Rüyadan gelen mide bulantısı

simahi98

Always thank God
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2017
96
180
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var 3 gün önce rüyamda çok ama çok sevdiğim hamburger patates kızartması ve benzeri yiyecekleri yediğimi gördüm ama tadı ve kokusu tarif edemeyeceğim bi şekilde ķötüydü uyandığım da midem bulanıyodu 3 gündür hiç bişey yiyemiyorum aklıma o koku ve o pis tat gelince midem bulanıyo ne yapmam lazım niye böyle oldu ki doktora gitsem bana deli der muhtemelen nasıl bir açıklama yapabilirim bütün yemeklerden tiksindim

Bilinçaltından kaynaklı bence canım.Aklına getirmemeye çalış diyeceğim ama zor biliyorum

Bilinçaltından kaynaklı bence canım.Aklına getirmemeye çalış diyeceğim ama zor biliyorum
evet canım bilinçaltım okadar alt üst olmuş ki hayatım zehir oldu zaten panik atak rahatsızlığım var bir de üstüne bu eklenince çekilmiyo depresyona girdim resmen iyice o koku o tat sürekli aklıma geliyo napıcam ben

bunu yaşayan kimse yokmu ablalarım.kardeşlerim bana bi yardım edin

Arkadasim bende 6+3 günlük hamileyim. Mide bulantim yeni basladi gun icinde surekli bulaniyor ama kusturmuyor. Bende ruyamda biseyler gorup tiksiniyorum ya da asiri canim cekiyor. Bende panik atak geçirdim gecen seneydi ve ilac tedavisi gordum. Boyle tuhaf takintilarim benimde var ne yapcam bilmiyorum ruyalardan tiksinme mi dersin durduk yere bi resim görüp iğrenme mi dersin ansizin gelen kalp carpintilari bana biseymi oluyor korkusu neler neler yaşıyorum suanda. Allah yardimcimiz olsun yapacak bisey yok dua etmekten baska

X