Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarımı uzatıyorummm:)

Çok haklısınız sigarayı üç senedir haftada bir paket olarak tüketiyorum tatillerde hiç içmiyorum :eek: öğrencilik hayatım bitince atmayı düşünüyorum direk. Şuan saçlarınız ne durumdalar sağlıklı mı, boya var mı?
Perma var saçlarımda, uçları haliyle kuru. Çok bakım yapamıyorum bu aralar

İlk sayfaya fotoğraf ekledim saçımın kendi halini

Kızlaarrr rüyamda kalçama kadar saçlarım vardı ayyy nasıl kafayı bozduysam artık :KK43:

B70A2BC1-E147-414B-AEA2-508C31105856.jpeg

8 Kasım-1 Ocak-31Mart

Benim saçımda,gri çizginin bitişinde,bakımları bıraktım saçımı az şampuanlayarak,yağlanmasını bekliyorum,kendi yağıyla beslensin diye,uzuyor kendi kendine,ama sizin saçınız maşallah bayağ uzamış,hangi bakımları uyguladınız,nekadar sürede bu boya geldi.?:kahve:

Benim saçımda,gri çizginin bitişinde,bakımları bıraktım saçımı az şampuanlayarak,yağlanmasını bekliyorum,kendi yağıyla beslensin diye,uzuyor kendi kendine,ama sizin saçınız maşallah bayağ uzamış,hangi bakımları uyguladınız,nekadar sürede bu boya geldi.?:kahve:
Dax sürüyorum sadece ve olabildiğinde nemlendirmeye çalışıyorum nemlendirici maskelerle yani ayrıca uzatmak için bir şey yapmıyorum daxtan başka. Arada zeytinyağı sürüyorum ya da himdistan cevizi bitti zaten şu araşar ama tekrar almayı düşünmüyorum sadece dax alıcam:) duştan sonra yağlarım var zaten onlarla tarıyorum saçlarım çok kuru sürekli yağ istiyor uçlar. Koparak dökülme de var malesef bi uzasa yavaş yavaş kestirmek istiyorum. Her ay ölçüyorum saçımın boyunu şuan 50 cm oldu. Ayda yaklaşık 2-2.5 cm civarı uzama miktarım şuan göğüsümde artık saçım eskisi gibi takmıyorum :)

Geçen sene şubat ayında kestirmiştim saçımı omuzlarımın üstünde ilk sayfada görebilirsin. Biraz uzadıktan sonra 8 cm civarı kestirdim daha uzun olabilirdi aslında şuan yani :) neyse iyi oldu kırıklar az gitti daha var ama şuan kestirmicemm :)

Geçen sene şubat ayında kestirmiştim saçımı omuzlarımın üstünde ilk sayfada görebilirsin. Biraz uzadıktan sonra 8 cm civarı kestirdim daha uzun olabilirdi aslında şuan yani :) neyse iyi oldu kırıklar az gitti daha var ama şuan kestirmicemm :)
Maşallah hızlı uzamış saçınız,benim saçımda yarim-ay-citcit-sac-sentetik-yarimay-sac-70-dalgali-dalgali-sac__0381378503375386.jpg resimde soldaki kadar, boyu, kendi resmim değil,sizce sağ taraftaki saç boyuna ulaşması için kaç sene lazım:-)

Maşallah hızlı uzamış saçınız,benim saçımdaEki Görüntüle 2131212 resimde soldaki kadar, boyu, kendi resmim değil,sizce sağ taraftaki saç boyuna ulaşması için kaç sene lazım:-)
Canım kaç sene değil senin de eğer aylık 2 cmlik bi uzaması varsa seneye bu zamanlarda öyle olacaktır :)) benim de yaz bitiminde öyle olur umarım

X