Çatlaklar Renew Çatlak Bakım Yağı

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Kızlar şu linki bir inceleyin. Sayfanın ortalarında 1 Eylül de gratis ve Boyner de Satışa çıkacağı yazıyor.
Ayrıca linkin en altında kullanıcı Yorumları var, hem de karşılaştırmalı fotoğraflı. Ben de 42 gün oluyor doğum yapalı ve çatlaklarımla başım dertte.
Acaba bu yağı duyan, gören, bizzat kullananınız var mı?

Bende İnstagramda denk geldim.
1 eylülde gratis ve boynerde satışa sunulacağını yazıordu dün gece baktığımda.
Az önce tekrar bakmak istedim sayfasına 1 ekim olarak değiştirmişler.
Gratisin ve Boynerin adını kullanarak satış yapmaya çalışan üç kağıtçılar.Almayı düşünüyordum ama tarih değişikliği olunca yalan olduğuna inandım.

Hanımlar şimdi tüketici koruma derneğini aradım yarın gidip ihdarname yollicaklar... Sizde en yakın tüketici derneğine başvurun...

Nasıl dolandırıcılara denk gelmişiz çok şaşkınım. Hepimize geçmiş olsun peşini asla bırakmayacağım siz de öyle yapın asla bırakmayın benim ihtarname yarın ellerine geçer. Ses çıkmazsa haftaya savcılığa gideceğim hepimiz bu şerefsizlerden yaptıklarının hesabını soralım. İnsanların çalışarak kazandıkları helal paraları çalmak neymiş görsünler. Aklımdan ne küfürler geçiyor ama burada yazamıyorum... Siz tahmin ediyorsunuzdur zaten

Acaba tazminat davası açabiliyor muyuz? Aramızda hukukçu varsa bilgi verirse çok iyi olur toplu tazminat davası açabiliriz belki

Merhabalar,
Ben gecen hafta cumartesi teslim aldım yesil sisleri, içleri beyaz bir sıvıyla doldurulmus olan. Gunlerd,r arıyorum telefonumu bloke ettiler, baska numaradan aradınız mı acıyorlar. Satısa hala devam ediyorlar. Ben bu sikayet portalını cok zor buldum. Sadece internette gunlerdir arama motoruna renew sikayet ya da sagliktv-haber sikayet yazıp duruyorum, bugun kadınlar kulubune gireyim dedim. Neden google'da direk cıkmıyor bu konu bilmiyorum. Ak kasık kadar lekesizler su anda...

Odabası iletiye nasıl bir ihtar cektiniz? Tuketici dernegi yonlendirdi değil mi?

Nasıl bos bulundum anlatamam size...

Sikayet portalı derken, sikayet ile ilgili konu baslıgı diye duzelteyim, yoksa cok konu için buraya girmişliğim vardır.

Neden google'da renew catlak kremi sikayet yazdıgımda gunlerdir burası cıkmadı bilmiyorum :KK43: Deliye dondum dun... Bunları okusam biraz rahatlardım :)

Merhaba,

Simdi Alo 175 Tuketici hattını aradım, fatura tarihinden itibaren 14 gun icersinde cayma hakkımı kullanarak el yazımla cayma bidirimi dilekcesi yazarak postahaneden iadeli tahahutlu olarak fatura adresine gondermemi soylediler. 1 hafta 10 gun bekleyip cevap gelmez ise baglı oldugum kaymakamlıktan tuketici hakem heyetine sikayetimle ilgili basvuru yapmamı soylediler.

Dilekce orneğini tuketici.gov.tr'den bulabilirsiniz dediler. Ben siteye giremedim onun yerine www.dilekceyaz.net 'ten dilekce ornegini buldum.

Bugun ihtarname'yi gonderecegim. Herkese gecmiş olsun :KK43:

Faturanız ve urunlerinizi gondermeyiniz, onlar sizde kalacak, sadece ihtarname cekiyoruz.
Bir kopyası mutlaka sizde kalacak sonra onunla baglı oldugunuz kaymakamlıktan tuketici hakem heyetine basvuru yapacagız.

Ben de ihtarnamemi çektim yolladım ama bunların düzenlediği noter belgesi de sahte aslında durum savcılık kesinlikle savcılığa gideceğim siz de gidin bu şerefsizlerden hesap soralım. Savcılık şikayeti ne kadar çok olursa bizim için daha iyi olur

Sikayet portalı derken, sikayet ile ilgili konu baslıgı diye duzelteyim, yoksa cok konu için buraya girmişliğim vardır.

