Kontakt Lens Rainbow giallo hakkında ...

Merhaba arkadaşlar.ben bir hafta önce rainbow giallo aldım.rengi eskisi gibi doğal değil.hiç anlayamıyorum biz zaten doğal durduğu için tercih ediyorduk.neden öyle rengini değiştirir bozarlar ki.anlayamadım.2016 ekim ayında da tanita tikaram aldım giallo.rengi çok hoş ve dopaldı.bir hafta sonra lensin biri kutuda yırtık olarak buldum.tekrar sipariş verdim ancak gelen renk çok çiğdi kullanmadım.benimle aynı durumu yaşayan var mı arkadaşlar.yani rainbow veya tanitanın giallosunu alıp renginin eskisi gibi doğal olmadığını düşünen var mı.lütfen yardımcı olun.merak ediyorum.bana mı denk geldi.başkaları da yaşadı mı? Ne önerirsiniz.giallo almak istiyorum yeniden.ne yapmalıyım.giallo alıp memnun olan var mı

ya ben de kıvranıyorum aynı sorundan. süresi geçmiş tanitalarımı kullanıyorum. giallo almadım tekrar ama tanita birkaç kez yeni aldım. hele en son aldığım ki birkaç ay ancak oldu, berbat. tanita en doğalı olduğu için kullanıyordum ben yellowu, şu an aldığım gözümün üzerinde duran yeşil yeşil parlayan bir şey. ben lensim diye bağrıyor. ne yapacağız bilmiyorum ya. eski serilerden bulabilir miyiz ki artık böyle saçmalamaya başladım :S

Gerçekten öylemiii yaa eskisi gibi doğal değilmi doğal dedikleri için bende dun siparis verdimm rainbow giallo kargoya verilmiş

Paylaşır mısın fotosunu bende aldım 1 2 güne gelir benimkide umarım hayal kırıklığına uğramam

Arkadaşlar elinize ulaşınca tekrar yorum yapar mısınız?hepsi mi öyle yoksa bazen bir seride bazen kötü mü çıkıyor.merak ettim.benim aldığım doğallıktan uzak çiğ duruyordu.umarım sizinkiler öyle olmamıştır.

Paylaşır mısın fotosunu bende aldım 1 2 güne gelir benimkide umarım hayal kırıklığına uğramam
Ben kullanmıyorum iade ettim.sadece birini açmıştım.hemen geri koyup iade ettim.lens dünyası yüzde yüz müşteri memnuniyeti kapsamında iade kabul ediyor.bu yüzden foto yok.üzgünüm.sizin gelirse siz foto paylaşır mısınız?

Merak ettim ne yaptınız.lensiniz gelmiştir.memnun kaldınız mı?doğal mı yoksa bize gelen tarzda çiğ renkli mi?cevaplar mısınız?merak ettim

Gozleriniz ne renkti? Nicin iade ettiniz benim koyu kahverengi giallo almayi düşünüyordum yesillik katsın diye
Almamali miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…