Saçı hızlı uzatma günlüğü fotoğraflı

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
373
173
24
Afrika örgüsü pişmanlıktır kullandıktan sonra dökülen saçların haricinde tutam tutam kökünden kopan saçları görünce seninde psikolojin bozulacaktır, benim bozulduğu gibi... Yıkadığında o sentetik saçların sırtına diken gibi batması, kurusun diye bir saat fön tutup içerideki saçlarının yanması/kuruması ama o ek saçların 5gün bile yıkamasan hala nemli olması... Üstelik maksimum 3 ay kullanacağın saça (ben iki ay kullandım) 700tl vermek.. Üstelik örmesinin 8saat açmasının 7saat sürmesi..
gözüümü korkuttun :) yaşayan bilir teşekkür ederim canım:KK200:

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
373
173
24
Valla benimde sol uzun sağ kısa bir ay daha bununla idare edip sonra düzelttirmeyi düşünüyorum.. Çoğunlukla saçım omuz hizamda olduğu için alışkınım :)) ama artık uzasın istiyoruuuuuumm
bugun büyük bir depresyonunu içinde halime şükrederek nasıl uzar diye sayfaları karıştırıyorum vallahi depresyon nedeni..

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Mert'li👶🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.873
5.925
22
gözüümü korkuttun :) yaşayan bilir teşekkür ederim canım:KK200:
Vallahi canım herkes öyle övdü övdü bende bıktım bu saçlardan diye yaptırdım sonra saçlarım çok inceldi o yüzden önermiyorum canım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-06-2021

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 135 gün kaldı.

Bebeğinizin kalp atışları stetoskopla dinlenebilir. Eğer doktorunuz size bebeğinizin kalp atışlarını dinlemeniz için teklifte bulunmadıysa bir sonraki randevunuzda bunu doktorunuzdan isteyebilirsiniz. Bebeğinizin göbek kordonu o kadar iyi tasarlanmıştır ki kan dolaşımı saate 6-7 km hızla kordon ve bebeğiniz arasında tamamlanır. Ve bu sadece 30 sn içinde tamamlanır. Baba hamilelikle daha ilgili bir döneme girebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Mert'li👶🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.873
5.925
22
bugun büyük bir depresyonunu içinde halime şükrederek nasıl uzar diye sayfaları karıştırıyorum vallahi depresyon nedeni..
Bende onun için girdim şimdi ne yapsam çabuk uzar yaa:silah: her gün bişeyler yapınca saç dipleri tıkanıyomuş bu yüzden uzama duruyormuş ve dökülme oluyormuş. Saçlarımı yeni de kestirdim çok kısaldı eşim çok kızıyor uzun seviyorum dedikçe sen inadıma kesiyosun saçlarını diyor çok üzülüyorum acilll uzatmam lazım acillll

Bebeğinizin kalp atışları stetoskopla dinlenebilir. Eğer doktorunuz size bebeğinizin kalp atışlarını dinlemeniz için teklifte bulunmadıysa bir sonraki randevunuzda bunu doktorunuzdan isteyebilirsiniz. Bebeğinizin göbek kordonu o kadar iyi tasarlanmıştır ki kan dolaşımı saate 6-7 km hızla kordon ve bebeğiniz arasında tamamlanır. Ve bu sadece 30 sn içinde tamamlanır. Baba hamilelikle daha ilgili bir döneme girebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

rozikka

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2018
1.518
4.003

kıvırcık halini gördüm şimdi çok güzel:nazar:, merak etme önemli olan güzel saç potansiyeli olması ve sende de o potansiyel varmış. belki de biraz umursamamak gerekiyor, üzerine düştükçe stres oluyor insan

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-03-2021

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 55 gün kaldı.

