Doğal Saç Bakım Kürleri Saçlarım güzel koksun istiyorumm

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
ben de saçalrım ıslakken yasemin yağı sürdüm gitti hemen kokusu:KK43:

5 damla yasemin yağını elimle ovalayıp saç uçlarına sürdüm kurudu şimdi ve kokmuyo..dibine mi sürmem gerek sizin nasıl güzel kokuyo kalıyo 1-2 gün anlamadım ki...

yasemin kokusunu o kadar çok seviyorum ki yine yasemin yaptım dün ama kurudu saçlarım ya..berbat oldu:eek:lmaz:

ıslakken yaptım bi de üstelik...mirmirmirmir

lavantayı deneyemedim..ama yağlar olmuyo galiba ya...bugun de yıkadım beb yağı yaptım bakalım o nasıl olucak...fisfisfis

hiç deneyen yok mu ya güzel kokan bi formül bulanbilmiyorumkismile

schwartkorf gliss markasının sprey saç kremleri var. banyodan sonra ıslakken sıkıp durulamadan kurutun. uzun saçların kuru taranmasında da çok yardımcı, saçları açıyor ve mis gibi kokuyor saçlar. özellikle ilkokula giden uzun saçlı minik hanımlar saçları taranırken mızırdanırlar ya onların saçını acıtmadan taramak için süper..

bu çok güzel
ADVANCE-TECHNIQUES-DAILY-RESULTS-QUICK-TOUCH__22467460_0.jpg

bn menekşe yağının kokusuna bayılıyorum kendim parfüm yapıyorum menekşe yağı damlatıyorm içine karışımın çok hoş sevdiceğimde bayılıyo bende bayanssulusmile

meraba kzlaar :-) bigün sabah okula gderken cok geç kalmıştım ve aceleyle parfüm sıktım hepte saclarıma gelmiş yolda gderken allah allah nıe nemlı bu saclarım ddm :KK70: sonradan gttmm okula herkes saclarn ne gzl kokuo hangı samouanı kullanıosun ddı ve bnde anladm nıe nemlı olduğunu :KK70: o gün bugündür saclarımn ucuna hafif parfm skıorm ama çok deil öle hem bedenime sktığm parfmden dhada kalıcıı deneyin derm :-)

bende bi ara bu dertten muzdariptim. çok özenirdim güzel koksun saçlarım diye.
dove un şampuanlarını kullandığım zaman çok duydum "saçların ne güzel kokuyor" diye. aah ahh en kısa zamanda dove a dönüş yapayım bari :)

saç spreyleri var sırf saçlar güzel koksun diye yapılmıs satılıyor =)
onlardan da kullanabilirsiniz kızlar.

kulak arkasına parfüm sıkmanın çok güzel koku dağıttığını duymuştum ne derece doğru bilmiyorum canım bilmiyorumkismile

ay çok ii fikir bu yaaa..
ben de çilek yağı alıyım diyorum sevgilim bayılır çileğe de :)) ben deee:)
saçlarımın uçlarına sürerim hem kırılmayı da önler belki.
kuruma fln yapmaz kızlar dimi amaa??
bi de direk yağını mı sürsem acep
yoksa gliserinle fln karıştırıp sürsem hem uçlarını da korumuş olur muyum :KK70:
çok acayip fikirler attım biliyorum ama bu konuda bilgili biri yardımcı olursa çok sevinirim ben pek acemiyim :))

ben de portakal yağı almıştım geçenlerde
güzel kokuyor ama çilek yağı da alıcam
ama bunlar yakıcı yağlar sulandırmamız lazım

BULDUM:lepi:Çok süper bir uygulamam dan bahsedicem
gittim aktardan çilek yağı aldım esansıda olur ben bu yagı yarı yarıya olcak şeklde
suyla karıştrdm aman dıkkat çlekin yğunlugunu almasın saçlrıma sürdüm dün ve hala saçlarımda kokuo
yumuşacıkta oldular ve süper kokuo yaa herkesde çok begendi tavsiye ederim :))

X