Rahim filmi?

Hıç korkma canım hele echomarda ki doktor cevat bayrak çok babacan insanı rahatlatan bir doktor.Bende korkuyordum o yüzden izmirden kalktım gittim anestezi yan etkileri olan birşey ve sonrasında ağrısı çok olanlar bile var.Anestesisiz olsam bi seferde bayılanları bile okudum çok araştırdım aynı gün sabah gittim akşam döndüm keşke izmirde de olsa bu teknoloji inan 10 kere deseler çekilmen lazım hiç çekinmezdim.
Ay kuzuma bak bende diyom niye kanım kaynadı sana :) izmirli misin :) :) dünürüz :)

Amin bitanem. Peki şey dicem cevat bey yspsr mı yoksa bn mi ozellkle cevat beyi isticem?
Yok canım ben gittiğimde gelen hemşireye cevat bey mi çekiyor filmi dedim evet dedi.Sanırım herkesin filmini cevat bey çekiyor.Hsg den sonra buraya yorumlarını yazarsın.Ne zaman çekilcektin.

Yok canım ben gittiğimde gelen hemşireye cevat bey mi çekiyor filmi dedim evet dedi.Sanırım herkesin filmini cevat bey çekiyor.Hsg den sonra buraya yorumlarını yazarsın.Ne zaman çekilcektin.
Yazarım mutlaka bitanem de daha yeni çıktım adetten bakim ne zamana olcam

Rahim filmi cektiricem kizlar fakat doktorum 400 lira anestezi 300 bilmemne 200 bilmem ne alior toplam 1milyar dedi. Ozel yer. Kafam karisti suanki fiyatlar nedir acaba bilen varmi? Burde cokkorkuyorum anestezili olsam anestezi tehlikeli diyorlar burda napicagimi sasirdim:KK43:((
Devlet hastaneleeinde ücretsiz. Anestezi alacak kadar ağır bir şey de değil bence.

Devlet hastaneleeinde ücretsiz. Anestezi alacak kadar ağır bir şey de değil bence.
Canım sana göre öyle olmuş olabilir ama herkes bir değil ki neler okuyorum bayılan bile olmuş acıdan,kimisi demiş canlı kurtaj yapmakla aynı şey diye,kiminin ağrıları 3 gün geçmemiş.Burda tüpler yapışıksa,kapalıysa,rahim anomalileri varsa yani kişiye göre acısı değişiyormuş.

Canım sana göre öyle olmuş olabilir ama herkes bir değil ki neler okuyorum bayılan bile olmuş acıdan,kimisi demiş canlı kurtaj yapmakla aynı şey diye,kiminin ağrıları 3 gün geçmemiş.Burda tüpler yapışıksa,kapalıysa,rahim anomalileri varsa yani kişiye göre acısı değişiyormuş.
Haklısın ben acıya dayanıklıyımdır ama benim de tüpüm tıkalıydı yani adet ağrısının 4 5 katı kadar ama 1 dk falan sürüyor. Sonrasında ise ağrı kesici falan işte geçiyor. Dediğin gibi kiminin parmağı kopar dayanır kiminin eli küçük kesilir kıyamet koparır. Herkesin acı eşiği

Haklısın ben acıya dayanıklıyımdır ama benim de tüpüm tıkalıydı yani adet ağrısının 4 5 katı kadar ama 1 dk falan sürüyor. Sonrasında ise ağrı kesici falan işte geçiyor. Dediğin gibi kiminin parmağı kopar dayanır kiminin eli küçük kesilir kıyamet koparır. Herkesin acı eşiği
Kuzum çok acıcak demeeeeeeek:110:

Ayyy canımsın ya.. Nerde yaptırcaksın peki benim gttiğim ümranyedeki afyt hastanesinin echomarla anlsşması var beni oraya yolluyo
Bende normalde kozyatağı central park hastanesine gidiyorum benim doktorda fulya açık emar görüntülü sistem ve ileri tanı merkeziyle anlaşmalı olaraua yöblendirdi tatlım

Bende normalde kozyatağı central park hastanesine gidiyorum benim doktorda fulya açık emar görüntülü sistem ve ileri tanı merkeziyle anlaşmalı olaraua yöblendirdi tatlım
Anladım gülüm bnde ümraniye afiyet hastanesine gidiyorum keşke görüşsek :)

İstanbuldayım canımm fulyada yaptırıcam bende 26 yaşındayım ve 3 ayım. Merak etme yazarım işlem bitince bilgi veririm sana
Canımmm bugün çektirdim filmiii hiç korkulacak birşey yokmuş inan bana. 5 dakika sürdü. Adet ağrısı kadar bir ağrı oldu okadar. Asla korkmaa

Herkese merhabalar. İki gündür hsg ile ilgili yazıları okuyorum. Yaşadıklarımı paylaşmak için üye oldum. Birilerine yardımcı olur belki...

