Rahim filmi?

Sardunyayaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2016
609
368
34
Rahim filmi cektiricem kizlar fakat doktorum 400 lira anestezi 300 bilmemne 200 bilmem ne alior toplam 1milyar dedi. Ozel yer. Kafam karisti suanki fiyatlar nedir acaba bilen varmi? Burde cokkorkuyorum anestezili olsam anestezi tehlikeli diyorlar burda napicagimi sasirdim:KK43:((

Rahim filmi cektiricem kizlar fakat doktorum 400 lira anestezi 300 bilmemne 200 bilmem ne alior toplam 1milyar dedi. Ozel yer. Kafam karisti suanki fiyatlar nedir acaba bilen varmi? Burde cokkorkuyorum anestezili olsam anestezi tehlikeli diyorlar burda napicagimi sasirdim:KK43:((
Canım sen hangi şehirdesin ben izmir bende daha bulamadım burda ağrısız ve anestesisiz çeken yeri.İstanbulda echomar ve memorialda 500 tl ye ağrısız çekiyorlarmış son teknoloji aletle.İzmir geri kalmış bu konuda keşke burayada gelse istanbula gitmem zor gibi.Medical park izmir hastanesine mail attım sizde getirseniz diye çok ihtiyaç var diye umarım bunu bir düşünürler.

Canım sen hangi şehirdesin ben izmir bende daha bulamadım burda ağrısız ve anestesisiz çeken yeri.İstanbulda echomar ve memorialda 500 tl ye ağrısız çekiyorlarmış son teknoloji aletle.İzmir geri kalmış bu konuda keşke burayada gelse istanbula gitmem zor gibi.Medical park izmir hastanesine mail attım sizde getirseniz diye çok ihtiyaç var diye umarım bunu bir düşünürler.
Cok iyi uapmissiniz ya bilemiyorum 1000 lira vermek nkdr mantikli yani bnde ariycam dr.u baska yerde cekinip getirsem sonucu diycem ama nerde cekinicem hic blmiyoerum eskisehir benim.

Bende gecen ay cekindim. Aanestezi olmadan 700 tl ye. Anesteziye cok gerek yok baya kisa sürüyo zaten. 4 5 dk falan. Ama biraz acisi var tabi

Okdr konulara baktim hic bin lira gormedim hep o ara fiyatlar ki anestezili icime sinmiyor valla bi milyar vermek napicam bilmem kabul edermiki ozel ya doktorum djsarda cekinip getirsem

Okdr konulara baktim hic bin lira gormedim hep o ara fiyatlar ki anestezili icime sinmiyor valla bi milyar vermek napicam bilmem kabul edermiki ozel ya doktorum djsarda cekinip getirsem
Canım anestezi bende istemiyorum lokal anestezi bile bulsam razıyım.Acı şöyle birşey tüpleri yapışık yada tıkalı olmayanlar yani sorun olmayanlar acı duymuyormuş fazla ama tüpler yapışıksa yada kapalıysa çok acı duyanlar var nerdeyse bayılcaktım diyenler çok o yüzden iyi araştır imkanın varsa istanbul da echomara git orda ağrısız çekilirsin hemde anestezi almadan.

Bende gecen ay cekindim. Aanestezi olmadan 700 tl ye. Anesteziye cok gerek yok baya kisa sürüyo zaten. 4 5 dk falan. Ama biraz acisi var tabi
Canım sende sorun varmıydı tüplerde yapışıklık gibi olanlar da çok fazla acı oluyormuş kanalları dar olanlar tüpleri kapalı olanlar.

Echomara da mail atmıştım izmire de merkezinizden açmayı düşünüyormusunuz diye ordaki doktordan malesef şöyle yanıt geldi Merhaba Funda hanım,
Yeni tekniklerle HSG çekebilmek için en az 500- 600 bin euro yatırım yapmak gerekiyor. Mevcut şartlar içinde zor.
İlginiz için teşekkür ederim.
Dr. Cevat Bayrak

Ben geçen yıl devlet hastanesinde ücretsiz çektirdim. Cok ağrılı oldu. Hatta tüplerin açık dendi. Meğersem çikolata kistim varmış. Bunu bile demediler bana. 29 aralıkta açık ameliyat oldum. Kistim alındı. Tüplerim de yapışık ve hasar görmüştü kistten. 23 şubatta özel hastanede 300 tl verdim anestezili. Şuan ikisi de açık ve temiz. Kesinlikle anestezili tavsiye ederim

Kesinlikle boşuna anestezi almayın derim ben eylül de sırf ağrısız ve anestezisiz diye rize den İstanbula gidip echomar da 500 e çektirdim iyi ki de oraya gitmişim ilgi alaka çok güzel hijyen benim için takıntı biraz ve ordan hijyen olarakta çok memnun kaldım çok temiz titiz ekip.sadece 2 3 dk sürdü ve hiç ağrı hissetmedim normal muayeneden farkı yoktu.

Kesinlikle boşuna anestezi almayın derim ben eylül de sırf ağrısız ve anestezisiz diye rize den İstanbula gidip echomar da 500 e çektirdim iyi ki de oraya gitmişim ilgi alaka çok güzel hijyen benim için takıntı biraz ve ordan hijyen olarakta çok memnun kaldım çok temiz titiz ekip.sadece 2 3 dk sürdü ve hiç ağrı hissetmedim normal muayeneden farkı yoktu.
Sizde ağrı olmamış olabilir. Ben de rizedeyim. Ve acayip ağrı oldu. Büyük ihtimalle tüplerüm tıklaı oldugu için. Tüpü açık olanda ağrı olmuyomuş çünkü. Bir daha asla o işlemi canlıyken yaptırtmam o derece ağrıdı

Sizde ağrı olmamış olabilir. Ben de rizedeyim. Ve acayip ağrı oldu. Büyük ihtimalle tüplerüm tıklaı oldugu için. Tüpü açık olanda ağrı olmuyomuş çünkü. Bir daha asla o işlemi canlıyken yaptırtmam o derece ağrıdı
Sizin devlet hastanesinde cektirmissiniz ben özellikle çok araştırıp echomar ı tercih ettim çünkü son teknoloji cihazlar kullanılıyor c kollu dijital röntgen cihazıyla çekiliyor ağrısız oluyor o yüzden.ben bir dış gebelik ameliyatı birde polip aldırdım histeroskopi ile yani 2 kere anestezi aldım o yüzden 2 dk lık bir işlem için tekrar anestezi almak istemedim o yüzden araştırdım ve orada çektirdim.agrinin sebebi biraz da cihazlarla alakalı yani

Ben pes ettim arkadaşlar izmirde ne zamandır araştırıyorum çoğu yere mail attım sizde son teknoloji alet var mı diye hiç birinde yok anestezili 1000 tl civarı diyoar ben zaten 1.5 saat kadar ameliyatta kaldım artık bayıltılmak istemiyorum diğer türlüde çok ağrılıymış beklersem daha çok zaman kaybedicem ayın 14 üne randevu aldım şişli echomara aynı gün gidip gelicem 550 tl.İnşallah dedikleri gibi ağrısızdır.

Canım bende izmirdeyim burda da eski aletle çekim yapılıyor istanbul da echomar da c kollu dijital teknoloji rahmi çekiştirmeye gerek olmadan ağrısız kanamasız çekim oluyormuş.Bende gidicem yakında inşallah dedikleri gibidir.

X