Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarımı uzatıyorummm:)

seyda586

Boy 156—-Başlangıç 56- Güncel 49.0- Hedef 47
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2012
652
590
Arkadaşlar önceki konuyla konu başlığı alakasız olduğu için yeni konu açıyorum şuan güncel halini atıcam saçımın önceki tarihlerle burdan devam edicem bundan sonra :) bayadır bakım yapamıyorum bakım dediğim de dax zaten. Sınavlar falan yoğunum bu aalar ama kullandığım ürünler dermokilin kil+keratin şampuan ve kremi banyoda çıkınca da hindistan cevizi yağı,dermokil bakım kürü,urban biotin ve keratin. Üç günde bir duş alıyorum her banyodan sonra mutlaka biotin ile masaj yapıyorum diğer üçünü ise her banyoda farklı biri olacak şekilde biotinle kombinasyonluyorum.
Şubatta küt kestirmiştim saçımı
IMG_5140.jpg

Sonra başladım serüvene dax ve elseve mucizevi yağı ile tabi b12 değerlerim de düşük çıkınca iğne takviyelerinin baya faydasını gördüm saçım ve tırnaklarım açısından. Kızıl bakırdan kendi rengime yakın bir renge boyadım birdaha da ellemedim rengine. En son halini atıyorum
132A74C9-F466-4EB5-A7E0-B94DCDCFA5C9.jpg

4Haziran-28Haziran-17 Temmuz
Hedef belde saçlar :)
FDFD7CAB-3C39-4DE4-9204-14EC2CF0E007.jpg
17 Temmuz-18 Ağustos :)
8DE04C67-8747-4C22-9AAA-0071DEB42B13.jpg
1 Ağustos-1 Eylül
Biraz kestirdim kızlar uçlarından ekimin ortasında. Yeni foto ekliyorum
3D1889E8-AA1B-4D13-9B2A-6B6FFB51BF14.jpg
8 Kasım-1 Ocak
0830652F-F0DC-4B1C-AB15-65DED3BCCF4B.jpeg
15 ocak-25 şubat
337A4E1D-F98D-4D49-816B-818C603DD3AD.jpeg
28 Mart kendi hali
B2C21A37-2903-4696-AC5C-F2AC8A4B2BA9.jpeg
28 Nisan kendi hali
166F699E-3FE9-4300-A47C-E08E903EBF1A.jpeg
28 Mart-11 Mayıs
Arada 4-5cm kesim oldu
709B45C8-7E36-4FA7-B5C4-64D5BA8B4AD6.jpeg
24 Eylül
6E1357F8-E55C-4AE3-9EF0-86CC07D30F9F.jpeg
23 Ekim
2BB28DE8-9C4D-46EC-B880-9BE17D6AEDD1.jpeg
10 Şubat
5-10 cm kadar kestirdim ve sombre yaptırdım artık uğraşmıyorum saçımla hiç yani özel bir bakım uygulamıyorum düzleştirince tam belime geliyor ama uzatmaya devam maşaladığım zaman da uzun dursun istiyorum :)
75E7F9B4-DF60-4B10-A493-5F307CB21E6D.jpeg
8 Ekim 2019

Son düzenleme:
Kızlar 6 aydır makas değmedi saçıma sizce boya kesinlikle hiç dokunmadan kat attırsam mı biraz hacimli dursun? Bi de önleri kısaltayım mı hiç şekil veremiyorjm çünkü hep topluyorum :KK43:

Kızlar 6 aydır makas değmedi saçıma sizce boya kesinlikle hiç dokunmadan kat attırsam mı biraz hacimli dursun? Bi de önleri kısaltayım mı hiç şekil veremiyorjm çünkü hep topluyorum :KK43:
Bence böyle düz kalması daha iyi uzattığın zaman istediğin şekili verirsin bak benim katlı çok pişmanım boyya da bilmediğim için kestiklerine de sakın kestirme az sabret zaten saçların hızlı uzuyo sakın sakın hataya düşmee kuzumm

Bence böyle düz kalması daha iyi uzattığın zaman istediğin şekili verirsin bak benim katlı çok pişmanım boyya da bilmediğim için kestiklerine de sakın kestirme az sabret zaten saçların hızlı uzuyo sakın sakın hataya düşmee kuzumm
Tamam canım anlık geliyo böyle geçti zaten:KK70: uzamaya başladı sanırım hafif onuzları geçimcd şekillenmeye dalgaları belli olmaya başlıyor saçımın, doğal kendi dalgası çok hoş bi de belde olsa bu saç var ya vuuuv. Hesaplarıma göre istediğim boya seneye kasımda ulaşıyorum :KK70:

