Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarımı uzatıyorummm:)

Bi sene önce sormuştum kat falan attırmadım düz kesim şuan :)
Aaa eski konuymus.

Neyse benin fikrim degismez

Kuaforlerin coguna inanmayin( hepsine degil)

Masrafsiz para kazandiklari tek konu kesim oldugu icin gerekli gereksiz kesim yapmaya bayilirlar
Yok cok kirilmis yok gurlesir bilmem ne
Makasi ellerine alinca da sen 2 parmak dersin onlar 5 parmak keser.

O saclar da hicbir zaman uzamaz musade etmezler cunku para kazanacaklar ya kesimden:KK66:

Kesim konusunde beni ikna eden kuafor cikmadi henuz
Senede 1_2 kere( bazen 1 kere) uclarindan aldiririm

Kestirmeyin uzasin..:KK66:

Aaa eski konuymus.

Neyse benin fikrim degismez

Kuaforlerin coguna inanmayin( hepsine degil)

Masrafsiz para kazandiklari tek konu kesim oldugu icin gerekli gereksiz kesim yapmaya bayilirlar
Yok cok kirilmis yok gurlesir bilmem ne
Makasi ellerine alinca da sen 2 parmak dersin onlar 5 parmak keser.

O saclar da hicbir zaman uzamaz musade etmezler cunku para kazanacaklar ya kesimden:KK66:

Kesim konusunde beni ikna eden kuafor cikmadi henuz
Senede 1_2 kere( bazen 1 kere) uclarindan aldiririm

Kestirmeyin uzasin..:KK66:
Aynen öyle. Ama artık yeni kuaförler gösterdiğini kesiyor ya geçen onlardan birine denk geldim çok şükür 3 cm kadarcık aldırdım dümdüz. :)

Kızlar revox at kuyruğu şampuanı şuan indirimde sizce almalı mıyım? Araştırdım uzatma konusunda iyi diyorlar kurutuyormuş galiba sadece kremlerle hallolur diye düşünüyorum ama size danışayım dedim

şampuanı aldınız mı?

Ben yarısını bitirdim genel olarak güzel bir şampuan ama uzamaya ekstra etkisini görmedim. Daha önce de uzatma vaadeden şampuanların bende etkisi olmamıştı.

Siz daha önce başka şampuanların uzamayı destekledigini düşünüyorsanız belki sizde faydası olur. Ben bir daha almam herhalde

Ben yarısını bitirdim genel olarak güzel bir şampuan ama uzamaya ekstra etkisini görmedim. Daha önce de uzatma vaadeden şampuanların bende etkisi olmamıştı.

Siz daha önce başka şampuanların uzamayı destekledigini düşünüyorsanız belki sizde faydası olur. Ben bir daha almam herhalde
Teşekkür ederim canım cevabın için. Ben de inanmıyorum aslında bu uzatma vaatli şampuanlara ama yine de bir sorayım dedim tüm yorumlar kuruluktaç şikayetçiydi açıkçası ben de biraz soğudum yorumlardan sonra.

5F1BF7AB-AAFB-4CF6-8DCB-54163A93CDDB.jpeg
E0D67581-506A-4605-80EA-8E5771CE24B1.png
10 şubat
Az önce çekilen fotolar. Saçlarıma hiçbir şey uygulamıyorum banyodan sonra sürdüğüm yağlar hariç

Güncel halini ilk mesaja ekledim :)

Rengi nedir? çok doğal duruyor.

Bir de uzarken uçları incelmesin diye özel bir sey yaptiniz mi? Ben düzleştirici çok nadir kullaniyorum belki 2-3 ayda bir ama yine de uçlar inceliyor. 1-2 ayda bir de azar azar kesiyorum uçlarini.

Rengi nedir? çok doğal duruyor.

Bir de uzarken uçları incelmesin diye özel bir sey yaptiniz mi? Ben düzleştirici çok nadir kullaniyorum belki 2-3 ayda bir ama yine de uçlar inceliyor. 1-2 ayda bir de azar azar kesiyorum uçlarini.
4-5 ayda bir kestiriyorum 5 cm kadar dümdüz normalde aramakasla uçları inceltiyorlar onu yaptırmıyorum hiç hatta makineyle kestiriyorum daha kalın duruyor onun haricinde duştan sonra sadece elseve elidor falan bildiğimiz kremleri sürüyorum tararken bir de çok narin davranmaya çalışıyorum en önemlisi bu çünkü ufak ufak dökülüyor katır kutur tararsam ince ince bi saatte tarıyorum 😂 rengini tam bilemiyorum ama ne dore bir sarı ne de gri sarı tatlı bi sarısı var. Krepe balyaj diye de geçiyor olabilir krepe atılıp ince ince teller alınıyor bive boyanıyor bu yüzden doğal duruyor. Düzleştirci de haftada bir 10 günde 1 gibi bi sürede kullanıyorum düzleştiriciden dolayı çok fazla bi yıpranma farketmedim. Belki saçlarınızın uçları normalde incedir düzleştirince gözünüze daha ince geliyordur

4-5 ayda bir kestiriyorum 5 cm kadar dümdüz normalde aramakasla uçları inceltiyorlar onu yaptırmıyorum hiç hatta makineyle kestiriyorum daha kalın duruyor onun haricinde duştan sonra sadece elseve elidor falan bildiğimiz kremleri sürüyorum tararken bir de çok narin davranmaya çalışıyorum en önemlisi bu çünkü ufak ufak dökülüyor katır kutur tararsam ince ince bi saatte tarıyorum 😂 rengini tam bilemiyorum ama ne dore bir sarı ne de gri sarı tatlı bi sarısı var. Krepe balyaj diye de geçiyor olabilir krepe atılıp ince ince teller alınıyor bive boyanıyor bu yüzden doğal duruyor. Düzleştirci de haftada bir 10 günde 1 gibi bi sürede kullanıyorum düzleştiriciden dolayı çok fazla bi yıpranma farketmedim. Belki saçlarınızın uçları normalde incedir düzleştirince gözünüze daha ince geliyordur

Gerçekten çok tatlı bir renk.:nazar:

İncelme çok gözüme battığında 5 cm falan ben de kestiriyorum bir süre güzel kalıyor sonra zamanla uçlar eşit uzamamış gibi oluyor ben de aslında çok dikkat ediyorum kırılmasınlar diye ama neyse öyle kabul etmem gerek sanırım.:KK19:

X