Rotterdam Paylasim Alani(Tanisma)

hosgeldin arkadasim ..ben daha izine gidemedim su gicik oturum kartlari gelmedi ,yaz donemi resmi isler yavas ilerliyormus..

bizim tatil agustos sonuna kalicak herhalde:kızgın:

serena sea-gril kizlar svgiler nasilsin ozledim sizleri izin telasi izin derken bitii gitti isde donduk yine kizlar baya cogalmis mintikaniz hadi iyisiniz gorusmek dilegiyle sevgiyle dostca kalin optum

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun kizlar roterdama sevgiler

:lepi:Slmmmm kizlarrr bende yeni uyeyim rotterdamdan ayse.
Buyuk dostlular icin burdayimm
grs byss:lepi::lepi:

arkadaşlar rotterdam nasıl bir yer?nasipse şubat gibi geleceğiz ve rotterdama gelme ihtimalimiz var.gezilecek,dolaşılacak?alışveriş yapılacak yerler varmı?şehir hareketlimi?her şeyi merak ediyorum..yazarmısınız?bana tavsiyeleriniz varmı?gelirken yanımda getirmem gereken şeyler varmı?yazın lütfen..

arkadaşlar rotterdam nasıl bir yer?nasipse şubat gibi geleceğiz ve rotterdama gelme ihtimalimiz var.gezilecek,dolaşılacak?alışveriş yapılacak yerler varmı?şehir hareketlimi?her şeyi merak ediyorum..yazarmısınız?bana tavsiyeleriniz varmı?gelirken yanımda getirmem gereken şeyler varmı?yazın lütfen..

tatil icin mi geliyorsunuz yoksa buraya mi yerleseceksiniz..ona gore sorulari cevaplayalim..

yasamak icin de gezmek icinde guzel bir sehir rotterdam

şu an 6 yada 8 aylığına ama uzun süre kalmak gerekirse kalacağız..kızlar roterdam mı?bergenmi? ikisi arasında bi seçim yapsanız nerede yaşamak isterdiniz?biz iki şehirden birinde kalacağız gibi.seçim elimizde olursa nereye gidelim..acil yardım...

şu an 6 yada 8 aylığına ama uzun süre kalmak gerekirse kalacağız..kızlar roterdam mı?bergenmi? ikisi arasında bi seçim yapsanız nerede yaşamak isterdiniz?biz iki şehirden birinde kalacağız gibi.seçim elimizde olursa nereye gidelim..acil yardım...

canim burada bergen diye bi sehir :sm_confused:ama rotterdam yasadigim icin belkide burayi nl baska hicbir sehire degismem:nazar:

merhaba, bende hollanda rotterdam da yasiyorum burda tanisip bulusmak gercekten cok guzel.benim suanda yasadigim dil sorunum var,baya sitres yapmis durumdayim kendime.cok kisa bi donem okula gittim ve dilimi gelistire bilecek sosyal cevrem yok.dilimi ogrenip calsimak istiyorum,evde oturmak hic hos degil.:1no2:

merhaba, bende hollanda rotterdam da yasiyorum burda tanisip bulusmak gercekten cok guzel.benim suanda yasadigim dil sorunum var,baya sitres yapmis durumdayim kendime.cok kisa bi donem okula gittim ve dilimi gelistire bilecek sosyal cevrem yok.dilimi ogrenip calsimak istiyorum,evde oturmak hic hos degil.:1no2:

merhaba r. dam neresinden canim. ben canim bitanecik arkadasimla, kk tanisdim. guzel dostluklar kurmak dilegiyle hoscakalin a.s.

Arkadasim her konuda yardim ederim. Sana dil konusunda yardimci olurum ogretmeye calisirim..

Benimde teyzemin oğlu Roterdamda yaşıyor...Mayıs gibi geleceğim inşallah ...kızlar mayıs gibi çok soğuk olmaz di mi oralar? bir de roterdam la amsterdam arası ne kadr sürer ? ben orayı da merak ediyorum...

Benimde teyzemin oğlu Roterdamda yaşıyor...Mayıs gibi geleceğim inşallah ...kızlar mayıs gibi çok soğuk olmaz di mi oralar? bir de roterdam la amsterdam arası ne kadr sürer ? ben orayı da merak ediyorum...

mayista havalar cok sicak olmaz ama usumessin burda havalar hep ILIK gecer. Rotterdamdan amsterdama araba ile en fazla 1 saat.

saygilar

merhabalar. Ben yeni üyeyim. Hollandada yaşamıyorum. Fakat çok sevdiğim bir yakınım Hollandada yaşayan bir beyle evlenip Hollandaya gelme niyetinde. Eğer olursa görücü usulü aileler biraraya gelecek ve evlenip Hollandaya gelecek.
Çocuk Hollandaya işçi alınması vs işler yapıyormuş. Kızlar bu nasıl bir iştir bileniniz varmı? Yakının çocuğa abayı yakmış durumda gurbete gitmenin ne olduğu hiç bilmiyor ama üzerine atlıyor. Yorumlarınızı bekliyorum. İstanbuldan selamlar...

X