Neden google'da renew catlak kremi sikayet yazdıgımda gunlerdir burası cıkmadı bilmiyorum :KK43: Deliye dondum dun... Bunları okusam biraz rahatlardım :)
Bende sipariş vermeden önce defalarca araştırdım hatta kadınlar kulübü sayfası geldi ama bu değildi yanlış yere açılan konu geldi ve şikayet yoktu ödemeyi yaptıktan sonra görmem beni çıldırttı.aynı adımları bende izlicem kızlar yalnız ben ürünleri yolladım sadece fatura bende..

Ben savciliga gidiyorum arkadaşlar herkes şikayette bulunsun, insanları dolandırmak bukadar kolay olamaz cok sinirliyim konu para degil insanlık

Arkadaşlar merhaba,
Malesef bende sipariş verdim pek arastırma yapmadan fakat sonradan baya bi arastırdım ve almaktan vazgectim zaten kargomda gelmemişti. Neyse beni aradılar ve almak istemedigimi soyledim adamla tartıstık bıraz ve hakkımda yasal surec baslatılacagını söyledi sizce oyle bişey olabilir mi?

Arkadaşlar merhaba,
Malesef bende sipariş verdim pek arastırma yapmadan fakat sonradan baya bi arastırdım ve almaktan vazgectim zaten kargomda gelmemişti. Neyse beni aradılar ve almak istemedigimi soyledim adamla tartıstık bıraz ve hakkımda yasal surec baslatılacagını söyledi sizce oyle bişey olabilir mi?

Sözleşme yapsanız bile cayma hakkı diye birsey var,resmen tehtit edip zorla aldırma istemiş.

Arkadaşlar merhaba,
Yok artık :KK43: Gercekten iş cok cirkinlesti. Zaten dolandırıcı onlar, bir de tehdit etmek... Pes dogrusu

Yine başlamışlar yeni numara yeni hizmet telefonda aradım ağzıma geleni saydım, lütfen herkez şikayette bulunsun
ben de dun formu doldurup gonder tusuna basmadan sayfayi kapamistim burada yazilanlari gorunce.hemen aradilar bilgi vermek icin.ilgilenmedigimi soyledim kapattim ve numarayi blokladim,bugun 5 kere 312 alan kodlu bir numara aramisti,tekrar arayinca actim ki yine bunlar! bir daha aramamalari gerektigini azarlayarak soyledim. resmen virus gibiler,telefonumu nasil buldunuz dedim, siteye bilginizi girip kapatmissiniz,biz de yanlislik oldugunu dusunerek aramak istedik dediler,cok supheli cidden

Arkadaşlar artık bu para meselesi olmanın ötesine geçti. Güya kurye olan bu adamı normalde ilgilendirmiyor ama kurye falan yok bu adam da onlardan. Ona şunu demek gerekirdi "madem insanları dolandırıyorsunuz bari hak hukuk öğrenin de ona göre dolandırın" :-)

Arkadaşlar Hasan diye birine ulaştım o da sipariş vermek için konuştuğum kadına yönlendirdi baktım kibar konuşuyorlar ben de kibar konuştum iban no'mu verdim umarım paramı verirler yalnız ürünü yollamamı istediler sürat kargo para almıyormuş illa onunla yollamam gerekiyormuş. Ben ürünü yolladığımda onlar da parayı yollayacaklarmış. Vallahi bunlara nasıl güveneceğimi bilemedim. Hiç hesabına para yatırılan var mı?

Arkadaşlar Hasan diye birine ulaştım o da sipariş vermek için konuştuğum kadına yönlendirdi baktım kibar konuşuyorlar ben de kibar konuştum iban no'mu verdim umarım paramı verirler yalnız ürünü yollamamı istediler sürat kargo para almıyormuş illa onunla yollamam gerekiyormuş. Ben ürünü yolladığımda onlar da parayı yollayacaklarmış. Vallahi bunlara nasıl güveneceğimi bilemedim. Hiç hesabına para yatırılan var mı?
Hangi numarayı aradınız acaba bana da verebilirmisiniz ben eski numarayı arıyorum meşgule atıyor

X