Rezil mi oldum

Bence rezillik bir durum yok, yakisikli ki dikkatini çekmiş :)
Sonucta her gördüğümüz ve hoşumuza giden adamin evli mi bekar mi iliskisi mi var bilmiyoruz.

İş arkadaşım da eşim için yaptı benzer bir muhabbeti. Hatta bana yaptı ehehe :) Sonradan evli olduğumuzu öğrenince çok utandı ama ben hiç art niyetli olduğunu düşünmedim, olabilir böyle şeyler. Canınızı sıkmayın, Ayşe alışmıştır zaten çocuk bu kadar yakışıklıysa.
Konu dışı olacak ama sormak istedim, evlendiniz mi siz? Yorumlarını çok beğendiğim gizliden takip ettiğim üyelerdendiniz, bayağıdır farketmemiştim hiç, şimdi gördüm. 😊

Benim gibi bu adamı merak edenler oldu mu?:KK70:Yahu kime benziyor bari onu de :)

Aslında cok yakışıklı diildi de hali tavrı filan hepsi birleşince çok zarif hoş bi beyefendiydi. Guleryuzlu kibar uzun boylu sarışın kızıl arası mavi gözlü sanırım biraz prens harrye benziyor. Yakışıklı dedim ama değil aslında sempatik yani. Kız da ince uzun esmer zarif model gibi bi kız. Onda da Kylie jenner havası var.

Beni merak edersen beni de babam oldum olası Kibariyeye benzetir kardeşim.

Arkadaşımda da bir Jülide ateş havası vardır.

Umarım konu gözünüzde daha iyi canlanmistir 😄😄😄

Aslında cok yakışıklı diildi de hali tavrı filan hepsi birleşince çok zarif hoş bi beyefendiydi. Guleryuzlu kibar uzun boylu sarışın kızıl arası mavi gözlü sanırım biraz prens harrye benziyor. Yakışıklı dedim ama değil aslında sempatik yani. Kız da ince uzun esmer zarif model gibi bi kız. Onda da Kylie jenner havası var.

Sesli güldüm :))))) Allah seni napmasın ya... Arkadaşım rezil mezil olmadın bu arada! Keyfine bak.

Bence rezil fln olmamissin. Ayrıca da madem 8 senelik sevgililer bı zahmet yüzük taksinlar sahipli olduğunu anlarız yani o çocukta da bişey var demek ki daha hala öyle durduklarina göre :)

Süpersin En buyuk kk En buyuk kk 🤗🤗
Yazarken bile kullandığın ifadeler çok eğlenceli. 💃🏻💃🏻 Gerçek halini düşünemiyorum.
Bu prens harry çakması olmasa bile yakın zamanda kesin birinin radarına gireceğine inanıyorum. 🤲🏻 Doktor-diyet işlerini ihmal etme bu arada.

belli olmaz bu hayatta neler oluyor dimi ama:)))yani okurken aklıma gelmedi değil neden aysey'le 8 senedir evlenmemiş ki ne:))))))))))))))))))))))))
Abi şu bdvye gelmeyeyim diyorum şöyle yorumlar yüzünden :KK70: neyse ki konu sahibinin güzel hatırı var.
Namus, ahlak, ar, karakter sahibi olmak güzel, insanı iyi hissettiren şeyler arada dene kız. Evli, sahipli adamları ayartanlara çok geniş skalada sıfatlar takarlar bilirsin bu işleri :))

Bu arada, peynir sever misin, ben kaşar severim :KK70:

Konu dışı olacak ama sormak istedim, evlendiniz mi siz? Yorumlarını çok beğendiğim gizliden takip ettiğim üyelerdendiniz, bayağıdır farketmemiştim hiç, şimdi gördüm. 😊

Evet evlendim, Ağustos'ta 1 senemiz dolacak inşallah. Teşekkür ederim. :)

O zaman senin adın bundan sonra Kibariye olsun😂😂

Gayet normal bence rezil olduğunuzu düşünmüyorum :)
Ben böyle bir konudan epeyyyy rezil olmuştum ama zamanında:KK49:
Uzun süredir sevgilim olmadığından arkadaşım beni umutsuz vaka olarak görüp kuzenine anlatmıştı. O da duruma el koydu arkadaşlarını anlatmaya başladı işte mutlaka birini beğenirsin falan. Sonra verdi elime telefonunu ekranda 3 tane adam :KK53: Ben de sanıyorum ki içlerinden seçeceğim :63: Diğerlerini bilmem ama ortada ki epey iyiymiş dedim :110:Derin bir sessizlik oldu önce sonra bana dönüp o x benim sevgilim yalnız dedi :KK53: Allahım dedim şuan al canımı :KK53: Hala aklıma gelince utanıyorum :KK23:

Merhaba arkadaşlar. 2 ay önce işe başladım. Isyerinde oldukça yakınlaştıgim bir kız arkadaşım var. Kendisini önceden tanıyordum, bu şehre geldiğimde de 2 hafta evinde kaldım.

