Rotterdam Paylasim Alani(Tanisma)

Merhaba...Bugun gune surati asik bir havayla basladik...Havanin sikintili kasvetli havasina inat ben yine neseliyim....ve nesemi korumaya inatla devam edeceyim....(Ehhhh Antalya dan sonra :))) zor ama olsun.... zoru basarmak asil olan diyelim....)
Serena cigim hosgeldin mesajin icin tesekkur ederim evet bende sizlerle tanismayi coooooooooook istiyorum....hani bir soz vardir ya ^^acilar paylasildikca azalir....sevincler paylasildikca cogalir^^ ...bende dostluklarin en guzelini sizlerle paylasmayi diliyorum...
Sea_ gril canim benim yorucu olsada guzel bir gun gecirmene sevindim....evet bende cicek bahcelerini gezmeyi istiyorum....dun bizde buraya yakin oldukca buyuk ve guzel bir parktaydik....adini unuttum ..yaslaniyorum galiba.....:))) ama cok kalabalik ve cok guzeldi...daglara asik olan ben icin tam ozlemimi gecirmeside bol yesillik', yelkenliler, bisiklliler ve gulen insanlarla birlikte hos guzel bir gun oldu.....
sevgili dag cicegi...sanada roterdamdan selam....
Hepinize yuzunuzdeki ve gonlunuzdeki gulucuklerin oldukca bol oldugu bir gun diliyorum...
sevgiler...(mucksssssssssssssssss)

musi.Antalyadan sonra demişin. şu anda ben Antalyadayım desem..Şeniz

dün akşam ,Antalya'ya dolu yağdı.bu sabah günlük gülistanlık..

canim dag cicegimiz burada olmasanda seni o kadar yakinimizdasinki ins patati senle yemekde nasip olur kucak dolusu opucukler...............

serena.canım günaydınlar.. ben bu aralar çok yoğun bir hatun oldum..günler bana yetmez oldu.. hafta sonları İngilizce kursuna gidiyorum.. dün.yüzme kursuna beşladım...oh oh demi.kim tutar beni.. yiğenlerimi ve seni öpüyorum..sevgiyle kalın..

musi.Antalyadan sonra demişin. şu anda ben Antalyadayım desem..Şeniz

dün akşam ,Antalya'ya dolu yağdı.bu sabah günlük gülistanlık..

merhaba....
Insan kus misali....Antalya da mi yasiyorsun tatil amacli mi? Benim Antalya ile baglantim kesilmedi....oglum orda yasiyor....
sevgiler ve kurslarinda basarilar....Şeniz

merhaba....
Insan kus misali....Antalya da mi yasiyorsun tatil amacli mi? Benim Antalya ile baglantim kesilmedi....oglum orda yasiyor....
sevgiler ve kurslarinda basarilar....Şeniz

iyi akşamlar musi,8 yıldır eşimin işi dolayısı ile Antalyada yaşıyorum..,güzel temennilerin çin teşekkür ederim..sevgiler bendende sana..Şeniz

musicim sana ziyaretci defterinden mesaj gönderdim ama gönderildigi yazmiyo yani emin olamadim,epeyce uzun bi mesajdi o yüzden tekrar göndermedim ..mesajimi aldiysan cevap yazarsin de mi..

merhaba ben semra66, sitenize bu gun giris yaptim, rotterdamda yasiyorum bende sizlerle tanismayi cok isterim,gorusmek uzereeee...

Kızlar benim Rotterdam'da bi arkadaşım vardı adı SABRET tanıyan varmı KAyserili kendi. Annesinin adı Havva. Bağlantıyı kaybettim kendisiyle.

Böyle koca şehirde isim vererek sormak biraz garip ama çoğumuz tanırız derdi o birbirimizi.

Kızlar benim Rotterdam'da bi arkadaşım vardı adı SABRET tanıyan varmı KAyserili kendi. Annesinin adı Havva. Bağlantıyı kaybettim kendisiyle.

Böyle koca şehirde isim vererek sormak biraz garip ama çoğumuz tanırız derdi o birbirimizi.

eskiden belki herkes birbirini isim olarak taniyabilirdi. ama burasi cok degisti buyuk ve kalabalik ist kadar metropol olmasada... olma yolunda ins arkadasina ulasirsin bol sans.....:kahve:

merhabalar ..biz serenayla haftanin en az 3 günü birlikteyiz cok güzel vakit geciriyoruz ve en önemlisi kendime cok iyi bir arkadas, dost ,abla buldum:nazar:a.s.

serenanin dedigi gibi rotterdamda yasayan diger arkadaslar ile de görüselim tanisalim güzel paylasimlarimiz olsun ...

selam ben semra66 bende rotterdamdanim,tanisabiliriz...

yeni gelen arkadaslara hosgeldiniz diyorum ,gittikce cogaliyoruz ne güzell..

yaz tatilinden sonra rotterdam ya da hollanda bulusmasi yapalim artik ne dersiniz..

X