Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçlarım çok seyrek😔

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Cloudsofpink_sky

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
106
-28
23
Arkadaşlar ben Esmanur gerçekten çok psikolojimi bozan bir sorunum var saçlarım gerçekten çok seyrek yani resmen kelim kafa derim görünüyor var olan saçlarım da çok ince telli vitamin eksikliğinden olduğunu düşünüyordum ama vitaminlerime baktırdım ve mükemmel çıktılar hangi şampuanı denediysem olmadı doğal kürler denedim sarımsak yılan yağı argan yağı vs. Hiçbiri asla etki etmedi prp mezoterapi tarzı şeylerin de bir etkisi olmadı üstelik saçlarım hiç işlem görmemesine rağmen gerçekten çok çaresizim nolur yardım edin erkekler bile benden daha güzel 🥀resmen keloğlan la aynı sıkıntıyı yaşıyorum herhangi bir yöntem bilen varsa nolur yardımcı olun🙏

Denediklerinizin dışında aklıma bir yöntem gelmiyor. Dermatolağa gittiniz mi? O da çare olmadıysa yapay durmayan peruklar var bence onlardan kullanın

Arkadaşlar ben Esmanur gerçekten çok psikolojimi bozan bir sorunum var saçlarım gerçekten çok seyrek yani resmen kelim kafa derim görünüyor var olan saçlarım da çok ince telli vitamin eksikliğinden olduğunu düşünüyordum ama vitaminlerime baktırdım ve mükemmel çıktılar hangi şampuanı denediysem olmadı doğal kürler denedim sarımsak yılan yağı argan yağı vs. Hiçbiri asla etki etmedi prp mezoterapi tarzı şeylerin de bir etkisi olmadı üstelik saçlarım hiç işlem görmemesine rağmen gerçekten çok çaresizim nolur yardım edin erkekler bile benden daha güzel 🥀resmen keloğlan la aynı sıkıntıyı yaşıyorum herhangi bir yöntem bilen varsa nolur yardımcı olun🙏
Benimde saçlarım çok açılmıştı, saraçoğlunun ısırganotlu şampunanını kullandım çok ama çok gürleşti saçlarım. Tavsiye ederim. Şifa olsun inşaallah

Bir arkadaşım amla yağ ve dermaroller ile seyrek saçlarını gürleştirmişti. Şampuana doğum kontrol hapı karıştırmak da işe yarıyor. Bunların hiç biri bende işe yaramaz diyorsanız protez yaptırın.

erkek tipi saç dökülmeniz var ve çaresi yok, keşke daha önceden doktora gidip doğru teşhisi alsaydınız, olan saçlarınızı güçlendirip bu kadar seyrelmesine engel olabilirdiniz.

Aynı sorun bende de var, saç maskeleri vitaminler, doğal şampuanlar falan çok uğraşıyorum bir nebze daha iyi.. Yumurta maskesinden ve huncalife şampuan ve saç maskesinden aşırı memnunum, kalan saçlarımı da buna borçluyum.

Siz yine de bir cildiye uzmanına görünün mutlaka.

doktora gitmelisiniz buradan görmeden kafa derisi incelenmeden test yapılmadan erkek tipi dökülme mi telogen effilivium mu söylenemez. siz bir dermatologa gidin o gereken testleri yapacaktır. ona göre tedavinizi olursunuz daha iyiye gider inşallah.

Ben çok stresli bir ortamda iken saç tepem kelleşmişti saçlarım aşırı dökülüyordu saç vitaminleri sürüyordum yağlar sürüyordum dökülmem biraz azalıyordu o kadar en son saçıma soğan suyu sürdüm iki hafta aralıksız soğan koktum saçımdan arındıramadım ondan sonra saçla uğraşmayı bıraktım ne zaman evimi değiştirdim başka bir eve taşındım eski hayatımdaki beni üzen insanları bıraktım saçlarım kendiliğinden çoğaldı kelliğim geçti hiçbir şey kullanmadan ortamınıza da bir bakın derim mutsuz ve stresli ortamlarda da saç daha fazla dökülüyor bence

Büyük ihtimalle genetik saç dökülmesi var seni anlıyorum deneyeceğin şampuan falan fayda etmez minoksil i denemen lazım kişiye göre sonuçları değişiklik gösteriyor

X