Dün ofisin bahçesinde otururken daha önce hiç görmediğim bi adam gördüm tanıştık grupça ama çok yakışıklı yani bakan bir daha bakar. Ben de laf arasında dedim ki daha sonra arkadaşıma "yahu bu kim ne kadar yakışıklı çocuk" ve hani kızardım bozardim sanki çok beğenmiş gibi oysa alakası yok yani yakisikliysa yakışıklı Allah sahibine bağışlasın. Arkadaşım da dedi ki "Ayşe yok mu x biriminde, o onun 8 senelik sevgilisi." Dedim şimdi ayvayı yedik. Ayşe de Allah var güzel kız. Holywood çifti gibi bi çift. Benim yerin dibine girdiğimi gören arkadaşım da dedi ki "ya merak etme yalnız değilsin o çocuk ofise ilk geldiğinde herkesin dibi düştü Makbulesinden Ferihasina herkes yüz kere gelip kim bu diye sordu".

Çocukla da otururken sürekli muhabbet açmaya çalıştım nerelisin ne zamandır buradasın yani ilgimi belli etmek gibi değil de normalde o kadar soru sormam inşallah anlamamıştır kimse. Ayşe duymaz da "armuta bak nasıl da yürümüş sevgilime" demez inşallah. Ama demez sanırım ya, işi mi yok. Bir de alışkın olabilirler böyle şeylere. Bilemedim. Sizce duyulmaz değil mi? Arkadaşım söylemez kimseye bence. Ama Ayşe onun da yakın arkadaşı.
Offf adama bak beee. Kim bu?? Demekte bir şey yok ama araya bana ayarlasan tarzı bir muhabbet girseydi o zaman kötü olurdu. Ama bana anormal bir durum var gibi gelmedi

Yine banlatacaksiniz beni,salon kadini kimligimden saptiracaksiniz.. :)
Neyse ki sen sadece kendinsin..Hic kimse de senin gibi olmasin bence :)
ay bu grupta ne kadar ciddiye alıyor yazılanları şaka ayol ,evet kadınım çok şükürde hayatım boyunca evli yada sevgilisi olan birini ayrtmadım 5 senedir cok düzgün giden bir evliliğim var sende şu yazılanları ciddiye aldıysan diğer üyeleri düşünemiyorum neyse çok ta önemlli değil

sizinkini bir gün ayartırlarsa burda ağlamak yok, tamam mı?
bir bitmediniz ya
arkadaşım neyin ciddiye alınması bu ,şaka yapıyorum tabi ki bunu anlamayacak kadar takıntılımısınız hayata çok şükür başıma böyle bir şey gelmedi gelse de buraya da yazmam zaten emin ol ,

Abi şu bdvye gelmeyeyim diyorum şöyle yorumlar yüzünden :KK70: neyse ki konu sahibinin güzel hatırı var.
Namus, ahlak, ar, karakter sahibi olmak güzel, insanı iyi hissettiren şeyler arada dene kız. Evli, sahipli adamları ayartanlara çok geniş skalada sıfatlar takarlar bilirsin bu işleri :))

Bu arada, peynir sever misin, ben kaşar severim :KK70:
sen benim namuzsum ahlaksız oldugumu nerden biliyorsun bakalım ,tanıyormusun benii kıza burda şaka maliyetinde bir şeyler yazdım namuzsum oldum kaşar severmiş ben seni tanımadan sana burda bir şey ler yazardım da allah korkusu var işte terbiyesiz şey kızda salak tı zaten öyle dedim diye gidip ayartıcaktı sani

Yok onunkini ayartamazlar sadece kendi ayartabilir.
Hep bu "nefes alsin yeterci" tipler yuzunden boyle kendini nimet sananlar doldu etraf ha, butun erkekler de onu bekliyordu zaten. 😁 Gelse de ayarsak diye.
sen beni tanıyormusunuzda beni hakkımda böyle laflar ediyorsun kimsiniz siz ya, yaptıgım şaka yüzünden yediğim hakretlere bak hepinizin kuyruk acıları var galiba kadın kadın böyle laflar edermi siz benim hayatımı evlilğimi kişiliğimi 5 senedir cocugum olsun diye yaptıgım mücadeleler düşüklerimi biliyormusunuz da bana yok ayartıcı yok bilmem ne diyorsunuz terbiyesizsiniz hatta insan değilsiniz

X