Dudak Makyajı (Resimli) Kullandığımız rujların resimleri

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
Ben bu rujun dokusunu çok sevmiştim kadife gibi..:KK16:
Sen alırsan bana da haber ver canım hatta resimlerini ekle buraya :KK34:

Açık renk olan Flirt, kırmızı olan Poppy Love (ikisi de istediğim ruj değil maalesef Raisin Wine ile alakaları yok..)

$poppyLove.jpg
$Flirt.jpg (Flirt isimli rujda pırıltılar mevcut.. Ben hiç sevmem, mat renkleri severim genelde..)

Açık renk olan Flirt, kırmızı olan Poppy Love (ikisi de istediğim ruj değil maalesef Raisin Wine ile alakaları yok..)
Eki Görüntüle 755242

Eki Görüntüle 755243
Eki Görüntüle 755244 (Flirt isimli rujda pırıltılar mevcut.. Ben hiç sevmem, mat renkleri severim genelde..)

Canım açık renk olan kahverengi gibi mi duruyor açık pembe dudak rengi gibi mi ?
Ben şuan dudak rengi ruj arıyorumda.. :KK1:
2. olanı beğendim, renk larak daha yakın en azından.. Ama bunlar sanırım daha parlak..

Canım açık renk olan kahverengi gibi mi duruyor açık pembe dudak rengi gibi mi ?
Ben şuan dudak rengi ruj arıyorumda.. :KK1:
2. olanı beğendim, renk larak daha yakın en azından.. Ama bunlar sanırım daha parlak..

Pempe gibi durmuyor canım, şeftali turuncumsu duruyor doğal bir ton ama parlak..
Raisin wine mat bir renkti bunlar daha parlak..
Fotoğraflarda çok daha parlak çıkmışlar, akşam çektiğimden dolayı ışık kaynaklı bir durum.. (;
Kırmızının fazlasını alınca tam mat güzel oluyor ama 2 tane kırmızı rujum var zaten.. Hiç ihtiyacım yoktu.. :-)
Neyse kısmet artık.. :-)

Pempe gibi durmuyor canım, şeftali turuncumsu duruyor doğal bir ton ama parlak..
Raisin wine mat bir renkti bunlar daha parlak..
Fotoğraflarda çok daha parlak çıkmışlar, akşam çektiğimden dolayı ışık kaynaklı bir durum.. (;
Kırmızının fazlasını alınca tam mat güzel oluyor ama 2 tane kırmızı rujum var zaten.. Hiç ihtiyacım yoktu.. :-)
Neyse kısmet artık.. :-)

Bende bu ara nude tonlara taktım canım..
Önerebileceğin renk, marka varmı?

Bende bu ara nude tonlara taktım canım..
Önerebileceğin renk, marka varmı?

Flormardan aldığım bir ruj var bir de yeni golden rose rujum var canım nude tonu..
Flormarınkini daha çok seviyorum, hafif kahvemsi ama çok güzel bütünleşiyor..
CW25
Golden Rose`dan aldığım da Ultra Rich Color 40
Göz atabilirsin bunlara canım.. (;

Kızlar su yeşili nişanlığa ne renk ruj gider ? :/

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kızlar su yeşili nişanlığa ne renk ruj gider ? :/

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Su yeşiline şeftali tonları ve mürdüm rengi rujlar güzel uyum sağlıyor arkadaşım. Yalnız çok koyu mürdüm olmamalı kullanacağın ruj

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X