Dudak Makyajı (Resimli) Kullandığımız rujların resimleri

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
image.jpg Bunlarda benim cici rujlarım :KK68:

Merhaba arkadaşlar. Size son zamanlarda elimden düşürmediğim bir ruju tavsiye edeyim dedim. Cecile kalıcı ruj image.jpg . Bende 14 ve 06 numaralı olanları var. Çok memnunum. Kullandığım en uzun süre dudakta kalan ruj. Sabah sürüyorum. Akşama üzerine kadar dudağımda kalıyor. Yemek yemezseniz akşama kadar bile kalır

F4PZANkc.jpg:small

kızlar watsons ın kendine ait olan bu rujunu kullanan var mı?
ben almayı düşünüyorum ama almadan önce kullanan varsa fikirlerinizi almak isterim

Son favorilerimden. Golden rose markasını pek sevmem ama bu mat ruj serisinin övgülerini çok duygum ve gerçekten denildiği kadar varmış . Duruşları ve yapıları harika. Renkleri ise muteşem herkezin begenceği bir renk tonu mevcut bence.Bir çok rengini begenmeme ragmen bugünlerdeki favorim 14.
GR_466145.jpg

Son favorilerimden. Golden rose markasını pek sevmem ama bu mat ruj serisinin övgülerini çok duygum ve gerçekten denildiği kadar varmış . Duruşları ve yapıları harika. Renkleri ise muteşem herkezin begenceği bir renk tonu mevcut bence.Bir çok rengini begenmeme ragmen bugünlerdeki favorim 14.Eki Görüntüle 1465316
12 numarası da bende var gerçekten çok güzel :)

X