Sa bi bakın hele

Hayalperest5

Hayalperestim , bulutlardayım , uçuyorum
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
2.357
1.425
33
Allah aşkına gaz çıkarmak ne kadr doğru daha doğrusu olabılır ama sevmıyorum ben eşime diyorum okadar gene yanımda yapıyo

Kurk Mantosuz Madonna

mık :)
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
15 Ekim 2016
14.823
93.570
Gaz çıkarmak kadar doğal birşey yok ki :KK53:
Yanınızda yapması değil tabi.
Israrla söyleyin,çok rahatsızsanız tavır koyun.Keser belki.

Hayalperest5

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
2.357
1.425
33
Ben de çok yapıyorum. Korkuyor bazen :halay: ilişkinize yakınlığınıza mizacınıza bağlı. Biz hücum borusu gibiyiz ama. :deli:
Arkadan çıkandan bahsedıyorum . Hastayım dıyo üşüttüm bilerek olmadı vs vs sinirlenıyorum artık bende bazen yaparım ana cok nadir yanında cok az yapmışımdır .

Rouge1o1

•Kitap yiyen
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2016
1.226
2.888
Arkadan çıkandan bahsedıyorum . Hastayım dıyo üşüttüm bilerek olmadı vs vs sinirlenıyorum artık bende bazen yaparım ana cok nadir yanında cok az yapmışımdır .

Evet ben de gayet arkadan çıkandan bahsediyordum :deli:

Dediğim gibi ilişkinizin kaldırıp kaldırmamasına bağlı. Bu kadar rahatsızsanız yapmamalı.

CocoChanelmademoiselle

Bi kızı bi oğlu varmış 👩‍👧‍👦🥰🙏🏻
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Haziran 2016
12.532
58.114
:KK30::KK53:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 422 gün geçti.

Hayalperest5

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
2.357
1.425
33
Cok itici annemin babamin kardesim yaninda bile yapmam bana gore gaz cikarmak demek bir insanin tuvaletini yapmasi gibi birsey onlari nasil.millet onunde yapmayip es dost bile olsa utaniyorsak bunuda yapmamak lazim
Bende sevmıyorum aynen itici saygısızlık gibi gelıyor.... Of

caninfistigi

Süper Fantastik Üye
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
10.746
18.158
Allah aşkına gaz çıkarmak ne kadr doğru daha doğrusu olabılır ama sevmıyorum ben eşime diyorum okadar gene yanımda yapıyo

Yazarken atlı mı koşturuyor peşinizde anlamıyorum ki. Eşim yanımda gaz çıkartıyor. Uyarıyorum ama gene yapıyor demek ne kadar zor. Nasıl soru gaz çıkarmak ne kadar doğru. Valla çıkarmazsanız ölebilirsiniz. Ha bir insanın yanında gaz çıkarmak. İşte o ayrı bir konu.