Yüksek Fsh, düşük Amh sıkıntısı ile bir araştırma hastanesine başvurdum. Tekrar tahlillerim yapıldı, sonuç önceki sonuçlarıma göre iyiydi. Doktor hsg istedi. Ne olduğunu bilmeden gün aldım, ilaçları edindim, sabah kalhvaltı yapıp hastaneye gitti. Beklemem söylendi bir arveles içtim ve bekletildim. Benden önce giren bayan bas bas bağırdı, ben korkmaya başladım ama birden gel dediler. Hazırlandım, yattım doktor bi anda cihazı yerleştirdi, kasılmaktan canım yandı. Bi anda içinizde bir tazyik hissediyorsunuz, ben fazla acı hissetmeye başladım. Doktor tazyik vermeye devam etti ve ben kasılmaktan öldüm. Artık dayanamıyorum çekin şunu diye bağırdım ama nafile. Bittiğinde kanamam çok oldu, normal olmayan bişey olduğu belliydi. Ancak çektiğim acı...Benim için bir travmaydı. Doktor bana iki tüpün de kapalı, laparoskopi yapılacak dedi. Sanki çok basit birşeymiş gibi. Ben de araştırdım. Kesin doğruluğu yok hsg'nin. Bu konuda İbrahim Saraçoğlunun videosunu izlerseniz daha açık olur. Ve kesinlikle anestezi ile yapılmalı. Bir ihtimal benim gibi acı çekebilirsiniz ki iki gün oldu her yerim ağrıyor, kanamam devam ediyor. Lütfen iyi araştırın. Anestezisiz yapmayın, ben ettim siz etmeyin.
İnsan vücudu bi kaç basit cihazla anlaşılamayacak kadar komplike. Hormonlar da değişiyor, olmaz denen de oluyor. Her sonuca da oturup üzülmeyin lütfen. Bu yazıyı okuyup derin bir nefes alın, rahatlayın, hayat kısa. Üzüldüğümüz şeylere ertesi gün üzülme fırsatımız olmayabilir. En içten sevgilerimle :)

Selam anesteziye hiiiç gerek yok inanın. ben istanbul Fulya açık emar da çektirdim bugün. Dr Hakkı bey çekti. Çok araştırdım ağrısız olsun diye internette okuduklarım arkadaşlarımdan duyduklarım çok korkutmuştu beni. C kollu görüntüleme cihazı olsun muhakkak gideceğiniz yerde. Makine etrafınızda dönüyor siz sabitsiniz. Normal bir vajinal muayeneden hiiiiiiç farkı yok. Hiç korkmayın. Yurtdışında gitmeden bir ağrı kesici hap içiyorlarmış, ben sordum ama gerek yok dediler. Sonrasında içtim yine de. Reglimin ilk günü bile çok ağrım olur benim inanın bu çok daha hafif. Kafanızda büyütmeyin hsg çekim sıklığı çok olan ve C kollu cihazı olan bir yer arayın, uzak yere gitmeye çekinmeyin ztn hayatınızda bir kere çekineceksiniz. 500 liraydı fiyat, sigortam karşıladı benim.

Canım anestezi bende istemiyorum lokal anestezi bile bulsam razıyım.Acı şöyle birşey tüpleri yapışık yada tıkalı olmayanlar yani sorun olmayanlar acı duymuyormuş fazla ama tüpler yapışıksa yada kapalıysa çok acı duyanlar var nerdeyse bayılcaktım diyenler çok o yüzden iyi araştır imkanın varsa istanbul da echomara git orda ağrısız çekilirsin hemde anestezi almadan.
Evet yapisiklik vardi bende o yuzden dis gebelik gecirdim. Ama rahim filmi sonrasi yapisiklik acildi dedi doktor

MRB BANA DA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ? RAHİM FİLMİ ÇEKTİRMEK ZOR MU AĞRI FAZLA OLUYOR MU LÜTFEN BAŞINDAN GEÇEN BİRİ YARDIMCI OLSUN :KK43: ÇEKTİRECEĞİM AMA KORKUYORUM

X