Sa bi bakın hele

Hayalperest5

Hayalperestim , bulutlardayım , uçuyorum
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
2.357
1.428
36
Allah aşkına gaz çıkarmak ne kadr doğru daha doğrusu olabılır ama sevmıyorum ben eşime diyorum okadar gene yanımda yapıyo

Gaz çıkarmak kadar doğal birşey yok ki :KK53:
Yanınızda yapması değil tabi.
Israrla söyleyin,çok rahatsızsanız tavır koyun.Keser belki.

Ben de çok yapıyorum. Korkuyor bazen :halay: ilişkinize yakınlığınıza mizacınıza bağlı. Biz hücum borusu gibiyiz ama. :deli:
Arkadan çıkandan bahsedıyorum . Hastayım dıyo üşüttüm bilerek olmadı vs vs sinirlenıyorum artık bende bazen yaparım ana cok nadir yanında cok az yapmışımdır .

Arkadan çıkandan bahsedıyorum . Hastayım dıyo üşüttüm bilerek olmadı vs vs sinirlenıyorum artık bende bazen yaparım ana cok nadir yanında cok az yapmışımdır .

Evet ben de gayet arkadan çıkandan bahsediyordum :deli:

Dediğim gibi ilişkinizin kaldırıp kaldırmamasına bağlı. Bu kadar rahatsızsanız yapmamalı.

Cok itici annemin babamin kardesim yaninda bile yapmam bana gore gaz cikarmak demek bir insanin tuvaletini yapmasi gibi birsey onlari nasil.millet onunde yapmayip es dost bile olsa utaniyorsak bunuda yapmamak lazim
Bende sevmıyorum aynen itici saygısızlık gibi gelıyor.... Of

Allah aşkına gaz çıkarmak ne kadr doğru daha doğrusu olabılır ama sevmıyorum ben eşime diyorum okadar gene yanımda yapıyo

Yazarken atlı mı koşturuyor peşinizde anlamıyorum ki. Eşim yanımda gaz çıkartıyor. Uyarıyorum ama gene yapıyor demek ne kadar zor. Nasıl soru gaz çıkarmak ne kadar doğru. Valla çıkarmazsanız ölebilirsiniz. Ha bir insanın yanında gaz çıkarmak. İşte o ayrı bir konu.

Arkadan çıkandan bahsedıyorum sinir oluyorum Çünkü ben onun kadar yapmam
tamam bende popodan cıkan gazdan bahsediyorum.
ayol siz eşsiniz. adam ile senin evin. bu adam o gazı evde cıkartmayacaksa nerede cıkartacak.
bende pırtlarım eşimde.
biraz olaylara ganiş bakın. tüm dunya pırtla. aboma bile. karısının yanında pırtlar. brad pit bile pırtlar.

Yazarken atlı mı koşturuyor peşinizde anlamıyorum ki. Eşim yanımda gaz çıkartıyor. Uyarıyorum ama gene yapıyor demek ne kadar zor. Nasıl soru gaz çıkarmak ne kadar doğru. Valla çıkarmazsanız ölebilirsiniz. Ha bir insanın yanında gaz çıkarmak. İşte o ayrı bir konu.
Evet yanımda yapıyor ve eşiyim diye cekınmıyormuş

Ondan değil kız, arkadan çıkandan :KK53:
Hadi yaa :KK70: ee olabilir canim, aradaki samimiyete bağlı, ama rahatsiz olunuyorsa birbirlerinin yaninda yapmasınlar. Mesela ben ilk hamileligimde aşırı derecede gaz problemim vardi davul gibi olmuştum. Mecbur çıkıyordu yani elimde degildi.:KK70:

X