Bebeğiniz inanılmaz bir hızla büyümeye devam ediyor. Bebeğinizin boyu yaklaşık 29-31 cm oldu. Kısaca klasik bir cetvel kadar oldu :) Bebeğinizin ağırlığı ise yaklaşık 1700-1900 gr arasında. Bu hafta bittiğinde bebeğiniz yaklaşık 1 cm. daha uzamış olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

turuncu_vosvos

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
705
802
28
biotin kullanmazsam ne sampuana attığım doğum kontrol hapları ne yağ ve vitamin maskeleri hızlııı işe yarıyor ama biotinde yüzümde kıl çıkarıyor. masaja katılıyorum ama masaj bu işin %30nu oluşturuyor:KK50:
Merhaba bu biotin benim çok kafamı karıştırıyor. Malum saç uzatmada etkili bı madde ama aynı zamanda kil da çıkardığı için çekiniyorum kullanmaya. Bide ben bu tarz şeyleri doktor tavsiyesi olmadan kullanmak istemiyorum. Acaba bu biotin i içmek yerine ezip daxla karıştırıp saça sürsek vücutta kil çıkarmaz gibime geliyor, saç uzatmaya bu şekilde etkisi olur mu acaba

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
373
173
24
Merhaba bu biotin benim çok kafamı karıştırıyor. Malum saç uzatmada etkili bı madde ama aynı zamanda kil da çıkardığı için çekiniyorum kullanmaya. Bide ben bu tarz şeyleri doktor tavsiyesi olmadan kullanmak istemiyorum. Acaba bu biotin i içmek yerine ezip daxla karıştırıp saça sürsek vücutta kil çıkarmaz gibime geliyor, saç uzatmaya bu şekilde etkisi olur mu acaba
ya canım hergun bir yumurta yesen zaten biotin etkisini gösteriyor ben biotin hapı içiyorum çünkü yumurta yemediğim için tırnaklarımda hemen kırılıyor:KK43:.. ben biotini aldım ilk bir ay kıl yyaptı yüzümde.. bende zeytin yağın içine dövdüm bir adet saçıma sürdüm ya da maske yaparken damlattın öyle kullandım.. ayda yılda bir haftanın başında bir tane alıyorum hergun içmemeye çalışıyorum korktum anacım yüzüm tülenınce:KK43: daxla karıştırmana hiç gerek yok zaten dax dıştan besliyor önemli olan içtende almak bunun için pırasa,brokoli,et ve et ürünleri, yumurta biotini karşılıyormuş :KK43:

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
373
173
24
kıvırcık halini gördüm şimdi çok güzel:nazar:, merak etme önemli olan güzel saç potansiyeli olması ve sende de o potansiyel varmış. belki de biraz umursamamak gerekiyor, üzerine düştükçe stres oluyor insan
doğru diyorsun rozzika ama şu eski fotoğraflar çıkınca karşıma bi de insanlar neden saçını kestirdin çok güzeldi soruları yöneltince daha da çıldırıyorum.. teşekkür ederim umarım hızlı uzar ya.. :KK43:

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
373
173
24
Bende onun için girdim şimdi ne yapsam çabuk uzar yaa:silah: her gün bişeyler yapınca saç dipleri tıkanıyomuş bu yüzden uzama duruyormuş ve dökülme oluyormuş. Saçlarımı yeni de kestirdim çok kısaldı eşim çok kızıyor uzun seviyorum dedikçe sen inadıma kesiyosun saçlarını diyor çok üzülüyorum acilll uzatmam lazım acillll
kestirmee :KK43: kestirme ne olursa olsun kestirme saçını ben şampuan uygulamıyorum kendi yağında bırakıyorum banyoya girincede sadece uçlarını kremliyorum diplerini duruluyorum.. şimdi badem yağ hint yağ karıştırıp uygulayacağım bir kaç gün kalsın sinirlerim bozuldu seda:KK43::KK43: yabancı youtuberlarada bakıyorum arada sende bak canm

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Mert'li👶🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.873
5.925
22
kestirmee :KK43: kestirme ne olursa olsun kestirme saçını ben şampuan uygulamıyorum kendi yağında bırakıyorum banyoya girincede sadece uçlarını kremliyorum diplerini duruluyorum.. şimdi badem yağ hint yağ karıştırıp uygulayacağım bir kaç gün kalsın sinirlerim bozuldu seda:KK43::KK43: yabancı youtuberlarada bakıyorum arada sende bak canm
Valla bakıyorum ama işte birden uzamıyor zaman gerekiyor bu da beni strese sokuyor :110: bende bir saat önce hint yağı badem yağı cam terebentin bemiks evigen bepanthen sürdüm iki üç saat kalsın dicektim de birkaç gün kalması sorun olmaz mı tıkamazmı saç diplerini o_O

