlasmalarini sorun etmemis hani arkadasis ne guzel anlasiyolar diye. Sonuc ne mi? Sevgilisi ve en yakin kiz arkadasi evlenmis. Boynuz yemis yani.. cok rahatsizniz cok

Ayrı sehirlerdesiniz ve erkek arkadaşın bir kadınla pubg oynamak için arkadaş oldu demek :işsiz: hikayenin sonu belli kardeşim. O kızla arkadaşlık yapmayacak (haa sen sevgilime çok güveniyorum dersen bir dusun derim) ve seninle de öyle ayda bir konuşmayacak telefonda. Farklı şehirde de olsanız aranizi sıkı tutun yoksa aha da böyle su sızar araya.

Haa bir de aklı sıra ayak yapıyor " yeni arkadaş edindim görünce yanlış anlama" diyerek. Yoo hiç yanlış anlamadım rahatça pubg oynayın siz demeni bekliyordur eminim :işsiz: şu an erkek arkadaşına fena halde kızdım üstüme gelmeyiniz lütfen plizzz:sopa:

Haa bir de aklı sıra ayak yapıyor " yeni arkadaş edindim görünce yanlış anlama" diyerek. Yoo hiç yanlış anlamadım rahatça pubg oynayın siz demeni bekliyordur eminim :işsiz: şu an erkek arkadaşına fena halde kızdım üstüme gelmeyiniz lütfen plizzz:sopa:
Bende dün ilk öğrendiğimde bu kadar kızmamıştım ama zaman geçtikçe düşündükçe parçaları yerine oturunca bende aşırı kızgınım. Mesaj atmış mesajına görüldü attım cevap vermeyi de düşünmüyorum bi süre

Hepsini okuyamadım fotoğrafınızı koymuyormuş oraya kadar okudum yetti. Arkadaslarına da kıza da senden bahsetmiyorsa başkalarına açık kapı bırakmak istıyordur. Yani seni seviyor gibi gelmedi bana. Yarın karşına o kızı seviyorum diye çıkarsa şaşırma ve üzülme.

Boşverin erkek arkadaş vs. Sınava az kaldı ona konsantre olun günde en az 500 soru çözüyorduk biz sınav senemizin son ayında. Önemli olan sınavınız gerisi gelir geçer. Yenileri gelir :) Başarılar diliyorum

Evet insanların erkek veya kız arkadaşları olabilir, tamamen bu düşünceyi savunan biriyim. Ama şöyle bir durum da var maalesef kimse anlamıyor bunu, o arkadaşlar geçmişten geldiyse olabilir. Yani çok sıkı gerçekten arkadaştan öteye gitmeyen bir ilişki çocukluktan başlamalı bana göre. Çünkü büyüdükçe hormonlar ve toplum düşüncesiyle ister istemez arkadaşlıktan öteye gidiyor iki farklı cinsin yakınlaşması. He yine olabilir bunlar olmasada arkadaşlık ama kadının set çekmesiyle olabilir, en baştan sevgili düşüncesiyle giden bir kadın sonradan arkadaşa dönmez. Erkeklerde sağolsunlar aman yeni heyecanlar kafalarında oldukları için zaten direk zıplıyorlar.

Biz yeni tanıştık, yanlış anlama sadece arkadaşım, 3 aydır görüşüyoruz çok eğleniyoruz derken?

Zaten çok güzel vakit geçirdiğin insandan hoşlanırsın. Dikkatli olun, hatta kısıtlayın diyeceğim ama en başta bunun yolunu yapan bir adamla daha ne kadar mideniz kaldırır devam edersiniz bilmiyorum...

Yaw nedir bu çok korkuyorum beni aldatmasindan sözleri aldatirsa aldatsin canı cehenneme biraz özgüvenli ol boşver rahat ol inceldigi yerden kopsun sanki evlisin 4 tane çocuğun var aman ayrılırsa benden ben naparim sonra psikolojisine girmişsin bile herşeyin başı özgüven eğer senin onu kaybetmekten korktuğunu hissederse kendini vazgeçilmez sanıp herşeyi yapar benden sana tavsiye tecrübe konusuyo 😉

Sevdiğini hissettiriyor bana demişsinizde, ayda bir görüştüğünüz birinin sevgisini nasıl hissediyorsunuz? Seven insan durabilir mi sanıyorsunuz sevdiği insan ile konuşmadan, ondan haber almadan.. Bence sevgiliniz sizin yokluğunuza çoktan alışmış bile, normal zamanlara döndüğünüzde ise belki varlığınız onu rahatsız bile edecektir fazlaca rahatlık ve serbestliğe alıştığı için..