Bu arada en son 17 temmuzda foto attım 28inde ameliyatım var alçım falan çıksın burnumdaki morluklar da geçsim 15i gibi falan bi foto atmaya çalışıcam :)

Tamam canım anlık geliyo böyle geçti zaten:KK70: uzamaya başladı sanırım hafif onuzları geçimcd şekillenmeye dalgaları belli olmaya başlıyor saçımın, doğal kendi dalgası çok hoş bi de belde olsa bu saç var ya vuuuv. Hesaplarıma göre istediğim boya seneye kasımda ulaşıyorum :KK70:
Bence daha erkende olabilir kuzumm, nasıl bitti mi sınavlar

Eski saçlarım...:KK43: yalnız fotoğraf çekindiğim yer de muhteşem:KK70:

Eklentiler

• IMG_5558.jpg
    IMG_5558.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 484
  • IMG_5557.jpg
    IMG_5557.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 490
Canım geçmiş olsun kaçırdım sanırım ne ameliyatı oldun
Olmadım canım daha cuma günü burun ucu estetiği ameliyatı olacağım. Bir buçuk sene öncesinde hem estetik hem fonksiyonel olarak ameliyat olmuştum şuan ucunda sıkıntı var burnumun o yüzden tekrar oluyorum:)

Olmadım canım daha cuma günü burun ucu estetiği ameliyatı olacağım. Bir buçuk sene öncesinde hem estetik hem fonksiyonel olarak ameliyat olmuştum şuan ucunda sıkıntı var burnumun o yüzden tekrar oluyorum:)
Şeydoşum bakımlara devam devam:))

Konu sahibi pek şeker. Bende doğum oncesi ve sonrası ne boy adim ne kestirdim belime kadardı doğal rengini almıştı manyak gibi 1.5 ay önce kut kestirdim şimdi bende uzatiyorum hiç makas deydirmicem

Kuzu benim burnumda da kıkırdak yamukmuş . Burun sap taraftan nefes alamıyorum acayip çok korkuyorum :olamaz: bi olamadım kaç senedir . Allah kolaylık versin

Konu sahibi pek şeker. Bende doğum oncesi ve sonrası ne boy adim ne kestirdim belime kadardı doğal rengini almıştı manyak gibi 1.5 ay önce kut kestirdim şimdi bende uzatiyorum hiç makas deydirmicem
Çok teşekkür ederim o sizin tatlılığınızz çok samimi burası valla çok seviyorum sürekli giremesem de. Uzayacak saçlar inat ettim kestirmek yokk :)

Kuzu benim burnumda da kıkırdak yamukmuş . Burun sap taraftan nefes alamıyorum acayip çok korkuyorum :olamaz: bi olamadım kaç senedir . Allah kolaylık versin
canım benim burnum genetik olarak babam sağolsun :KK70: sıkıntılı. İçi çok kıkırdaklıydı nefes alırken sağ tarafım çöküyordu falan içine hem o deviasyon yapıldı hem de estetik ama doktorum ufunu çok sivri yapmış şimdi onu tekrar yaptırmaya gidiyorum 1.5 sene kadar oldu şimdi burun ucu revizyonu diye gidiyoruz bakalım ne olacak:) konum var bakmak istersen. Korkulacak bir şey de hiiç değil ben kipanikataklı bir insanım :KK70:

Şu ameliyat sürecini bir atlatayım canım dönüşüm muhteşem olacak uzun saçlar güzel burun bir de diyete başladım mı misss :KK70:
Kuzum sen zaten ameliyatsjz da burnun da yüzünde güzel bende başladam iyi olacakk

Çok teşekkür ederim o sizin tatlılığınızz çok samimi burası valla çok seviyorum sürekli giremesem de. Uzayacak saçlar inat ettim kestirmek yokk :)
:)) bide kuaforler diyor ya uclarindan alalım ayda bir gel. Müşteri bağlıyorlar yemin olsun. Hiç kestirmeden boyamadan masa sürmeden sadece 1 2 cm kirik güzel yumuşak saçlarım vardı valla gayet te uxuyodu :KK43:

X