Sivilceli Ciltler ( resimli ) sivilce lekeleri benim gibi olan war mı??

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
canım benım sivilce izlerımde aynı senınkı gıbı hatta daha belırgın..şu an sadece bepanthen kullanıyorm..bıraz fayda edıyo..doktora gıttım azelderm verdı hiç fayda etmedı.geçenlerde bebak acı badem sütü almaya gittim..önce yaşımı sordu.ben 19 deyınce buj yaşta bunu kullanırsan 1_2 yıl sonra yüzün sarkmaya başlar dedı..acı badem sütünü yaşlı kadınların yüzleri parlak görünsün diye sürdüğünü söyledı....bunu söyleyen bı güzellük uzmanı ve orada çalışıoy..yanı sırf bişeyler satmak içn orada deıl gayet deneyımli..sadece bılgın olsun..dıkkat et yanı..Şeniz

bende sadece bapanthene kullanıorum.. ya ben acı badem sütüne güveniyodum hayal kırıklığına uğradım şimdi :çok üzgünüm:

he canım bu arada ben 2 haftadır bı tane kıl maskesı kulaanıyorm çok ıyı geldı bana kızarıklıkları falan geçırıyo 2 haftada sonuç alınabılıoy..içerisinde sadece bitkısel yağlar ve kil var..aktardan alıoyrum ben..tavsıye ederım..bende işe yarıyosa emın ol sende yarar..benım izler daha beter:a015: neler çektiğimi bi ben bilirim..bende yarın foto çekıp yollarım sana..:teselli:yalnız deılsın

teşekkür ederim canım kil maskesi görürsem alır denerim... yarın bakarım seninkinede canım inşallah düzelir hepimizinki :Saruboceq:

bende 6_7 aydır var..ama kil maskesi sayesınde bayağı düzeldi..yuvarlak bı kutunun içinde bu maske içinda bıtkısel yağlar var..natural herbal adıda..bi dene mutlaka faydsını görürsün..tam çekemedim ama fotomu yolluyorum..:eek::eek:

bende 6_7 aydır var..ama kil maskesi sayesınde bayağı düzeldi..yuvarlak bı kutunun içinde bu maske içinda bıtkısel yağlar var..natural herbal adıda..bi dene mutlaka faydsını görürsün..tam çekemedim ama fotomu yolluyorum..:eek::eek:

seninkide benimkine benziyo cnm ama ben ilaç kullanmıştım bayağı düzeldi bakalım buradan sölenilenlerle bişeyler yapıcam kil maskesini çok duydum yararını filan onuda denemek istiyorum ayy bayağa deneyecek şeyler oldu bi düzene sokmam lazım ama ilk önce limon + su yu yapıcam sende dene istersen cnm..

ben onu denedim canım..zaten kızarıklıklar var ıyıce tahriş edıyo yanağımı..kıl maskesının üstüne tanımam..bıde aspirin+limon..süper ıkısıdekaydirigubbakcemile5

fotoraf0002h.jpg

fotoraf0003.jpg

arkadaşlar benimde cildim böle yakından çok daha kötü gözüküyo yaa :çok üzgünüm:
ben hergün sabah akşam bepanthene sürüyorum..başka bişey yapmıyorum
temizleme jeli almak istiyorum ama hangi markadan alsam bilmiyorum yardım eder misiniz.
başka ne yapabilirim bu lekeleri yok etmek için ??

benimkilerde böyle. tatlım napsak da kurtulsak şunlardan yaww...tretin çk soyuyormş ama aynı sefa kremi işe yarıyormş sanırsam...

ya bendede aynıı sorun var suanda kükürtlü sabun kullanmaya basladımm acaba bi işe yararmı??
yada sizin önerebileceginiz özellikle sivilce için evde yapılabilecek bi formül varmı :)

Slmlar

ıçerisinde glikolik asit bulunan bir temizleyici çok işe yarıyor. TRde hangi marka var bilmiyorum. ABD'den almıştım ben. TR'de Neostrata var sanırım. Ben bir de glikolik asit peeling uyguluyorum. Diğer mesajlarıma bakarsanız orada ayrıntılı bir şekilde yazmıştım. ABD'de ürünleri aldığım sitenin adı Glycolic Acid Skin Care Products - Acne, Dry skin, and Oily Skin Care Products.. Ürünler biraz pahalı ama bendeki sonuçlar süper. Ama dediğim gibi içerisinde glikolik asit bulunan başka bir ürün de kullanabilirsiniz.

arkadaşlar natural herbal skin maskesi dün aldım ben ve kullandım acayip yaktı cildi mi ya,sabak kalktığımda hala yanıyordu sizde de böle bişi oldu mu

$SAM_0904.jpg

kızlar ya bu bnm yüzümdekilr sivilce lekesimi sizce geçer dye bekledm ama hç kaybolmadılar. aslında hiç sıkmam svilcelermi ben nedn böyle iz kaldı ki geçermi szce. 17 yşndym. cvplrnızı beklyrmm :44:

X