Saçı hızlı uzatma günlüğü fotoğraflı

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Mert'li👶🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.873
5.925
22
İşte bende yeni biotin aldım Bi iki gündür içiyorum.. Hesabı da sırf senin için açtım tüm yazını okuyup gaza geldim benimde konu açmam gerek dedim ama cesaret edemedim henüz.. Dediğin kremi de deneyeceğim :KK52:
Hadi bakalım açtım ilk konumu da :))

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-06-2021

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 135 gün kaldı.

Bebeğinizin kalp atışları stetoskopla dinlenebilir. Eğer doktorunuz size bebeğinizin kalp atışlarını dinlemeniz için teklifte bulunmadıysa bir sonraki randevunuzda bunu doktorunuzdan isteyebilirsiniz. Bebeğinizin göbek kordonu o kadar iyi tasarlanmıştır ki kan dolaşımı saate 6-7 km hızla kordon ve bebeğiniz arasında tamamlanır. Ve bu sadece 30 sn içinde tamamlanır. Baba hamilelikle daha ilgili bir döneme girebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
373
173
24
Benimde saçım aynen öyle işte uçları nemlensin diye hindistan cevizi yağı sürüyorum bol bol. Kesim çok yamuk kıvırcıkkende yamuk fönlüyken de yamuk kesmem lazım bu sefer iyice kısalıcak diye kesmiyorum :/
Vallahi uçlarına şems aslanın tarifini artı maya koyuyorum onu yapıyorum o işte biraz biraz işe yarıyor onun dışında hindistan cevizi ıslak gibi gösteriyor bu saçların uçları düzelmeyecek ben onu anladım ama nemlendirirsek zeytin yağ,hindistan cevizi yağ ile 2 3 gün işe yarıyor bu arada elseve mucizevi yağ serumu var ya pahalı şeyler alma ben toplasan 2000 lira harcadım küçük küçük şeyler ama toplasan o kadar para ediyor.. Onun yerine hc hair care söyle hem diplerine hem uçlarını supergro dax kullanma çok pahalı o kadar deymez bu arada hc hair care 3 4 kişiyle birleşip alırsanız daha ucuza geliyor ve yanında hediye gönderiyor bi tane..

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
373
173
24
İşte bende yeni biotin aldım Bi iki gündür içiyorum.. Hesabı da sırf senin için açtım tüm yazını okuyup gaza geldim benimde konu açmam gerek dedim ama cesaret edemedim henüz.. Dediğin kremi de deneyeceğim :KK52:
Biotin yüzümde kıllanma yapmadaydı bende istiyordum çok yaa :KK43: ilk ayda harika uzattı saçlarımı bu arada şampuanına çam terepentin ya da doğum kontrol hapı at çok işe yarıyor ama saçını öne eyip yıka vücudun kıllanması cancan:))) iyi yaptın tatlııım iyi ki de açtın vallahi burası olmazsa ben bu kadar planlı maskelerimi yapamazdım)))

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Mert'li👶🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.873
5.925
22

Bebeğinizin kalp atışları stetoskopla dinlenebilir. Eğer doktorunuz size bebeğinizin kalp atışlarını dinlemeniz için teklifte bulunmadıysa bir sonraki randevunuzda bunu doktorunuzdan isteyebilirsiniz. Bebeğinizin göbek kordonu o kadar iyi tasarlanmıştır ki kan dolaşımı saate 6-7 km hızla kordon ve bebeğiniz arasında tamamlanır. Ve bu sadece 30 sn içinde tamamlanır. Baba hamilelikle daha ilgili bir döneme girebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Mert'li👶🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.873
5.925
22
Onu da denedim canım daha on gündür falan başladım bakıma restorexe vitaminleri ve cam terebentin koydum at kuyruğu özlü şampuanıma da doğum kontrol hapı karıştırdım küçük kasede bir kez onu denedim bakalım :))

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
373
173
24
Onu da denedim canım daha on gündür falan başladım bakıma restorexe vitaminleri ve cam terebentin koydum at kuyruğu özlü şampuanıma da doğum kontrol hapı karıştırdım küçük kasede bir kez onu denedim bakalım :))
fotoğraflarını merakla bekliyorum hayatım:):)))) allah yardımcımız olsun yaptıgım maskelerede dua okuyorum yer gök dua üstüne ya:)

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Mert'li👶🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.873
5.925
22
fotoğraflarını merakla bekliyorum hayatım:):)))) allah yardımcımız olsun yaptıgım maskelerede dua okuyorum yer gök dua üstüne ya:)
Valla çok haklısın bende okusam iyi olur :) saçımı bu yaz istediğim boyuta getiremeyeceğim sanırım uçlarından bayağı Bi kesilmesi gerek :KK43:

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
373
173
24
Valla çok haklısın bende okusam iyi olur :) saçımı bu yaz istediğim boyuta getiremeyeceğim sanırım uçlarından bayağı Bi kesilmesi gerek :KK43:
benimde öyle ama sakın kestirme saçını genelde nasıl kullanırsın düz mü kıvırcık mı ben hep kıvırcık kullanırım saçlarım uzasa mesele yok zaten uçlarıma serumla idare ederim . eğer kıvırcık kullanıyorsan bu elidor beni ısıdan uzaklaitıran tek şey sayesinde ne fön ne düzleştirici kullanıyorum bu arda saçımı kuruturken bile fön kullanmıyor elektrıklı sobada kurutuyorum. zaten elidor saçımı harika bir kııvırcıklık veriyor sanki denizden çıkmışsında o dogal kıvrcıklık olur ya oyle bir kıvrcıklık saglıyor tavsiye ederim

