Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Derisindeki Sivilceler

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Gurbetci-NL

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2020
15
43
30
Arkadaşlar Merhaba
3-4 Seneden Beri Saç derisindeki Sivilcelerden kurtulamıyorum . Yağlı bir cilde sahibim bu arada . doktora gittim 9 ay roactunne kullandım . İlaç kullanım süresinde butun sıvılceler geçti lakın bıraktıktan sonra gene çıkmaya başladılar uçları kırmızı cok acıtıyor kafanı yastıga koyamıyorum bazen o derece . Bu durumda karşılaşanlar varmı farklı yontem ve cozum bulan varsa yorum yapmalarını ısteyecegım

Arkadaşlar Merhaba
3-4 Seneden Beri Saç derisindeki Sivilcelerden kurtulamıyorum . Yağlı bir cilde sahibim bu arada . doktora gittim 9 ay roactunne kullandım . İlaç kullanım süresinde butun sıvılceler geçti lakın bıraktıktan sonra gene çıkmaya başladılar uçları kırmızı cok acıtıyor kafanı yastıga koyamıyorum bazen o derece . Bu durumda karşılaşanlar varmı farklı yontem ve cozum bulan varsa yorum yapmalarını ısteyecegım
Yağlı baharatlı yiyecekler sivilce oluşumunu tetikleyebilir. Yeme düzeninizi de gözden geçirdiniz mi?

Yağlı baharatlı yiyecekler sivilce oluşumunu tetikleyebilir. Yeme düzeninizi de gözden geçirdiniz mi?
Geçirdim malesef gene aynı gene aynı . internette araştırdım cerrahı mudahele en son care imiş ama bı sıvılce bunada bulaşmak ıstemıyorum . düzenli sporumu dahı yapıyorum ama nafıle çok bezdirdi beni artık en son bu sıteyı gordum sansımı denemek ıcın gırdım ınsallah parlak bı fıkır alabılırım

Geçirdim malesef gene aynı gene aynı . internette araştırdım cerrahı mudahele en son care imiş ama bı sıvılce bunada bulaşmak ıstemıyorum . düzenli sporumu dahı yapıyorum ama nafıle çok bezdirdi beni artık en son bu sıteyı gordum sansımı denemek ıcın gırdım ınsallah parlak bı fıkır alabılırım
alerji testleri yaptirdiniz mi ?

Arkadaşlar Merhaba
Eşimin de ense bölümünde saç diplerinde var yıllardır ama geçmiyor ne ilaç kullansa doktor tuzlu suyun iyi geldiğini söylemişti gerçekten öyle denize gittiğinde geçmişti ama şimdi tekrar var cilt yağlı olduğu için tekrarlıyor maalesef 😐

Arkadaşlar Merhaba
Bende öyle iki üç tane çıkıyordu hatta hiç bile denebilirdi aslında. Ben cildiyeye gitmiştim saç dökülmesinden dolayı. Bana medikal şampuan ve bittim sabunu önermişti şampuanı kullandım ama sabunu hiç denemedim. Eğer kullanabilirsen dene derim.

öncelikle geçmiş olsun
Saçınızdaki sivilcelerle ilgili yazdığınız mesaj için sizi rahatsız ediyorum
Umarım inşallah geçmiştir
Benim de kızımın saçları çok yağlı ve ve iki yıldır kaşıntılı sivilceler var gitmediğimiz dr kalmadı en son sizin de kullandığınız roaccutane önerildi
Çok kararsız ve üzgünüm
Sizin sorununuza çok benzediği için size yazıyorum
Size yazabilmek in üye oldum
İnşallah mesajımı görürsünüz
Kızım 13 yaşında bu arada
Şimdiden çok teşekkür ediyorum

X