Rahim filmi?

MRB BANA DA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ? RAHİM FİLMİ ÇEKTİRMEK ZOR MU AĞRI FAZLA OLUYOR MU LÜTFEN BAŞINDAN GEÇEN BİRİ YARDIMCI OLSUN :KK43: ÇEKTİRECEĞİM AMA KORKUYORUM
Merhaba canım bende çok korkuyordum aylarca araştırdım izmirdeyim ben yorumları okudum korktum kimi o kadar zor değildi demiş kimi bayılcaktım demiş sanırım tüplerin kapalı açık olup olmamasıyla ve eski tip makina kullanımıyla alakalı.Burada okumuştum istanbul echomar da son teknoloji anesteziye gerek kalmadan c kollu aletle rahim filmini herkes çok kolay olduğunu ağrı hissetmediklerini yazmıştı en sonunda aynı gün uçak biletimi aldım ve gittim.Biraz heycan tedirginlik oluyor tabi ama ordaki doktor Cevat bey çok pozitif moral veriyor insana önlüğü giydim 5 dk bile sürmedi ekranda da izledim 10 sn böyle karnın hafif ağrır ya öyle oldu geçti hemen sonra kalktım gezdim :) Tavsiye ederim canım hem anestezi almak istemiyor hemde canın yanmasın istiyorsan.Malesef ben İzmir de çoğu hastaneye sordum hepsi eski ağrılı makinayla çekiyorlar.

X