Rotterdam Paylasim Alani(Tanisma)

AH serenacım,hemen cevap vermem beni çok mutlu etti..
Sizinle dün yaşadığım güzel bir olayı paylaşmak istedim..
20 yıldır görmediğim Hollandalı arkadaşım dün rotterdamdaki abimlere gelmiş.ve bana sürpriz yaparak msn'de görüştürdüler o kadar şaşırdım ve sevindimki anlatamam.
Pat çak konuşmaya çalıştım,ismi Anyy, ve beni çok özlemiş Eğer ben davet edersem benim yanıma yani TR'ye gelmek istiyormuş,bende tabiki seve seve beklerim dedim.bir aksilik olmazsa yazın tatilde yanıma gelecek ..bu güzel ve benim için sürpriz olan olayı sizlerlede paylaşmak istedim..

hatıs ablacım nasılsın..

nıckını degıstırmıssın,ben bı ara koptum kk dan ama yıne aktıflestım..

kontrol panelını de bılmıyodum serena söyledı orda gördüm senı bana rep vermısın,repıde bılmıyodum valla,ben onu mesaj sayısıyla artan bısey sanıyodum

ne var ne yok,ben türkıyedeyım 3 hafta tatıldeyız aılelerımızın yanında

öptüm senı
a.s.

sea gril oh canim tadini cikar valla neguzel bende ailemin yaninda olmayi isterdim sana hayirli tatiller sana tez zamanda don oldumu desem olmaz ailenlesin herseye bedel optum

sea gril oh canim tadini cikar valla neguzel bende ailemin yaninda olmayi isterdim sana hayirli tatiller sana tez zamanda don oldumu desem olmaz ailenlesin herseye bedel optum

evt cnm ben ılk defa 6 ay aryı kaldım aılemden alıstım zannetmıstım ama ucaktan ınınce annem ıle babam almaya geldı,onları görünce nasılo aglamaya basladım,nasıl özlemısım anlatamam,onlarda kötü bısey oldu zannetmısler normalde pek aglayan bırı degılımdır ..

gurbet gercekten cok zormus ve yurt dısında yasamak da bambaska zor..

sizlerde en kısa zamanda kavusursunuz ailelerınıze ınsaalaahhhhh:nazar:

hatıs ablacım nasılsın..

nıckını degıstırmıssın,ben bı ara koptum kk dan ama yıne aktıflestım..

kontrol panelını de bılmıyodum serena söyledı orda gördüm senı bana rep vermısın,repıde bılmıyodum valla,ben onu mesaj sayısıyla artan bısey sanıyodum

ne var ne yok,ben türkıyedeyım 3 hafta tatıldeyız aılelerımızın yanında

öptüm senı
a.s.

aramızda kalsın ama rep olayını bende çok geç öğrendim..:roflol:
Tatilde Ailenin yanında olmana çok sevindim,bol bol hasretlik giderin..:1hug:
Ayrılırken çok zor olacak eminim, senağlamaseni öpüyorum her şey gönlünce olsun...
serenacım ve diğer arkadaşlar hepinize sevgiler .Şeniz

aramızda kalsın ama rep olayını bende çok geç öğrendim..:roflol:
Tatilde Ailenin yanında olmana çok sevindim,bol bol hasretlik giderin..:1hug:
Ayrılırken çok zor olacak eminim, senağlamaseni öpüyorum her şey gönlünce olsun...
serenacım ve diğer arkadaşlar hepinize sevgiler .Şeniz

jeyyarcanim ya valla benimde rep kavramam bayag bi zman aldi..sırnaşık şeybenden sana kucak dolusu sevgiler:1hug:

seranaaaaaaaaa kiz nerelerdesin yazmiyorsun sea-gril sende ozledim valla sizleri yazin heberlerini bekliyorum merak ettim sizi optum fistiklara.s.Şeniz

hu hu huuuuuuuuu kizlar kis uykusunami cekildiniz nerde bu millet nerde bu devlet aaaaaaa neoldu size kiz cik cik cik ortaya cik kizlarr ayyyyyyyyy aman

slm kizlar ben roterdamin icinde degilim hoogvliet oturuyorum daha yeni geldim hollandaya benimde arkadasim yok bir arkadas varsa iyi olur

slm kizlar ben roterdamin icinde degilim hoogvliet oturuyorum daha yeni geldim hollandaya benimde arkadasim yok bir arkadas varsa iyi olur

hosgeldin naz ..biz serena ile rotterdam da oturuyoruz.kaldigin yer ne kadar uzaklikta rotterdama..bulusup ,tanisalim arkadasim a.s.

hosgeldin naz ..biz serena ile rotterdam da oturuyoruz.kaldigin yer ne kadar uzaklikta rotterdama..bulusup ,tanisalim arkadasim a.s.

metro bana yakin gelirsem 20 dakika icinde orda olurum fazla uzak degil yani bende yeni geldigim icin fazla etrafi bilmiyorum arkadasimda yok iyi olur du yaaa

metro bana yakin gelirsem 20 dakika icinde orda olurum fazla uzak degil yani bende yeni geldigim icin fazla etrafi bilmiyorum arkadasimda yok iyi olur du yaaa

slm canim biz rdam merkezde yasiyoruz. ins ilerde senlede tanisiriz. biz sea_girl ile kk sayesinde tanistik canim arkadasim bi tanem o benim.Şeniz kk guzel dostluklara vesile olmustur senide aramizda gormek isteriza.s.

selam serana kiz isleri yoluna koymusun gelebildin o gul yuzunumu yazini diyim gore bildik hemsom nasil spor iyi gidiyo galiba ozledik he sea-gril msn de sohbet ederken haberlerini alabiliyodum arayi uzatma arada ugra buralaraa.s.

selam serana kiz isleri yoluna koymusun gelebildin o gul yuzunumu yazini diyim gore bildik hemsom nasil spor iyi gidiyo galiba ozledik he sea-gril msn de sohbet ederken haberlerini alabiliyodum arayi uzatma arada ugra buralaraa.s.

sorma canim ya kendimi oyle bir kosusturmanin. icinde buldumki!! siz dostlarima vakit ayiramaz oldum. okula basladim, fitness gidiyorum. 3'' cocuk ev derken basimi kasimaya vakit bulamaz oldum. ama arada ugrayip bakiyorum. kk bizim kizlar ne yapiyor diye hepinizi opuyorum.......Şeniz

Son düzenleme:
Rotterdamın güzellerine selamlar olsun ,kızlar nasılsınız umarım gurbetellerde iyi siniz sıcacık antalyadan sevgi ve selam hepinize...serena fitness'e gidiyorsun demek oh oh eğlenceli olmalı haftanın 1 günü bende gidiyorum müzik eşliğinde spor çok güzel ohhhhhh..

aa ne güzel iste yakinmissin rotterdama ,ben de tramvayla 15 dakikada carsida oluyorum ..görüsmek üzere insallah..:dance:

X