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
373
173
24
Valla bakıyorum ama işte birden uzamıyor zaman gerekiyor bu da beni strese sokuyor :110: bende bir saat önce hint yağı badem yağı cam terebentin bemiks evigen bepanthen sürdüm iki üç saat kalsın dicektim de birkaç gün kalması sorun olmaz mı tıkamazmı saç diplerini o_O
bende sorun olmuyor saç dibim emdikce bende sürüyorum bir takım yağlardan..keşke 1 hafta kalsa saçımda ama hemen ne yapacaksın dısarda ıslerım oluyor onlara kosturuyorum..

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
373
173
24
kadınlar klubu eski halini çok özleyeceğim öncellikle sabah giriş yaptım telefondan ve pcden ama bana yanlış girdiniz hesabınız kilitlendi yazdı biraz önce açabildim ki hiç yanlış girdiğimi zannetmiyorum.. yeni sürüm hayırlı olsun sanırım artık günlüğümün alt kısmında düzenleye basıp o günün tarihini atıp düzenleyemem.. artık yeni yorumlarla günlüğümü tamamlamaya çalışacağım.. bugun 01.03.2019 ve mateniçka :) bana bulgar arkadaşlarım zaten bir marteniçka bilekliği tarzında bir şey hediye etmişti.. onu taktım dileklerimi diledim baharın gelişini kutluyoruz sonuçta bugun saçıma yaptıgım bakımlar şöyle zaten dün gece yapmaya başlamıştım badem yağ,hint yağ,hc care saç diplerime ve lavanta evet bunları saç diplerime uyguladım yine bu malzemelerden ve artı gliserin ve schwarzkopf kurtarıcı maskesi vardı onuda karıştırdım ve hindistan cevizi yağ saçlarımda dün geceden beri bekliyorlarlar şu anda zaten akşam oldu ben ekstra saç diplerim nemini çekmiştir diye iyice zeytin yağlıyacağım yarın akşam yıkayacağım saçımı yine tekrar ediyorum ama bol bol yeşillik,meyve özellikle ıspanak tüketiyorum dün de dayanamadım bir biotin hapı içtim haftaya tekrar içerim şöyle sağlıksız beslendiğim günlere denk getirmeye özen gösteriyorum.. bu arada sol serçe ve yüzük parmagımın üzerinde küçüklüğümden beri bir kuruluk bir deri sertleşmesi mevcut bu beni çok üzüyor yani hinditan cevizi sürmesem yumuşamıyor kurumuş toprak parçalanır ya aynı öyle oluyor dermatologa gidersem kesin bu parmagımıda göstereceğim yaza kadar kirpik lifting yaptırmak istiyorum ama 8 marta özel indirimler olursa vallahi giderim:) bu arada para biriktirmem lazımmm ama hep bir şeyler alıyorum özellikle gratisde gerekli gereksiz çıldırıyorum ya 200 300 lira harcıyıorum canm cok sıkılıyor bu malzemeleri bitirmem lazım vallahi.. hayatımda para verdiğim ama pişman olmadıgım sayılı şeylerden biri gratisden blistex mavi mentollu lips ve kirpik lifting eminim çok şey yoktur :KK70: böyle parasıyla faydası aynı orantıda olan.. belki yarın iyice zeytin yağına batırırım saçlarımı 3 4 saat sonra yıkarım dicemde emmesi lazım şimdiden sürmem daha mantıklı yine benim yatak yorgan batacak.. herneysee şimdilik Alohaa babyler inanıyorum ki martın sonu hatta nisan sonu güzel bir uzama olacak acaba mayıs-haziran 7-8 çizgiye gelir mi saçlarım merak konusu

