Rotterdam Paylasim Alani(Tanisma)

sorma canim ya kendimi oyle bir kosusturmanin. icinde buldumki!! siz dostlarima vakit ayiramaz oldum. okula basladim, fitness gidiyorum. 3'' cocuk ev derken basimi kasimaya vakit bulamaz oldum. ama arada ugrayip bakiyorum. kk bizim kizlar ne yapiyor diye hepinizi opuyorum.......Şeniz

bana vakit ayiriyo ama ,hic ihmal etmez beni canim arkadasima.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

Rotterdamın güzellerine selamlar olsun ,kızlar nasılsınız umarım gurbetellerde iyi siniz sıcacık antalyadan sevgi ve selam hepinize...serena fitness'e gidiyorsun demek oh oh eğlenceli olmalı haftanın 1 günü bende gidiyorum müzik eşliğinde spor çok güzel ohhhhhh..

sana da selamlar olsun dagcicegimiz..a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

koskocaman rotterdam''dan bu kadarmiyiz. baska kimse yokmu? :sm_confused:

ay serena kiz hosgeldin evet bak sen kayboldun sea- grl buralarda sensiz bizle idare ediyodu tabi kimse olmaz kurudu ne hikmetse mavisim ozledik kiz arada sirada ugra buralara aaaa bizim mintikayada ugrayin kizlar bekleriz herzaman sohbetinizi ozluyoruz ya ok bekliyorum allaha emanet olun guzeller Şeniz

selam.Roterdam da oturan arkadaslarıma bir soru sormak istiyorum.Suan beraber oldugum ve evlenmeyi düsündügüm kişi Roterdam da okuyor.Erasmus üniversitesinde tıp egitimi alıyor.BUaralar onun bazı laflarına takmış ve şüphelenmis biri olarak sormak istiyorum.Erasmus üniversitesi roterdam dami.Biz burada tanıstık.Benim orası hakında pek bilgim yok.derdime bir care ::)

selam.Roterdam da oturan arkadaslarıma bir soru sormak istiyorum.Suan beraber oldugum ve evlenmeyi düsündügüm kişi Roterdam da okuyor.Erasmus üniversitesinde tıp egitimi alıyor.BUaralar onun bazı laflarına takmış ve şüphelenmis biri olarak sormak istiyorum.Erasmus üniversitesi roterdam dami.Biz burada tanıstık.Benim orası hakında pek bilgim yok.derdime bir care ::)

evet canim erasmus uni rotterdamda. ne gibi bilgi istersen yardimci oluruz icabinda.....:enbuyukkk:

Canım çok teşekkür ederim.arkadasımın okulu bitecekken birsürü sorun ortaya çıkıverdi ben süpheye düştüm.En azından bu şüphemin üzerine cızık cektim:)O den haag da oturuyor.Yazdıgım gibi biz Türkiyede tanıstık.Hemserim diye cok güvendim ama bakalım.

Saatlerin geri alınacağını duyan Temel,
evdeki bütün saatleri toplar,saatçi Dursuna götürür.
LA Dursun,saatler geri alınacakmış,bende bunların hepsini senden almıştım.
Al saatlerini der.
Dursunda:
ula Temel ,yok ole yağma ,
bende duydum bu haberi
sadece bir saat geri alinacakmuş,hepsu değil:roflol::roflol:

Oncelikle herkese simsicak bir merhaba ile baslamak istiyorum....Bu guzel gunesli Rotterdam sabahinda yeni uyeniz ve yeni arkadasiniz olarak insallah benide araniza kabul edersiniz...ben buraya geleli 1 ay oldu....:eek:
Tum guzellikler sizsinle birlikte olsun

benden baska kimse yok galiba.....:KK43:((( geldiyinizde pc nin camini tiklatin emi....laelaelaelaelae
birde taklami atsam acaba?:eek:klava: saka saka :dance:

hosgeldin arkadasim

demek 1 ay oldu geleli ,nasil geciyor günlerin alisabildinmi

rotterdam da mi kaliyorsun,yalnizlik cekme canim biz serena ile rotterdam merkezdeyiz ve kadinlar kulubu sayesinde tanistik ve dost olduk,görüsmek istersen biz burdayiz

