Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatma günlüğü

içine başka bir yağ ekliyor musunuz? ben günaşırı sürdüm, bugün 5. uygulama oldu.

MAKEUP_20180613095801_save.jpg

Güncel

birkaç fotoğrafınızı yan yana koyma imkanınız var mı?

uzama süresini karşılaştırabilmek açısından sormuştum.

Blackcatt1 Blackcatt1 saçların ne kadar da hızlı uzuyor ve en önemlisi sağlıklı pırıl pırıl :nazar:. maşallah canım

benim onca besin takviyesi ve bakımla güya gürleşmiş saçım bunun beşte biri kadar :KK70:. Allah bu kadar vermiş, şükür :KK200:

Blackcatt1 Blackcatt1 saçların ne kadar da hızlı uzuyor ve en önemlisi sağlıklı pırıl pırıl :nazar:. maşallah canım

benim onca besin takviyesi ve bakımla güya gürleşmiş saçım bunun beşte biri kadar :KK70:. Allah bu kadar vermiş, şükür :KK200:
Evet kuzum gurluk konusunda biraz şanslıyım gerçi kaşlarim falan da cabuk uzar kaş aldirdigim ertesi gunu ufak ufak cikmaya basliyorlar düşün :KK70: hepimizin upuzun saglikli saclari olsun insallah ❤❤❤

Canım çok güzel uzamış saçların daha uzatmayı düşünüyor musun? Bence 3-4 ay daha uzat en fazla sonra bakım yap sıkılana kadar aynı boyda klsın kalçaya gelince kötü görünüyor çünkü. Ama maşallah bi senede omuzdan bele indi resmen senin saçın. Benimki normal hızla uzuyor ama seninki baya hızlı uzamış :)

Canım çok güzel uzamış saçların daha uzatmayı düşünüyor musun? Bence 3-4 ay daha uzat en fazla sonra bakım yap sıkılana kadar aynı boyda klsın kalçaya gelince kötü görünüyor çünkü. Ama maşallah bi senede omuzdan bele indi resmen senin saçın. Benimki normal hızla uzuyor ama seninki baya hızlı uzamış :)
Teşekkürler canım uclarindan kestirmeyi düşünüyorum ve artik sadece bakım icin bir seyler surmeyi düşünüyorum :)

X