Rotterdam Paylasim Alani(Tanisma)

sırnaşık şeysırnaşık şeyhaksizmiyim canim ya herkes nerde? kimsenin sesi :sm_confused:cikmiyor!!!!!

haklisin guzelim, tek rotherdamkilermi uyuyor saniyorsun butun hollandadaki hanimlar uyuyor. hadi bayanlarrrr canlanin yokmu kendine guvenen yetenekli bir organizator??????

haklisin guzelim, tek rotherdamkilermi uyuyor saniyorsun butun hollandadaki hanimlar uyuyor. hadi bayanlarrrr canlanin yokmu kendine guvenen yetenekli bir organizator??????

:sm_confused::sm_confused:bu gidisle hollandali kk uyeleri bulustura bilecek bi organizator. hic olmuycak :sm_confused:bence:çok üzgünüm: bak herkes uykuda. kimseden ses cikiyomu?

ay kizlar amterdamli kizlar da tik yok az roterdamla irtibat kurayim dedim serana cano bende su papatya yazisini degistirsem nasil oluyo acaba

:1hug:dag cicegim rotterdamdan sana sevgiler :1hug:a.s.

AH serenacım,hemen cevap vermem beni çok mutlu etti..
Sizinle dün yaşadığım güzel bir olayı paylaşmak istedim..
20 yıldır görmediğim Hollandalı arkadaşım dün rotterdamdaki abimlere gelmiş.ve bana sürpriz yaparak msn'de görüştürdüler o kadar şaşırdım ve sevindimki anlatamam.
Pat çak konuşmaya çalıştım,ismi Anyy, ve beni çok özlemiş Eğer ben davet edersem benim yanıma yani TR'ye gelmek istiyormuş,bende tabiki seve seve beklerim dedim.bir aksilik olmazsa yazın tatilde yanıma gelecek ..bu güzel ve benim için sürpriz olan olayı sizlerlede paylaşmak istedim..

AH serenacım,hemen cevap vermem beni çok mutlu etti..
Sizinle dün yaşadığım güzel bir olayı paylaşmak istedim..
20 yıldır görmediğim Hollandalı arkadaşım dün rotterdamdaki abimlere gelmiş.ve bana sürpriz yaparak msn'de görüştürdüler o kadar şaşırdım ve sevindimki anlatamam.
Pat çak konuşmaya çalıştım,ismi Anyy, ve beni çok özlemiş Eğer ben davet edersem benim yanıma yani TR'ye gelmek istiyormuş,bende tabiki seve seve beklerim dedim.bir aksilik olmazsa yazın tatilde yanıma gelecek ..bu güzel ve benim için sürpriz olan olayı sizlerlede paylaşmak istedim..

canim senin adina cok mutlu. oldum umarim arkadasinla ,dostlugunuza biraktiginiz! yerden devam edersiniz....a.s.

:1hug:canim guzel arkadasim sea_girl sensiz gececek 3hafta nasil gecer. :sm_confused:ama seni cok ozliyecegim o kesin....a.skendine iyi bak ailene cok selam!!!tatilin ve turkiyenin keyfini cikar.....ve beni cok ozleme olurmu canim.....:roflol::roflol:

benım canım arkadasım senı özlememek ne mümkün:a015:

hollandada kı en ıyı dostum ,aılem gıbı oldun sen esın cocukların:nazar::nazar::nazar:

öpüyorum senı kocamannnn:1hug:

X