Sabahtan beri burda beklemekten kok saldim.....alismak mi ??? biraz zaman alacak....Rotterdam Zevenkamp tayim...ama yakinda tasinacagiz ...yaza yani...sizlerle tanismayi cok isterim...cunku gercekten yalnizlik cekiyorum...dil sorunuda cabasi... tabi...gunlerim net basinda dil sitelerinde geciyor...mesajin ve ictenliyin icin tesekkur ederim...
sevgilerle....Şeniz

Sabahtan beri burda beklemekten kok saldim.....alismak mi ??? biraz zaman alacak....Rotterdam Zevenkamp tayim...ama yakinda tasinacagiz ...yaza yani...sizlerle tanismayi cok isterim...cunku gercekten yalnizlik cekiyorum...dil sorunuda cabasi... tabi...gunlerim net basinda dil sitelerinde geciyor...mesajin ve ictenliyin icin tesekkur ederim...
sevgilerle....Şeniz

söyledigin yeri bilmiyorum ,merkeze yakinmi..
bende net basinda az zaman gecirmedim can sikintisindan,bisklete binmeyi biliyorsan hemen edin bir tane,hem eglenceli oluyor hem cevreyi cabuk ögreniyorsun hemde spor oluyo..

dil kurslarina da baslarsin yakin da o zaman cok canin sikilmaz,ben hic baslayamadim gerci ama biraz ingilizceyle islerimi halledebildim. burda ilgilizce bilmeyen yok..

gunaydin....senin icin guzel bir gun olmasini diliyorum....Zevenkamp merkeze metroyla 15 dakika falanmis...arabaylada 10 dk yada trafiye bagli diyeyim...merkeze inmek de fazla sorun yasamiyorum... ama yinede belli bir yastan ve onca isi tekbasina halletmisken sirf dil yuzunden esine bagli kalmak hosuma gitmiyor.... yakin bir zamanda esimle metro daki bu zon olaylarini falan beraber deneyeceyiz... o zaman sanirim daha ozgur olacagim.. bir aksilik olmassa erasmus univer.e yakin oostmaaslana tasinacagiz orasi merkeze daha yakin.. ne yazik ki bisiklete binemiyorum....:KK43:(... haftada bir bazen 2 gun yuzme havuzuna gidiyorum..ordaki sauna cok hosuma gidiyor...henuz oturum kagidim olmadigi icin dil kurslarina baslayamiyorum...yazin uyum sinavini verdim ama o arada esim is deyistirdiyi ve sozlesmesi kisa sureli oldugu icin oturum ret geldi...simdi sozlesmesi optijd sinirsiz oldu ve yeniden basvuru yaptik sonucu bekliyoruz....( yesil pas.oldugu icin kalma sorunum yok sadece 3 ayda bir giris-cikis yapmam gerekiyor.) Buarada cenem dustu galiba....bayagi uzatmisim...:))) kisacasi siz uygun oldugunuzda ben size uyarim....
sevgiler ve tasekkurler....

gunaydin....senin icin guzel bir gun olmasini diliyorum....Zevenkamp merkeze metroyla 15 dakika falanmis...arabaylada 10 dk yada trafiye bagli diyeyim...merkeze inmek de fazla sorun yasamiyorum... ama yinede belli bir yastan ve onca isi tekbasina halletmisken sirf dil yuzunden esine bagli kalmak hosuma gitmiyor.... yakin bir zamanda esimle metro daki bu zon olaylarini falan beraber deneyeceyiz... o zaman sanirim daha ozgur olacagim.. bir aksilik olmassa erasmus univer.e yakin oostmaaslana tasinacagiz orasi merkeze daha yakin.. ne yazik ki bisiklete binemiyorum....:KK43:(... haftada bir bazen 2 gun yuzme havuzuna gidiyorum..ordaki sauna cok hosuma gidiyor...henuz oturum kagidim olmadigi icin dil kurslarina baslayamiyorum...yazin uyum sinavini verdim ama o arada esim is deyistirdiyi ve sozlesmesi kisa sureli oldugu icin oturum ret geldi...simdi sozlesmesi optijd sinirsiz oldu ve yeniden basvuru yaptik sonucu bekliyoruz....( yesil pas.oldugu icin kalma sorunum yok sadece 3 ayda bir giris-cikis yapmam gerekiyor.) Buarada cenem dustu galiba....bayagi uzatmisim...:))) kisacasi siz uygun oldugunuzda ben size uyarim....
sevgiler ve tasekkurler....