Ayrıca en başta duyguları varmış bunları bile bile onunla arkadaşlığa devam etmesi de hiç hoş birşey değil, inanın. Sizi üzmek istemem ama bu işin sonu iyi bitmez.. 3 ay boyunca başka biriyle gülüp eğlenmiş, 3 ay sonra size bunu açıklıyor.. Noktayı koymanın vakti gelmişte geçiyor bile...

Erkek arkadaşıma kızgınım zaten şimdi bu sinirle konu sahibinin erkek arkadaşını doğrayabilirim. Aşırı sinirimi bozdu ya.

Aldatıyorsan düzgünce aldat ne gelip sınava hazırlanan kızın aklını karıştırıyorsun düşüncesiz!

Kızın ondan hoşlandığını bildiği halde konuşuyor boşluğunuzu kızla dolduruyor işte. Madem böyle dürüst bir beyefendi kendisi neden 3 ay geçince anlatmış.

Sınava odaklanın düşünmeyin şu salağı ya. Sınava şurada ne kalmış gelip kendini rahatlatmak için aldattığını itiraf ediyor. Sınavı bekleyememiş.

Siz derse gömülürken tamamen herseyden soyutlanmışken, çocukCAGIZ harika eglenceli bi arkadaş bulmuş. Aman ne şahane :KK50: (şimdi ki yeni versiyon kızlar ; insanın sevgilisini değil , g*tündeki donunu bile alırlar ruhun duymaz))bence bu kadar rahat olma ..:sinirli: al eline sopayı..

Merhaba bayanlar uzun bir süredir forumun takipçisiydim bir kaç ay önce de üye oldum. Bugünde ilk konumu açmak kısmetmiş, yardımcı olursanız çok sevinirim biraz uzun olabilir şimdiden özür dilerim.
Ben 19 yaşındayım 3 senedir süren bir ilişkim var, erkek arkadaşım da 19 yaşında. Ben mezuna kaldım o üniversiteye gitti. Ayrı şehirlerden yürüttük bu sene. Hatta dokuz ayda toplasanız 10 kere falan iletişime geçmişizdir. Tatilde yüz yüze görüştük o da 5 kere falandı. Sınava tekrar hazırlandığım için telefon sosyal medya işlerini bırakmıştım. Oda beni olabildiğince rahatsız etmek istemiyordu.

Şimdi konuya gelecek olursam, dün erkek arkadaşımla telefonda konuşuyorduk (1 aydır konuşmamıştık o aradı) ve bana anlatacağı şeyler olduğunu söyledi. Yüz yüze konuşmak istiyormuş çünkü telefondan söylerse yanlış anlayabilirmişim. Böyle bir laf denir mi? Sus madem hiç bahsetme gelince direkt anlat. Ben tabi aklım kalır da bin bir ısrarla söylettim. Beyefendi pubg oynarken orda bir kızla tanışmış. Aynı şehirde değiller. Ne üniversiteleri aynı şehirde, ne de memleketleri. 3 ay olmuş tanışalı ama başlarda samimi değillermiş. şu son bir aydır samimi olmuşlar telefon numaraları falan alınmış verilmiş. Yeni bir arkadaş edindim bunu söylicektim görünce yanlış anlama diye,istersen mesajları da okursun ben gelince dedi. Kızmadım çok normal olabilir ama keşke benimde tanıyabilme imkanımın olduğu biri olsaydı. Ne biliyim bizim çevreden falan en azından sorup soruşturur öğrenirdim nasıl biri diye. Şu şartlarda hiç bir ortak yolda buluşup tanışamayız. Sevgilime de bunları söyledim. Ve ben kimseye güvenmiyorum haberin olsun dedim. Ama yine senin kararın arkadaşlarına karışamam. O kızın sana yanlı gözle bakmayacağına asla inanmam dedim. Bu sözün üstüne de demesin mi zaten başta vardı öyle bir düşüncesi dedi. Erkek arkadaşım ve onun bir yakın arkadaşıyla birlikte pubg de tanışmışlar kızla. Yani erkek arkadaşımın kankası da kızı tanıyor onlarda görüşüyormuş. Erkek arkadaşımın kankasına mesaj atmış kız. Hani aramızda bir şeyler olabilir mi bana ne gözle bakıyor gibisi. Kankası da demiş ki onun o toplarda işi yok demiş. Bende sinirlendim haliyle niye sevgilisi var dememiş diye. Erkek arkadaşım da dedi ki o bizim aramızdaki durumu tam bilmiyor dedi. Yani görüştüğümüzü biliyor ama sevgiliyiz yeniden falan diye bi konu açılmadı hiç aramızda dedi. Sebebi de şu:

Erkek arkadaşımla biz bir dönem ayrılmış bir sene önce falan bir kaç ay ayrı kaldık. Ve yeniden başladığımızdan beri dediğim gibi o üniye gitti ben zaten ders çalışmaktan başka işim yok telefon wp ınstagram falan kapatmıştım. Tamamen izoleydim. (Bu bilgiyi de verdiğime göre devam ediyorum)

Biraz kavga ettik daha doğrusu ben konuştum o dinledi. Nasıl bilmez en yakın arkadaşın aramızdaki durumu diye kavga çıkardım. Erkek arkadaşım ınstagram hesabı yoktu yeni açtı biz ayrıldığımızda açmıştı. Bende yeniden barıştığımızdan beri benle foto atması gerektiğini söylüyorum ki yanlış anlaşılmalar yaşanmasın. Herkes bilsin. Misal bu kız sevgilisi olduğunu bilseydi giidp de en yakın arkadaşına olabilir miyiz diye sormazdı. Bunları söyledim sevgilime. Hala bi fotomuz yok sevgilin miyim değil miyim. O kızda bilmiyor hala söylemedin ona da deme diyorum. Niye söyliyim durup dururken öyle şey mi olur hava atmak gibi diyip duruyor. Instagrama foto atmama sebebi de aynı görgüsüz gibi. Biz zaten biliyoruz millete ne gerek var. Bu arada yanlış düşünmeyin beni sakladığını düşünmüyorum çünkü annesiyle tanıştım evlerine gidip gelmişliğim var. Dışarda falan geziyoruz arkadaşlarıyla. Ünideki arkadaşları da biliyor beni. Yani beni saklamıyor. Gerçekten gösteriş olduğunu düşündüğü için yapmıyor bazı şeyleri. Ama bende böyle durumlar için gerekli olduğunu dün de yine vurguladım.

Kızla arkadaşlığı kes konuşma falan demeyi düşünmüyorum. Öyle dersem iyice bağlanır. Hem benim de yakın erkek arkadaşım var direkt o da ona laf söyler ve de kendisi de ondan hoşlanmıyor. Ama o benim dört senelik arkadaşımken o bu kızı 3 aydır tanıyor sadece internetten tanışmışlar ve başta kızın aklındaki düşünceler sevgililik yönündeymiş.

Erkek arkadaşım şuan öyle bi durumları olmadığına yemin ediyor. Kankayız diyor çok eğleniyoruz konuşurken falan diyor. Ki bu da beni ayrı kırdı. Ben yine de ne kız için ne erkek arkadaşım için asla yapmaz demem. Çünkü o asla yapmaz benim sevgilim diyenlerden değilim.Her erkek imkanı olsa yapar diye düşünüyorum. Erkek arkadaşımda bu fikrimi onaylıyor.