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
373
173
24
şu günlerde allaha çok şükür mutluyum huzurluyum çünkü saçlarım kendine geldi arkadaşlar yine yoldan çevriliyorum saçlarına ne kullanıyorsun diye.. allaha hamdolsun dün gratis alışverişinden elidor yeşil bukleler ve panten bukleler aldım panteni hiç sevmesemde çünkü elidor yeşil bukleller kadar etkili değil saçımda pantende almak zorunda kaldım çünküü elidor bitmiş artkidişler sonunu aldım olsun ama üzdü.. gliserin ve hint yağ aldım umarım bunlar yağ formdur çünkü baya yağ değilde masaj için kullanılıyormuş gibi geldi gratisdeki arkadaş hayır saçada sürülür falan dedi güvenemedim ama aldımçünkü gliserin saç ucunu harika yumuşaatıyor.. artık yağ ile banyo yaptıgım dönemler geçtiği için mutluyum hamdolsun tepemde yeni saçlar çıkıyor onun huzursuzluğu içindeyim bu arada c vitamini ampül kırdım 2 adet ve badem yağ hint yağ vs. yağlarla kremlerle karıştırıp dipden uca 40-50 dakika beklettim bir de ne göreyim saçımı baya baya açmış diplerini o simsiyah görünen kısım 2 3 ton açılmış ve benim diplerimi kuaför aşırı sarı yaptıgı için kendi rengime boyamıştı boyadıgı yeride akıtmış altaki ombreyle açtıgı sarı kalmıs yani bu c vitamini harika saç boyası akıtıyor ve saç rengi açıyor bundan sonra sun kiss kullanmamayı c vitamini ampül kullanmayı tercih edeceğim genelde sarışın bayanlar saçlarının turuncu olmasını engellemek istiyorsa sampuanlarına kırsınlar c vitamini ampülü 3-4 adet harika renk açıyor..öneririm herkese bende bir yıpranma yapmadı kullanıpda yıpranması olan oldu mu merak ediyorum ki ben bir çok yağ ile karıştırdıgım için yapmadı belkide.. neyse arkidişler ben su anda saç boyutumdan memnunmuşum onu anladım ama en son attıgım fotograf ile şu anki fark inanılmaz olduguna eminim duşa gireyim sizede resm atarım hatta hepsini kollajlar birleştirir atarım.. ve galiba en büyük etkende hergun ıspanak yememdi yemediğim günlerde biotin içiyordum.. tırnaklarımında hali vakti yerinde hamsolsun bir tek tırnak ve elime sabun,deterjan kullanmamam lazım bildiginiz doğal eli tırnagı yumusatan bir formul var mı acaba diyorum sıvı sabunun içine gliserin mi döksem ellerimi pamuk gibi yapar mı? ve dün bir hırsızlık vakası 2. nazar vakası oldu benım için dün çok zor bir gundu vallahı allah bu hırsızları ıslah etsin.. iyi günleer öptüüm xxx