Eklentiler

• 8690637568275.jpg
    8690637568275.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 21

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Mert'li👶🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.873
5.925
22
benimde öyle ama sakın kestirme saçını genelde nasıl kullanırsın düz mü kıvırcık mı ben hep kıvırcık kullanırım saçlarım uzasa mesele yok zaten uçlarıma serumla idare ederim . eğer kıvırcık kullanıyorsan bu elidor beni ısıdan uzaklaitıran tek şey sayesinde ne fön ne düzleştirici kullanıyorum bu arda saçımı kuruturken bile fön kullanmıyor elektrıklı sobada kurutuyorum. zaten elidor saçımı harika bir kııvırcıklık veriyor sanki denizden çıkmışsında o dogal kıvrcıklık olur ya oyle bir kıvrcıklık saglıyor tavsiye ederim
Canım teşekkür ederim ben saçımı 10gün öncesine kadar neredeyse her gün düzleştiriyordum. Dün anneme gittim akşam eşimle yemeğe gidecektik fön çekti saçıma on gündür uyguladığım tek ısı o. Bende kendiliğinden kurumasını bekliyorum kurutma makinesi falan kullanmıyorum bence sinüzit falan yoksa sende kendiliğinden kurut soba da tüm nemini alır saçının, kesilmesi gerekiyor çünkü kesimim yamuk, düzken de kıvırcıkkende bariz belli o yüzden :110:

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
373
173
24
Canım teşekkür ederim ben saçımı 10gün öncesine kadar neredeyse her gün düzleştiriyordum. Dün anneme gittim akşam eşimle yemeğe gidecektik fön çekti saçıma on gündür uyguladığım tek ısı o. Bende kendiliğinden kurumasını bekliyorum kurutma makinesi falan kullanmıyorum bence sinüzit falan yoksa sende kendiliğinden kurut soba da tüm nemini alır saçının, kesilmesi gerekiyor çünkü kesimim yamuk, düzken de kıvırcıkkende bariz belli o yüzden :110:
bende kendiliğinden kurumasını beklıyorum canım sobaya yapıstırmıyorum ama onunde beklıyoruz işte üşümemek için :) kestirirsen uzaması cok uzun sürer benım saçlarımı goruyorsun sag kısa sol uzun ama yapacak bir şey bi de ben 7 8 ay önce sinirlenmiştim saçımın önünü kesniştim:KK70: o an ki dengesiz ruh halimle yani arkası uzun ama önleri küt şeklinde çene hizamda olan saçlarım baya uzadıgını gordum cok sukur deli kız saçı gibiydi ama hiiç kestirmedim yani yapamam :KK43:kestiremem zaten depresyondayım o pis sarılarda giderse ne yaparım bilmem:) bi de benm saçlar ıslakken sünüyordu .. bildigin kuaför yaktı yani allah onu bildigi gibi yapsın..

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Mert'li👶🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.873
5.925
22
bende kendiliğinden kurumasını beklıyorum canım sobaya yapıstırmıyorum ama onunde beklıyoruz işte üşümemek için :) kestirirsen uzaması cok uzun sürer benım saçlarımı goruyorsun sag kısa sol uzun ama yapacak bir şey bi de ben 7 8 ay önce sinirlenmiştim saçımın önünü kesniştim:KK70: o an ki dengesiz ruh halimle yani arkası uzun ama önleri küt şeklinde çene hizamda olan saçlarım baya uzadıgını gordum cok sukur deli kız saçı gibiydi ama hiiç kestirmedim yani yapamam :KK43:kestiremem zaten depresyondayım o pis sarılarda giderse ne yaparım bilmem:) bi de benm saçlar ıslakken sünüyordu .. bildigin kuaför yaktı yani allah onu bildigi gibi yapsın..
Valla benimde sol uzun sağ kısa bir ay daha bununla idare edip sonra düzelttirmeyi düşünüyorum.. Çoğunlukla saçım omuz hizamda olduğu için alışkınım :)) ama artık uzasın istiyoruuuuuumm

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Mert'li👶🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.873
5.925
22
Afrika örgüsü pişmanlıktır kullandıktan sonra dökülen saçların haricinde tutam tutam kökünden kopan saçları görünce seninde psikolojin bozulacaktır, benim bozulduğu gibi... Yıkadığında o sentetik saçların sırtına diken gibi batması, kurusun diye bir saat fön tutup içerideki saçlarının yanması/kuruması ama o ek saçların 5gün bile yıkamasan hala nemli olması... Üstelik maksimum 3 ay kullanacağın saça (ben iki ay kullandım) 700tl vermek.. Üstelik örmesinin 8saat açmasının 7saat sürmesi..

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Mert'li👶🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.873
5.925
22
Not; resimdeki afrika örgüsü değil, afro modeli canım ben resimdekini yaptırmadım