bugün güzel ve yorucu birgün oldu,leiden sehrindeki cicek bahcelerini gezmeye gittik tavsiye ederim yilda 1 kez 1 ay kadar ziyaret edilebiliyo ,renk renk cesit cesit cicekler ve bahce düzenlemeleri var..
merkeze yakinmissin,ben de hafta da 1 gün gidiyorum yüzmeye ama son zamnalrada havuz cok kalabalik oluyo özellkle cocuklar ve rahat yüzülmüyo..
neyse canim en kisa zamanda görüsmek dilegiyle ..

merhaba aramiza hosgeldin bende r.dam centrum umarim senlede tanisiriz kaldigin yer buraya fazla uzak degil kendine iyi bak hoscakala.s.

gnaydntw5sg2.gif

Sıcacık vatanımızdan kucak dolusu sevgiler...:asigim:
serena ,sea girl nasılsınız şekerler...:eek:
yuvanızdan huzur eksilmesin.. rottardama sevgiler.. benim için arada patat yemeye devammı.. bol mayonezli olursa sevinirim..Şeniz..

Merhaba...Bugun gune surati asik bir havayla basladik...Havanin sikintili kasvetli havasina inat ben yine neseliyim....ve nesemi korumaya inatla devam edeceyim....(Ehhhh Antalya dan sonra :))) zor ama olsun.... zoru basarmak asil olan diyelim....)
Serena cigim hosgeldin mesajin icin tesekkur ederim evet bende sizlerle tanismayi coooooooooook istiyorum....hani bir soz vardir ya ^^acilar paylasildikca azalir....sevincler paylasildikca cogalir^^ ...bende dostluklarin en guzelini sizlerle paylasmayi diliyorum...
Sea_ gril canim benim yorucu olsada guzel bir gun gecirmene sevindim....evet bende cicek bahcelerini gezmeyi istiyorum....dun bizde buraya yakin oldukca buyuk ve guzel bir parktaydik....adini unuttum ..yaslaniyorum galiba.....:))) ama cok kalabalik ve cok guzeldi...daglara asik olan ben icin tam ozlemimi gecirmeside bol yesillik', yelkenliler, bisiklliler ve gulen insanlarla birlikte hos guzel bir gun oldu.....
sevgili dag cicegi...sanada roterdamdan selam....
Hepinize yuzunuzdeki ve gonlunuzdeki gulucuklerin oldukca bol oldugu bir gun diliyorum...
sevgiler...(mucksssssssssssssssss)

gnaydntw5sg2.gif

Sıcacık vatanımızdan kucak dolusu sevgiler...:asigim:
serena ,sea girl nasılsınız şekerler...:eek:
yuvanızdan huzur eksilmesin.. rottardama sevgiler.. benim için arada patat yemeye devammı.. bol mayonezli olursa sevinirim..Şeniz..

canim dag cicegimiz burada olmasanda seni o kadar yakinimizdasinki ins patati senle yemekde nasip olur kucak dolusu opucukler...............

Merhaba...Bugun gune surati asik bir havayla basladik...Havanin sikintili kasvetli havasina inat ben yine neseliyim....ve nesemi korumaya inatla devam edeceyim....(Ehhhh Antalya dan sonra :))) zor ama olsun.... zoru basarmak asil olan diyelim....)
Serena cigim hosgeldin mesajin icin tesekkur ederim evet bende sizlerle tanismayi coooooooooook istiyorum....hani bir soz vardir ya ^^acilar paylasildikca azalir....sevincler paylasildikca cogalir^^ ...bende dostluklarin en guzelini sizlerle paylasmayi diliyorum...
Sea_ gril canim benim yorucu olsada guzel bir gun gecirmene sevindim....evet bende cicek bahcelerini gezmeyi istiyorum....dun bizde buraya yakin oldukca buyuk ve guzel bir parktaydik....adini unuttum ..yaslaniyorum galiba.....:))) ama cok kalabalik ve cok guzeldi...daglara asik olan ben icin tam ozlemimi gecirmeside bol yesillik', yelkenliler, bisiklliler ve gulen insanlarla birlikte hos guzel bir gun oldu.....
sevgili dag cicegi...sanada roterdamdan selam....
Hepinize yuzunuzdeki ve gonlunuzdeki gulucuklerin oldukca bol oldugu bir gun diliyorum...
sevgiler...(mucksssssssssssssssss)
hsb canim guzel dileklerin icin tsk ins seninlede sea_girl gibi guzel dostluklar ve paylasimlar kurariz hic yalnizlik hissetme bak kk ailesi yani biz variz optum canim...

X