Sa bi bakın hele

Yazarken atlı mı koşturuyor peşinizde anlamıyorum ki. Eşim yanımda gaz çıkartıyor. Uyarıyorum ama gene yapıyor demek ne kadar zor. Nasıl soru gaz çıkarmak ne kadar doğru. Valla çıkarmazsanız ölebilirsiniz. Ha bir insanın yanında gaz çıkarmak. İşte o ayrı bir konu.
ben cok sıkışmışsam acık hava ise salarım valla.. kasamam kendimi... evde zaten salarım.

tamam bende popodan cıkan gazdan bahsediyorum.
ayol siz eşsiniz. adam ile senin evin. bu adam o gazı evde cıkartmayacaksa nerede cıkartacak.
bende pırtlarım eşimde.
biraz olaylara ganiş bakın. tüm dunya pırtla. aboma bile. karısının yanında pırtlar. brad pit bile pırtlar.
:KK73::KK73:Cok güldüm

Evet yanımda yapıyor ve eşiyim diye cekınmıyormuş
Kişiden kişiye değişiyor bu. Normal karşılayan da olur, anormal diyende.
Sizin için önemli olduğunu görüp biraz özen gösterse iyi olur. Bir daha bu konuyu arkadaşlarına da bir soralım normal miymiş diyebilirsiniz. Onlardan utanıyorsa bu bilginin bilinmesinden, demek ki bir sıkıntı var.

Tutma yetenegimiz yokmu bunu :KK45:olur olmadik yerde gelir de tutsunlar ayip olmasin diye tasarlanmisiz neticede:KK53: dogal olmasina dogal gegirmek var burun temizlemek var bogaziniza balgam takilir onu cikarmak var ama bunlari aman dogal be deyip es bile olsa onun yaninda yapmak da fazla rahatlik biraz ozelimiz kalsin kisisel :p

Sağlık sorunu olmadığı sürece hiç hoşlanmam eşim yanımda hiç yapmamıştır ancak hamilelik, bebeği emzirirken aşırı sıkıştırma durumları olunca ben yapmışımdır birkaç kere.

Açıkçası ben hiç doğal bulmuyorum. Lavabo olur balkon olur Başka yere gitmek o kadar zor değil

Bende sevmıyorum aynen itici saygısızlık gibi gelıyor.... Of
amaliyattan sonra pırtlarsan dokt. rahat eder.
hatta gelir sorar gazınız var mı? kem küm edersen kızar lütfen cekinmeyin cıkartın gazınzı der.dokt. o gazı duymak ister...
hemşiler gelir gazını cıkartman için yürürütyelim seni derler. gaz evrenseldir ve fiziki bir ihtiyactır. doktlar içinde saglık belirtisidir. :KK70: gazı tutmak sakıncalıdır :KK70: salın gitsin...

Rahatsız oluyorsaniz, yapmaması lazım. Size saygı duymuyor olabilir mi acaba?

Ben de eşim de birbirimizin yanında bir kere bile yapmadık desem yalan olmaz. ben zaten asla yapamam. Kendim nasıl istemiyorsan, esimin de istemeyeceğini bilirim.

Eğer beni dikkate almayıp, gelişigüzel gaz çıkarsaydi, şimdiki kadar çekici gelmezdi sanırım. Tamam, esiz yakınız ama, bazı şeyler de gizli kalsın dimi? :)

Aynen degıl mi bende milyon kez dedim ama nafi
Sağlık sorunu olmadığı sürece hiç hoşlanmam eşim yanımda hiç yapmamıştır ancak hamilelik, bebeği emzirirken aşırı sıkıştırma durumları olunca ben yapmışımdır birkaç kere.

Açıkçası ben hiç doğal bulmuyorum. Lavabo olur balkon olur Başka yere gitmek o kadar zor değil
le

Rahatsız oluyorsaniz, yapmaması lazım. Size saygı duymuyor olabilir mi acaba?

Ben de eşim de birbirimizin yanında bir kere bile yapmadık desem yalan olmaz. ben zaten asla yapamam. Kendim nasıl istemiyorsan, esimin de istemeyeceğini bilirim.

Eğer beni dikkate almayıp, gelişigüzel gaz çıkarsaydi, şimdiki kadar çekici gelmezdi sanırım. Tamam, esiz yakınız ama, bazı şeyler de gizli kalsın dimi? :)
Saygı mı duymuyor acaba ya :KK43: üzüldüm şimdi

İçeride kalıp kulunç olacağına dışarı çıkıp gülünç olsun demiş atalarımız:KK70:
Alt tarafı bi gaz ne kadar büyütmüşsünüz. Rahatsız oluyorsunuz eşiniz yapmasa iyi olurdu ama sağlık sorunu vs olabilir ki sağlık sorunu olmasa da bu kadar büyütülecek dert değil. Biraz rahat olun.
Bebeğiniz olduğunda gaz kaka vs gibi insani olup iğrenç gelen şeylere bakışınız değişir.
Kızımın çıkarmakta zorlandığı gazı çıkardığında halaylarla kutlamış biri olarak eşim yanımda tutamayıp yapsa hiç oralı olmam.

