Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarımı uzatıyorummm:)

F6F7C797-7BCF-4B5B-A70D-3AC760285956.jpeg

Uçlarından 1 cm kadar aldım geçenlerde
Eylül ekim gibi bu boya gelir mi?

Diplere dax boy uç hindistan cevizi yağı uçlara da badem yağı uyguladım bikaç saat sonra yıkayacağım yarın tekrar foto atarım belki

E8BF1A68-F7ED-4428-A6E6-87B6CCF89943.jpeg

Az önce ıslak halini çektim badem yağı ve hindistan cevizi yağı saçıma çok iyi gedi yumuşattı
Bir de keratin serumu var urbanın pembe şeffaf şişesi olan Zor bulunuyor artık bitmişti ondan alıcam kesinlikle dibinde çok az kalmıştı ondan da sürdüm çok iyi geldi biraz pahalı gibi sanki ama olsun baya götürüyor alınca

Canım maşallah saçların çok güzel uzamış,detaylarını yazarsan sevinirim.benim saçlarımda koltuk altı hizasına geliyor.yarım boy daha uzasa belime gelecek.tam olarak neler uyguluyorsun.ve kaç senede ne kadar zamanda bukadar uzadı hepsini yazarsan çok sevinirim . .bide ben en etkili olanı merak ediyorum. çok fazla bakım yapamıyorum.böyle etkili olsun ama hızlı uzatsın istiyorum.tavsiyelerini bekliyorum teşekkürler... (Not: saçlarım boyalı işlem görmüş)

Canım maşallah saçların çok güzel uzamış,detaylarını yazarsan sevinirim.benim saçlarımda koltuk altı hizasına geliyor.yarım boy daha uzasa belime gelecek.tam olarak neler uyguluyorsun.ve kaç senede ne kadar zamanda bukadar uzadı hepsini yazarsan çok sevinirim . .bide ben en etkili olanı merak ediyorum. çok fazla bakım yapamıyorum.böyle etkili olsun ama hızlı uzatsın istiyorum.tavsiyelerini bekliyorum teşekkürler... (Not: saçlarım boyalı işlem görmüş)
Merhaba öncelikle teşekkür ederim. İlk sayfada fotoğraflar var tarihleriyle birlikte bu en sonki fotoya kadar bir kez kesim yaptırmıştım yaklaşık 10 ay önce. Geçen hafta da 3 cm aldırdım uçlarından bu yüzden sanırım bi iki ay daha foto atmam :KK70: dax uyguluyoru sadece ve nemlendirmek için klasik yağlar duştan sonra. Saç uçlarım çok kötü ama kestirdim şuan daha iyi ama hala var. Kırıklar daha da yuksrı çıkar diye korkuyorum ama daha fazla da kısaltamam :/

Bugün saçlarıma diplere ve uçlara badem yağı, hindistan cevizi yağı sadece diplere de dax uyguladım 2 saat bekletip elidor hindistan cevizliyle yıkadım, tararken de marc antohny argan yağıyla taradım şuan o kadar yumuşak ki anlatamam :) tavsiye ediyorum herkese.7 aydır da saçımı boyamıyorum diplerim baya uzadı hiç boyamayı düşünmüyorum dipler bu kadar uzadıktan sonra yumuşacık oldu diplerim eleyince hangisi orjinal saçım yumuşaklığından anlaşılıyor, ton farkı da yok denecek kadar az boyadığım boyayla koyu kahveye boyamıştım ama açıldı 7 ayda elitlendi nerdeyse kendi saç rengimle

canım umarım istediğin hızda uzar saçların :) senin aksine konunu baltalamaya çalışmayacağım benim kürleri dene istersen

canım umarım istediğin hızda uzar saçların :) senin aksine konunu baltalamaya çalışmayacağım benim kürleri dene istersen
Yanlış anlaşıldıysam kusura bakma.. yani ben sadece kaç senedir araştırıp deneyimlemem sonucu bir saçın ayda maksimum 3-4 cm uzadığını düşünüyorum. Senin saçının ayda 10 cm uzaması pek inandırıcı gelmemişti ama neden böyle bir şey için yalan atasın bilemedim ben de muallaktayım yani anlayacağın. İzliyorum konunu:KK28:

Bu arada tekrar okudum konunu sen omuzdan bele kadar demişsin ama tam bel değil sırtın ortası oluyor aylık 4cm uzama falan olur bu hız da normal yani. Sen başta öyle deyince ensenden beline kadar 3 ayda geldi sandım o yüzden

Bu arada tekrar okudum konunu sen omuzdan bele kadar demişsin ama tam bel değil sırtın ortası oluyor aylık 4cm uzama falan olur bu hız da normal yani. Sen başta öyle deyince ensenden beline kadar 3 ayda geldi sandım o yüzden
olur öyle yanlış anlaşılmalar, sıkıntı yok :)

Kızlar revox at kuyruğu şampuanı şuan indirimde sizce almalı mıyım? Araştırdım uzatma konusunda iyi diyorlar kurutuyormuş galiba sadece kremlerle hallolur diye düşünüyorum ama size danışayım dedim

AE8AF921-A32C-4A39-9C4C-AAE0900F7539.jpeg

10 ay falan ilk fotoğrafla arasındaki süre. Ama toplam 10 cm kesim olmuştur.

Kızlar 6 aydır makas değmedi saçıma sizce boya kesinlikle hiç dokunmadan kat attırsam mı biraz hacimli dursun? Bi de önleri kısaltayım mı hiç şekil veremiyorjm çünkü hep topluyorum :KK43:
Attirma

Kusaforler seni dinlemez keser.

Sonra da .vay niye uzamiyor.

X