Saç Uzatma Yöntemleri saçlarım :(

ironman_2020

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2017
1.508
1.008
merhabalar kızlar,belimde olan saçlarımı katlı,kulak hizamda kesen kuaföre buradan selam gönderiyorum :mad::mad::mad: bildiğiniz her yöntemi yazabilir misiniz?özelden marka filan da olur.psikolojim bozuldu resmen

Restorexs iyi geliyor ayrıca sinemaki kürü var burada ayrıntıları yaZıyor bi inceleyin isterseniz valla geçmiş olsun yAni nasıl izin verdiniz bir anda kesmedi yA ben olsam döverdim kesin :KK57:

nasıl izin verdiniz? bi anda makasla saldırmadı heralde?
Aynen öyle yaptı.sanırım eşiyle tartışmıştı.biçti saçımı.çok kısa kesiyorsun napıyosun dedim.yok dedi kısa kesmiyorum bakın burda şuan saçınız deyip sırtımın ortasını gösterdi.ben az kes dediğimde kulak hizamı kesmişti.bildiğin biçti yani.

Restorexs iyi geliyor ayrıca sinemaki kürü var burada ayrıntıları yaZıyor bi inceleyin isterseniz valla geçmiş olsun yAni nasıl izin verdiniz bir anda kesmedi yA ben olsam döverdim kesin :KK57:
düşünmedim değil.yabancı yerde kestirince işte böyle oldu.bende de hata keşke azcık araştırsaydım :KK43:

merhabalar kızlar,belimde olan saçlarımı katlı,kulak hizamda kesen kuaföre buradan selam gönderiyorum :mad::mad::mad: bildiğiniz her yöntemi yazabilir misiniz?özelden marka filan da olur.psikolojim bozuldu resmen
benim de başıma gelmişti... saçlarımı havaya dikiyordum öyle çıkıyordum... bir daha kısa kestirmem, bunu değerlendiriyim diyordum... herkes hayran kalıyodu... :rapci: şimdik uzadı..seneye yaza doğru omzunuza doğru uzar.. kendimi böyle tesseli ediyordum...

X