Şimdi sizlerden yardım istediğim konu şu. Ben erkek arkadaşımı seviyorum onun da beni sevdiğinden eminim şimdiye kadar beraber olduğumuz süre zarfı içinde hiç yanlış bir şeyini yakalamışlığım veya şüphelenmişliğim olmadı çünkü küçüktük diye düşünüyorum. Şimdi büyüyoruz değişiyoruz ilgi alanlarımız farklılaşıyor yönelimlerimiz değişiyor falan.Hem gerçek hayatta arkadaşlarımın yaşadıklarından hem de burdan okuduğum bazı şeylerle gerçekten herkese karşı olan güvenim sıfırlandı. Kimse için o bunu yapmaz diyememeye başladım. Ve bu ilişkimizi kötü etkilesin istemiyorum. Ama içten içe de çok korkuyorum aldatılmaktan illa bu kız değil başka biriyle de olabilir herhangi biriyle herhangi bir şekilde gerçekleşebilir bu aldatma meselesi. Bunu çok düşünmeye başladım. Bana tavsiyeleriniz olur mu acaba bu güven sorunuyla ilgili?
Ben çok yargılıorum biliomusun.Benım erkek arkadaşım nasıl baska bır kızla sohbet eder çok eglenıyoruz der fln.Bana çok ters .Bu yapı meselesı.Tabıkı arkadasları olsun ama zort pırt nasılsın napıyosun fln.Ne bıleyım ya.Daha yaşınız kucuk.Ben olsam erkek arladasım çok eglenıoruz,Sevgılı olmadıgımızı solemedı derse çok uzulurdum.Ayrıca her seyede bı cevap vermıs beyefendı.

Asıl problem sizin paylaşımınızın bitmiş olması. Ne sebepten olursa olsun bir ay konuşulmayan ilişkiden hayır gelmez ve adamın ilgiyi dışarıda araması anormal değil. Duygusal bir şey olmasa da sürekli iletişim halindeler belli, bir şekilde sohbet diyalog belki ilgi ihtiyacını karşılıyor. Bilmiyorum. Bence bir şekilde paylaşımlarınızı ilginizi artırın, ayrılmak istemiyorsanız.

Birinin sevgilisinin olması onunla fotoğraf paylaşması sevgilim var demesi görgüsüzlük mü:silah:
Yahu adam kapıyı ardına kadar açmış bacim farkinda degil misin seni kekliyor gözü oynaşta bunun. Sende adamı kaybetmemek için bu kadar relax olma:KK20:

Ben çok yargılıorum biliomusun.Benım erkek arkadaşım nasıl baska bır kızla sohbet eder çok eglenıyoruz der fln.Bana çok ters .Bu yapı meselesı.Tabıkı arkadasları olsun ama zort pırt nasılsın napıyosun fln.Ne bıleyım ya.Daha yaşınız kucuk.Ben olsam erkek arladasım çok eglenıoruz,Sevgılı olmadıgımızı solemedı derse çok uzulurdum.Ayrıca her seyede bı cevap vermıs beyefendı.
Yoo hayır çok haklısınız bende üzüldüm zaten. Ama arkadaşı beni biliyor tanıyor numaralarımızda var birbirimizde. Sadece ayrıldıktan sonra tekrar barıştığımızı tam anlamıyla sevgili olduğumuzu bilmiyormuş. Şuan hala konuştuğumuzu görüştümüzü biliyor. Ama aramızdaki durum ne onu bilmiyormuş. En azından erkek arkadaşım öyle söyledi. Benimde canımı sıkan konu kız arkadaşları olması değil. Başka kız arkadaşları vard taa ilkokuldan onlarla dışarı çıkıp gezdiği zaman hiç gocunmazdım. Çünkü bende tanışmıştım onlarla ve bir kere geçmişleri vardı. Ama bu kız 3 aylık bi tanışıklık ve tamamen sanal ortamdan? Hiç hoşuma gitmedi. Ona da söyledim kusura bakma kesinlikle ne dersen de ben o kıza güvenmiyorum. Ne şuan ki kanka ayağına ne de başka bir şeyine. Bir kere başta bakmış yan gözle şuan kanka dese kaç yazar. Aynen böyle söyledim kendisine de. Ama yok anlamıyorsun yok görürsün mesajları okuduğunda anlicaksın sözüme güven diyip durdu.