Bana da normal ben de yaparım diyenler tuhaf geliyor.
Tamam eşsin, tamam aynı yatağa giriyosun, her halini görüyosun ona da tamam ama bazı şeyler de özel olsun yahu.
Sı*ıyorsunuz bunu herkes biliyor, bu da doğal deyip salona mı yapıyosunuz? Yooo, ee ozaman aman gazım geldi deyip salonun ortasına gelişi güzel salmanın mantığı ne, gazın bastırınca git tuvalete sevdiceğine parfümünü koklatmak yerine mok kokutmana gerek var mı?:kusmuk:

Bence kesinlikle saygıyla alakalı. Hamile olursun, hasta olursun, uykulu olursun bunlar normal karşılanır. Ancak tv izlerken eşim totosunu kaldırıp ohhhhh dese tiksinç:bicak:

Anamla, babamla da çoooook yakınım ama bir kere üşüttüğüm için resmen nasıl çıktı anlamadım yerin dibine girdim kaldı ki seviştiğim adamın yanında havaya gaz topları salacağım o da koklayacak:deli:

İçeride kalıp kulunç olacağına dışarı çıkıp gülünç olsun demiş atalarımız:KK70:
Alt tarafı bi gaz ne kadar büyütmüşsünüz. Rahatsız oluyorsunuz eşiniz yapmasa iyi olurdu ama sağlık sorunu vs olabilir ki sağlık sorunu olmasa da bu kadar büyütülecek dert değil. Biraz rahat olun.
Bebeğiniz olduğunda gaz kaka vs gibi insani olup iğrenç gelen şeylere bakışınız değişir.
Kızımın çıkarmakta zorlandığı gazı çıkardığında halaylarla kutlamış biri olarak eşim yanımda tutamayıp yapsa hiç oralı olmam.
Atalarin dediği kısma katılarak güldüm.:KK70::KK70::KK70:

Bana da normal ben de yaparım diyenler tuhaf geliyor.
Tamam eşsin, tamam aynı yatağa giriyosun, her halini görüyosun ona da tamam ama bazı şeyler de özel olsun yahu.
Sı*ıyorsunuz bunu herkes biliyor, bu da doğal deyip salona mı yapıyosunuz? Yooo, ee ozaman aman gazım geldi deyip salonun ortasına gelişi güzel salmanın mantığı ne, gazın bastırınca git tuvalete sevdiceğine parfümünü koklatmak yerine mok kokutmana gerek var mı?:kusmuk:

Bence kesinlikle saygıyla alakalı. Hamile olursun, hasta olursun, uykulu olursun bunlar normal karşılanır. Ancak tv izlerken eşim totosunu kaldırıp ohhhhh dese tiksinç:bicak:

Anamla, babamla da çoooook yakınım ama bir kere üşüttüğüm için resmen nasıl çıktı anlamadım yerin dibine girdim kaldı ki seviştiğim adamın yanında havaya gaz topları salacağım o da koklayacak:deli:
Bende yapmam genelde . Cok kızıyorum tamam dıyo sonra gene yapıyo Allah tan kokmuyo yaptıgı

Ohoooooooo biz zart zurt gark gurk yaptıktan sonra dalgaya alıyoruz bi de :KK70: Bazen hatta kendim yaparım sonra döner derim "Aaa ne ayıp! Üç mahalle duydu." :halay:

Siz bir ilişki içindesiniz. Bırak gazı vs. biriniz tuvalette işini görürken diğeriniz dişlerini fırçalayabilmeli. :işsiz: Aşk budur :KK70:
Valla yorumlara bakıyorum herkes farklı düşünüyor . Kimisi olmaz kimisi siz eşsiniz dıyo senin gibi . Bilmıyorum ben sevmedıfım için öğrenecek yapmaması gerektıgını. Ah BEKARLIK AH AH AH NE GYZEL GÜNLERDİ YA NİYE EVLENIR Kİ Bİ İNSAN

Valla yorumlara bakıyorum herkes farklı düşünüyor . Kimisi olmaz kimisi siz eşsiniz dıyo senin gibi . Bilmıyorum ben sevmedıfım için öğrenecek yapmaması gerektıgını. Ah BEKARLIK AH AH AH NE GYZEL GÜNLERDİ YA NİYE EVLENIR Kİ Bİ İNSAN
Bu galiba aileden gelen bişey. Biz ailede babadan alışkınız, horultulara gazlara... Kötülükleri içinde tutmayacaksın :KK70: Kardeşlerimle geğirme yarışı yapıyoruz hatta :KK70:

Bir insan bence aşk için evlenir, öyle olmalı yani.. Gerisi boş.

X