Rüya Yorumları Rüyamda en samimi arkadaşim'in kocası ile birlikte oldum ve yakalandım. .

arkadaş gazeteci galiba! manşete gel! ya da magazalardaki hersey 10 tl kandirmacasi gibi..ey allahim ne gunlere kaldik. Bir rüya icin neden degerli vaktimizi kandirmacayla calma geregi duyarsiniz ayip degil mi!!!!:KK20:

Merhaba, arkadaşlar
Çok utanıyorum ama böylesi bir rüya gördüm.. Aklımın ucunda gecmez böyle bir terbiyesizlik ama bu sabah böyle bir rüya ile uyandım. Ben arkadaşımın evindeydim. Sonra arkadaşım uyuyordum ve kocasıyla birlikte oldum, ve arkadasimin anesi bizi yakaladı sonra. Annesi arkadaşıma söyledi ama arkadaşım inanmadı onlara. Çok karmakarisik bir rüya. Ve şuan arkadaşımla konuşuyorum kendimi çok kötü hissediyorum "ruya"da olsa mahcubum... Bu Rüyanın anlamı ne olabilir sizce?
Keşke başlık farklı olsaydı eminim benim gibi konularınızı hatırlayan üyeler başlığı görünce şok olmuştur.Sorununuza gelince her rüya bilinçaltı değildir .Üç türlü rüya vardır bunun bir tanesini de bilinçaltı rüyaları oluşturur. Edit:Sizi çocuğu üstün zekalı olan anne sandım meğer profilleriniz aynıymış.

Mübarek gün aksiyon peşindesiniz herhalde.

Tabii rüyalar bilinçaltı oluşumlarıdır.
Arkadaşınızın eşine gizli duygular besliyorsunuz sanırım içten içe :/

Başlığın başına ‘rüyamda’ ifadesini de kullansaydınız sorun yoktu:işsiz:

Arkadaşınızın kocasında gözünüz var demek ki:KK45: şaka bi yana internetten rüya anlamlarına bakın belki çıkar bişiler.

Arkadaşının eşinden etkilenip,belli ki onun yerinde olmayı isteyen bir bilinç altın var sanırım.
Başlık da tam ‘sazan avi’ olmuş.

:KK70::KK70::KK70::KK70::oha::oha: kız rüya adı üstünde anlam yükleme boşuna

Ayrıca yatarken besmele çek bide üzerinde kırıntı falan mı var dikkat et haaaa birde totonu sıkı ört üşümesin

X