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Mert'li👶🏻
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.873
5.925
22
şu günlerde allaha çok şükür mutluyum huzurluyum çünkü saçlarım kendine geldi arkadaşlar yine yoldan çevriliyorum saçlarına ne kullanıyorsun diye.. allaha hamdolsun dün gratis alışverişinden elidor yeşil bukleler ve panten bukleler aldım panteni hiç sevmesemde çünkü elidor yeşil bukleller kadar etkili değil saçımda pantende almak zorunda kaldım çünküü elidor bitmiş artkidişler sonunu aldım olsun ama üzdü.. gliserin ve hint yağ aldım umarım bunlar yağ formdur çünkü baya yağ değilde masaj için kullanılıyormuş gibi geldi gratisdeki arkadaş hayır saçada sürülür falan dedi güvenemedim ama aldımçünkü gliserin saç ucunu harika yumuşaatıyor.. artık yağ ile banyo yaptıgım dönemler geçtiği için mutluyum hamdolsun tepemde yeni saçlar çıkıyor onun huzursuzluğu içindeyim bu arada c vitamini ampül kırdım 2 adet ve badem yağ hint yağ vs. yağlarla kremlerle karıştırıp dipden uca 40-50 dakika beklettim bir de ne göreyim saçımı baya baya açmış diplerini o simsiyah görünen kısım 2 3 ton açılmış ve benim diplerimi kuaför aşırı sarı yaptıgı için kendi rengime boyamıştı boyadıgı yeride akıtmış altaki ombreyle açtıgı sarı kalmıs yani bu c vitamini harika saç boyası akıtıyor ve saç rengi açıyor bundan sonra sun kiss kullanmamayı c vitamini ampül kullanmayı tercih edeceğim genelde sarışın bayanlar saçlarının turuncu olmasını engellemek istiyorsa sampuanlarına kırsınlar c vitamini ampülü 3-4 adet harika renk açıyor..öneririm herkese bende bir yıpranma yapmadı kullanıpda yıpranması olan oldu mu merak ediyorum ki ben bir çok yağ ile karıştırdıgım için yapmadı belkide.. neyse arkidişler ben su anda saç boyutumdan memnunmuşum onu anladım ama en son attıgım fotograf ile şu anki fark inanılmaz olduguna eminim duşa gireyim sizede resm atarım hatta hepsini kollajlar birleştirir atarım.. ve galiba en büyük etkende hergun ıspanak yememdi yemediğim günlerde biotin içiyordum.. tırnaklarımında hali vakti yerinde hamsolsun bir tek tırnak ve elime sabun,deterjan kullanmamam lazım bildiginiz doğal eli tırnagı yumusatan bir formul var mı acaba diyorum sıvı sabunun içine gliserin mi döksem ellerimi pamuk gibi yapar mı? ve dün bir hırsızlık vakası 2. nazar vakası oldu benım için dün çok zor bir gundu vallahı allah bu hırsızları ıslah etsin.. iyi günleer öptüüm xxx
Canım çok geçmiş olsun size bir şey olmadı inşallah...
Fotoğraflarını sabırsızlıkla bekliyorum ❤️
Tam olarak ne kadar sürede ne kadar uzadı onu da yazarsan sevinirim 🌼

gecevekedicik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
373
173
24
Canım çok geçmiş olsun size bir şey olmadı inşallah...
Fotoğraflarını sabırsızlıkla bekliyorum ❤
Tam olarak ne kadar sürede ne kadar uzadı onu da yazarsan sevinirim 🌼
:nazar::KK51:
ya vallahi canım ben tam bakımlara aralıktaa basladım zaten gordun galiba resimlerimi:KK54:..

yinede tekrar atayım ilk,orta ve son fotoğraflarıma bak benim saçım 2 ayda yani aralıgı saymazsak ocak ve şubat ayında mükemmel bir uzama hissetim :KK28: yaptıgım bol su içmek+yağ bakımları+beslenme(sebze,yumurta,et) ve biotin+sampuana koydugum çamterebentin ya da kadın dogum hapı+masajlarla+saçı kendi yağısıyla bırakmakla 1-2 ayda hızlı uzattığıma inanıyorum..:KK8:
allaha çok şükür sende hamilesin sana tek önereceğim şey saç dibi masajı ve pırasa,ıspanak,yumurtalı,proteinli beslenmek.. zaten folik asitide alacaksın eminim yaparsan bu dediklerimi 2 ayda seninde mükemmel uzar.. ve kullanacağın sampuan çok önemli keşke yeşil sabun kullansan en doğallı.. uçlarınada krem sürersen yumuşatırdın yani defne sabununun sertleştirme etkisini kremle yenerdin:KK66:..

benim en çok şaşırdığım nokta ise resimlerde fark ettiysen saçımı yamuk kesmişim ilk resimde ki biraz kırpmıştım uçlarından ama en son resimde sanki hepsi düzlenmiş aynı hizada gibi görünüyor ona acayip mutlu olduum:KK36: bu arada giydiğim bluzunda şeritleri büyük oldugu için siyah şerit 3 parmak, beyaz şerit 2 parmak kalınlıgında ve bu arada saç dibimden bebek saçlar fışkırdııııı:dondurma:

2242008 2242009 2242010