Çatlaklar Renew Çatlak Bakım Yağı

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
arkadaşlar merhaba,

öncelikle şunu sormak istiyorum savcılığa ya da tüketici hakem heyetine başvuran arkadaşlar bu ürünü hangi siteden aldı?noter belgesinin sahte olup olmadığını nasıl anladınız? bende bu ürünü aldım ve yanlış geldi ve para iadesi için 2 yol var birisi dilekçe yollamak(fatura ve ürünler elimizde kalıyor) ikinci yol da fatura ile beraber ürünleri iade etmek(elimizde faturanın fotokopisi ve gönderildiğine dair bir belge olacak şekilde) eğer sahtekarlıkla ilgili bi durum söz konusu ise dilekçe yöntemini kullancam. ayrıca para iadesi alan ya da geri dönüş sağlanan birileri var mı?

Merhaba elis88 noları verdim umarım sonuca ulaşırsın ben de beklemedeyim. Görselde yayınlanan noteri aramak istediğimde Fatih 17. Noteri olmadığını yalnızca İstanbul 17. Noteri olduğunu öğrendim imzaların ve noter, katip gibi şahısların hayali olduğunu bizzat noterden öğrendim daha önce de dediğim gibi bunlar şeytana pabucunu ters giydirir...

merhaba fericav,

siteye girip baktim ama noter bilgileri buğulanmış ayrıca resmi satış sitesine ulaşılamıo hesap durdurulmuş. tüketici hake

ihtarname göndersekte eğer böyle bi dolandırıcılık yapıolarsa herşey hayalidir umarım paramızı alırız:KK43:

Merhabalar,
Ben de ürünü gördüm ama güvenilirliģinden emin olamadim buradan yorumları okurken almamaya karar verdim. Bir çok arkadaş maalesef mağdur olduklarını belirtmişler ve firmaya ulaşılamıyormuş. Boyner ve Gratis'te satışa sunulursa alır denerim artık (tabii gerçekten böyle mucizevi bir ürün varsa) :) satın alan arkadaşlardan yorumları bekleriz. Sevgiler..

herşey hayali bile olsa,polis sipariş verip en azından getiren kuryeden bulur geri kalan dolandırıcıları

Kızlar Merhaba, bunlar beni de dolandırmaya kalktı. Ben de daha önce birkaç arkadaş gibi kadınlar kulübünden bu kremle ilgili yorumlara baktığımda çok güzel ve cezbedici şeyler yazıyordu. Hayatımda ilk defa internetten bir şey sipariş ettim, kapıda ödeme olduğu için. Ancak biraz araştırınca adamların üç kağıtçı olduklarını anladım. Zaten direk telefonla arayınca ulaşılmayışı ve onların araması benim midemi bulandırdı. Aynı gün ben tekrar arayıp vazgeçtiğimi söyledim. Çoğumuzu tuzağa düşüren "Gratis" ve "Boyner"in adını kullanmaları oldu. Ben de bu iki firmanın müşteri temsilcilerini aradım. "Gratis"in bir şeyden haberi yok. Teşekkür ettiler, ilgililere bildireceğiz dediler, bilgilerimi aldılar. "Boyner" durumdan haberdar ve avukatları hukuksal mücadele başlatmış, çok sayıda arayan varmış şikayet için. Asla kanmayın bu iki firmanın adını kullanıyorlar, bildiğiniz dolandırıcı adamlar. Bu iki firmanın 1 eylülde böyle bir satışı olmayacak, ürünü dahi bilmiyorlar. Merdiven altı içinde ne olduğu belli olmayan o iğrenç şeyleri sakın kullanmayın. Ben mağdur olmadığım hâlde elimden geleni yaptım, insanlar mağdur olmasın diye. Mağdur olanlar gidin savcılığa bir dilekçe bırakın çok basit yarım saatlik bir iş.