Siz derse gömülürken tamamen herseyden soyutlanmışken, çocukCAGIZ harika eglenceli bi arkadaş bulmuş. Aman ne şahane :KK50: (şimdi ki yeni versiyon kızlar ; insanın sevgilisini değil , g*tündeki donunu bile alırlar ruhun duymaz))bence bu kadar rahat olma ..:sinirli: al eline sopayı..
Bende size katılıyorum. Bu yüzden kendisine o kıza hiç bir şekilde güvenmediğimi söyledim. Erkek arkadşım ısrarla vallahi erkek kankamla nasılsam onunla da öyleyiz. Hiç farkı yok deyip duruyor. Yinede güvenmiyorum ama o kızla arkadaşlığını kesiceksin bitir demekte yanlış geliyor. Yasaklarsam daha çok kıymete biner diye korkuyorum. İnadına gitmeden bana bunu anlattığına pişman etmeden nasıl iletişimlerini koparmalarını sağlayabilirim?

Merhaba bayanlar uzun bir süredir forumun takipçisiydim bir kaç ay önce de üye oldum. Bugünde ilk konumu açmak kısmetmiş, yardımcı olursanız çok sevinirim biraz uzun olabilir şimdiden özür dilerim.
Ben 19 yaşındayım 3 senedir süren bir ilişkim var, erkek arkadaşım da 19 yaşında. Ben mezuna kaldım o üniversiteye gitti. Ayrı şehirlerden yürüttük bu sene. Hatta dokuz ayda toplasanız 10 kere falan iletişime geçmişizdir. Tatilde yüz yüze görüştük o da 5 kere falandı. Sınava tekrar hazırlandığım için telefon sosyal medya işlerini bırakmıştım. Oda beni olabildiğince rahatsız etmek istemiyordu.

Şimdi konuya gelecek olursam, dün erkek arkadaşımla telefonda konuşuyorduk (1 aydır konuşmamıştık o aradı) ve bana anlatacağı şeyler olduğunu söyledi. Yüz yüze konuşmak istiyormuş çünkü telefondan söylerse yanlış anlayabilirmişim. Böyle bir laf denir mi? Sus madem hiç bahsetme gelince direkt anlat. Ben tabi aklım kalır da bin bir ısrarla söylettim. Beyefendi pubg oynarken orda bir kızla tanışmış. Aynı şehirde değiller. Ne üniversiteleri aynı şehirde, ne de memleketleri. 3 ay olmuş tanışalı ama başlarda samimi değillermiş. şu son bir aydır samimi olmuşlar telefon numaraları falan alınmış verilmiş. Yeni bir arkadaş edindim bunu söylicektim görünce yanlış anlama diye,istersen mesajları da okursun ben gelince dedi. Kızmadım çok normal olabilir ama keşke benimde tanıyabilme imkanımın olduğu biri olsaydı. Ne biliyim bizim çevreden falan en azından sorup soruşturur öğrenirdim nasıl biri diye. Şu şartlarda hiç bir ortak yolda buluşup tanışamayız. Sevgilime de bunları söyledim. Ve ben kimseye güvenmiyorum haberin olsun dedim. Ama yine senin kararın arkadaşlarına karışamam. O kızın sana yanlı gözle bakmayacağına asla inanmam dedim. Bu sözün üstüne de demesin mi zaten başta vardı öyle bir düşüncesi dedi. Erkek arkadaşım ve onun bir yakın arkadaşıyla birlikte pubg de tanışmışlar kızla. Yani erkek arkadaşımın kankası da kızı tanıyor onlarda görüşüyormuş. Erkek arkadaşımın kankasına mesaj atmış kız. Hani aramızda bir şeyler olabilir mi bana ne gözle bakıyor gibisi. Kankası da demiş ki onun o toplarda işi yok demiş. Bende sinirlendim haliyle niye sevgilisi var dememiş diye. Erkek arkadaşım da dedi ki o bizim aramızdaki durumu tam bilmiyor dedi. Yani görüştüğümüzü biliyor ama sevgiliyiz yeniden falan diye bi konu açılmadı hiç aramızda dedi. Sebebi de şu:

Erkek arkadaşımla biz bir dönem ayrılmış bir sene önce falan bir kaç ay ayrı kaldık. Ve yeniden başladığımızdan beri dediğim gibi o üniye gitti ben zaten ders çalışmaktan başka işim yok telefon wp ınstagram falan kapatmıştım. Tamamen izoleydim. (Bu bilgiyi de verdiğime göre devam ediyorum)

