Rüyamda Putin ile satranç oynamak

Neyi bilmem gerekiyor? Siz ne biliyorsunuz i? Terbiyesizlikte yapmadım ayrıca deyim kullandım cellellenmeyin rüyalarınıza girmek istemiyorum
Ben anlayan olur diye paylaşım yaptım ama saygısızlık yaptınız! Sınırınızi bilin. Ben kalkıp sana hakaret etsem güzel mi olur! Unutma rüyaların İslam'da yeri vardır!

Rüyamda bir dikdörtgen bir masa var, üstü cam ayakları ahşap bir satranç turnuvası gibi birşey var bir tarafta putin, diğer tarafta ben. Sonra ben hemen yanımdaki masanın vidasinda alıyorum normalde cam ama elim yetişiyor ve alıyorum sanki cam yokmuş gibi. Daha sonra bir yerde oturuyorum veteriner ve hemşireler vs var. Sonra önümde ahşap bir kahve çay masasi önümde makamda oturan bir veteriner hekim. Klinik ama hayvan kliniği değil bir verem dispanseri gibi bir klinik hayvanlar yerine insanlar oraya geliyor kimisi de hayvaniyla geliyor. Sonra ben o ahşap masaya üç defa vurdum. İlk vuruş yumuşak sonra sert sonra daha sert bir vuruş yaptım vida ile. Bir felaket gelicekti gerisi vardı ama hatırlamıyorum
Gerçekten ilginç bir rüya olmuş. Ama Putin ile satranç oynamak bence çok karizmatik bir durum 🌺

Ben anlayan olur diye paylaşım yaptım ama saygısızlık yaptınız! Sınırınızi bilin. Ben kalkıp sana hakaret etsem güzel mi olur! Unutma rüyaların İslam'da yeri vardır!
Hakaret nerde? Rüyalarınızı iyi niyetine güvenmediğiniz kişilere anlatmayında der ama o kısmı atlamışsınız

O sırada rüyasında Mabel Matiz'i gören ben 🥲 Yeni klip filan mı gelecek demeliyiz?

X