Doğal Saç Bakım Kürleri Saçlarım güzel koksun istiyorumm

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
o zaman bu kesinlikle gerçek gül yağı değildir kızlar, onu üretmesi çok zahmetli olduğu için azcık bi şişesi 30-40 liralardan satılıyor,dikkat edin başka bişey olmasın:KK69:

o zaman bu kesinlikle gerçek gül yağı değildir kızlar, onu üretmesi çok zahmetli olduğu için azcık bi şişesi 30-40 liralardan satılıyor,dikkat edin başka bişey olmasın:KK69:

zaten yağların birçoğu öyle.sonuçta o ufacık şişedeki yağı çıkarmak için yüzlerce kilo ürün lazım,o da asla ve asla bu fiyatlara üretilemez.bu yağların hiçbiri saf değildir yani

bugün annemin güvendiği bir aktara gittim. gerçek menekşe yağını sordum elinde esansı olduğunu söyledi. ama isterse telefon edip getirtebileceğini söyledi. tabi önce fiyatını sordum 15 gr menekşe yağı 35 liraymı aldım valla çok güzel kokuyor aslında aklım gül yağında kaldı ama tahmin edin fiyat ne kadar 2 gramı 65 lira yani 15 gr küçücük menekşe yağı kadarı 500 lira civarında :)

ben denedim düş aksam gercekten cok etkılı parfumden bile daha etkilii
kuzenimin yanına cıkmıstım oda misssss gibi yasemin koktu ve su anda hala devam edıyor kokusu harika bişey bu :)

Şu konuyu bir hortlatiyim belki bir faydamız olur

Ben de bugün yasemin aroması aldım yasemin yağı da olabilir bir de portakal yağı ikisini karıştırıp saç uçlarına sürdüğünüzde koku ınanılmaz

Zaten ikisi de saça parlaklık verici ve besleyici oldugundan zararı da yok

Tabi siz yine alerjiniz yoksa kullanın öyle her bitkisel yağ kullanılmaz

Saçlarım da cildim de kurudur benim gayet iyi geliyor bana

Kalıcı kokulu şampuan lazım sanırım. Ben bir çok ürünü denedim ama hala rastlayamadım malesef. Bulursam buradan paylaşacağım canım.

X