Kızlar Merhaba, bunlar beni de dolandırmaya kalktı. Ben de daha önce birkaç arkadaş gibi kadınlar kulübünden bu kremle ilgili yorumlara baktığımda çok güzel ve cezbedici şeyler yazıyordu. Hayatımda ilk defa internetten bir şey sipariş ettim, kapıda ödeme olduğu için. Ancak biraz araştırınca adamların üç kağıtçı olduklarını anladım. Zaten direk telefonla arayınca ulaşılmayışı ve onların araması benim midemi bulandırdı. Aynı gün ben tekrar arayıp vazgeçtiğimi söyledim. Çoğumuzu tuzağa düşüren "Gratis" ve "Boyner"in adını kullanmaları oldu. Ben de bu iki firmanın müşteri temsilcilerini aradım. "Gratis"in bir şeyden haberi yok. Teşekkür ettiler, ilgililere bildireceğiz dediler, bilgilerimi aldılar. "Boyner" durumdan haberdar ve avukatları hukuksal mücadele başlatmış, çok sayıda arayan varmış şikayet için. Asla kanmayın bu iki firmanın adını kullanıyorlar, bildiğiniz dolandırıcı adamlar. Bu iki firmanın 1 eylülde böyle bir satışı olmayacak, ürünü dahi bilmiyorlar. Merdiven altı içinde ne olduğu belli olmayan o iğrenç şeyleri sakın kullanmayın. Ben mağdur olmadığım hâlde elimden geleni yaptım, insanlar mağdur olmasın diye. Mağdur olanlar gidin savcılığa bir dilekçe bırakın çok basit yarım saatlik bir iş.
Arkaf

Arkadaslar bu durumda dilkce gonderip tuketici hakem heyetine gitmek mi yoksa savciliga mi baswurmak daha mantikli.

Yaa cok iyi oldu yorumlariniz habire paralar cop okuyor zaten cok tesekkurler kizlar umarim iadesi degisimi olanlarda bian once halledebilirler. Hicbiseye guven olmuyor saka gibi

Arkadaşlar ödemeyi kredi kartı ile yaptıysanız bankaniza da harcama itiraz dilekçesi yazabilirsiniz.Okudugum bilgilere gore,yapilan alışverişte vaad edilen urun dışında bir urun gönderilmesi durumunda da paranın geri iade edilmesi için bu dilekçeyi yazabiliyormusuz.Ben yaptım inceleme aşamasında..Ayrica pazartesiaticiya da paranın iadesi için dilekçe gönderdim iadeli tahutlu olarak ama bir sonuç çıkacağını sanmıyorum

Merhaba arkadaşlar internette renew ürününü görüp sipariş verdim. birçok ürün denedim belki işe yarar diye etkili olmaması ihtimalinide göze aldım. belki senelerdir buraya giriş yapmıyorum bunu paylaşmak için girdim.yanlış ürün gönderdiklerini 2. kez arayıp söyledim. kurye yola çıkmış doğru ürünlerle değişim yapmak için gelecekmiş. aynı sorunu yaşayan varsa diye yazıyorum bakalım gelecekmi

Slm hanmlar bende aldım bu renev çatlak ve selülit serumundan bakalım hayırlısı olsun inşallah gider çatlaklar size yazarım gelişme olursa pek ümidim yok ama bakalım artık

Slm hanmlar bende aldım bu renev çatlak ve selülit serumundan bakalım hayırlısı olsun inşallah gider çatlaklar size yazarım gelişme olursa pek ümidim yok ama bakalım artık
Ben iki hafta once siparis verdim gelmedi. Gelmedigi gibi ustune birde tehdit msji aldim. Urunu teslim almadigim icin yasal islem baslatilcakmis. Sana kac gunde geldi urun.

Bir haftada geldi ürün yanlız bir tanesi kırılmış telefon numarası ile ulaşmaya çalıştım cevap veren olmadı malesef ama yeni kullanmaya başladım

Ben dün sipariş verdim özel kuryeyle yola çıktığına dair mesaj geldi biz bu ürün geldiğinde kabul etmesek bi sorun yaşar mıyız

X