Biraz kavga ettik daha doğrusu ben konuştum o dinledi. Nasıl bilmez en yakın arkadaşın aramızdaki durumu diye kavga çıkardım. Erkek arkadaşım ınstagram hesabı yoktu yeni açtı biz ayrıldığımızda açmıştı. Bende yeniden barıştığımızdan beri benle foto atması gerektiğini söylüyorum ki yanlış anlaşılmalar yaşanmasın. Herkes bilsin. Misal bu kız sevgilisi olduğunu bilseydi giidp de en yakın arkadaşına olabilir miyiz diye sormazdı. Bunları söyledim sevgilime. Hala bi fotomuz yok sevgilin miyim değil miyim. O kızda bilmiyor hala söylemedin ona da deme diyorum. Niye söyliyim durup dururken öyle şey mi olur hava atmak gibi diyip duruyor. Instagrama foto atmama sebebi de aynı görgüsüz gibi. Biz zaten biliyoruz millete ne gerek var. Bu arada yanlış düşünmeyin beni sakladığını düşünmüyorum çünkü annesiyle tanıştım evlerine gidip gelmişliğim var. Dışarda falan geziyoruz arkadaşlarıyla. Ünideki arkadaşları da biliyor beni. Yani beni saklamıyor. Gerçekten gösteriş olduğunu düşündüğü için yapmıyor bazı şeyleri. Ama bende böyle durumlar için gerekli olduğunu dün de yine vurguladım.

Kızla arkadaşlığı kes konuşma falan demeyi düşünmüyorum. Öyle dersem iyice bağlanır. Hem benim de yakın erkek arkadaşım var direkt o da ona laf söyler ve de kendisi de ondan hoşlanmıyor. Ama o benim dört senelik arkadaşımken o bu kızı 3 aydır tanıyor sadece internetten tanışmışlar ve başta kızın aklındaki düşünceler sevgililik yönündeymiş.

Erkek arkadaşım şuan öyle bi durumları olmadığına yemin ediyor. Kankayız diyor çok eğleniyoruz konuşurken falan diyor. Ki bu da beni ayrı kırdı. Ben yine de ne kız için ne erkek arkadaşım için asla yapmaz demem. Çünkü o asla yapmaz benim sevgilim diyenlerden değilim.Her erkek imkanı olsa yapar diye düşünüyorum. Erkek arkadaşımda bu fikrimi onaylıyor.

Şimdi sizlerden yardım istediğim konu şu. Ben erkek arkadaşımı seviyorum onun da beni sevdiğinden eminim şimdiye kadar beraber olduğumuz süre zarfı içinde hiç yanlış bir şeyini yakalamışlığım veya şüphelenmişliğim olmadı çünkü küçüktük diye düşünüyorum. Şimdi büyüyoruz değişiyoruz ilgi alanlarımız farklılaşıyor yönelimlerimiz değişiyor falan.Hem gerçek hayatta arkadaşlarımın yaşadıklarından hem de burdan okuduğum bazı şeylerle gerçekten herkese karşı olan güvenim sıfırlandı. Kimse için o bunu yapmaz diyememeye başladım. Ve bu ilişkimizi kötü etkilesin istemiyorum. Ama içten içe de çok korkuyorum aldatılmaktan illa bu kız değil başka biriyle de olabilir herhangi biriyle herhangi bir şekilde gerçekleşebilir bu aldatma meselesi. Bunu çok düşünmeye başladım. Bana tavsiyeleriniz olur mu acaba bu güven sorunuyla ilgili?
Bak hayatım ay benım eski sevgılım ben yokken 3 4 yıllık kız arkadasını evıne davet etmıstı nedenmıs bizi çagırdıgı içinmiş kızı da tanıyordum ama yanı ben bir erkekla bir kadının aevgılı degıllerse ikisnin de sevgılısı varsa ne alaka aynı ev başbaşa biralar içilmiş pizzalae yenmiş ben bu olayda bile çok buyuk olay çıkarmıstım aşırı hem de sen yine iyisin valla ben ye kendine gel ya da dusun tasın istersen ayrılalım derdim

X