Yöresel Tarif Ramazan Sofrası-İçli Köfte-Öncü Biber Salçası Sponsorluğunda

Yöresel Yemekler
Konuyu açtığından beridir bakmayacağım diye söz vetmiştim kendime... Bazen açtığımda resimleri hızlı hızlı geçiyordum. Ama şimdi baktım ve
Niye acımıyorsunuz bize niye.... eline sağlık canım nevrestem ama çok güzel görünüyor çok

Çok teşekkür ederim canımcımAma gelmeseydin küserdim

Nevom ellerine sağlık canım .

İçli köften bi harika patates bende mutlaka koyarım harca , çatlama patlama ne varsa engeller

Başarılar dilerim sana

Çok güzel görünüyor elinize sağlık.

Geçenlerde ben de içli köfte yaptım böyle cevizli mevizli özenerek yaptım, şekli güzeldi ama çeperi çok kalın olmuş pişince

Çok güzel görünüyor elinize sağlık.

Geçenlerde ben de içli köfte yaptım böyle cevizli mevizli özenerek yaptım, şekli güzeldi ama çeperi çok kalın olmuş pişince
Çok teşekkür ederim
Ellerinize sağlık
İlk zamanlar öyle oluyorBirkaç deneme sonrası daha ince olu

Ozelden adres atsana bana.
Icli kofte yemege gelecegim sana.
Bos tabagi birakip bir bardak su icme bahanesiyle mutfaga dalacagim ne var ne yok mideye indirecegim. Pesinen soyleyim. Ellerine saglik.. Bayildim sofrana

Ozelden adres atsana bana.
Icli kofte yemege gelecegim sana.
Bos tabagi birakip bir bardak su icme bahanesiyle mutfaga dalacagim ne var ne yok mideye indirecegim. Pesinen soyleyim. Ellerine saglik.. Bayildim sofrana
Tamam özelden adresi atıyorum
Çok sağol canım
O zaman önceden haber ver hazïrlık yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…