Sadece 3 Gnm kald! Destek ...

hadi simdiden gecmis olsunn, güzel haberlerini bekliyoruz, bak ameliyattan cıktıktan sonra birden ah ben naptım diyebilirsin ve pisman olabilirsin ama o bir anlık his korkma sakın hic pisman olmucaksınn :)

hadi simdiden gecmis olsunn, güzel haberlerini bekliyoruz, bak ameliyattan cıktıktan sonra birden ah ben naptım diyebilirsin ve pisman olabilirsin ama o bir anlık his korkma sakın hic pisman olmucaksınn :)

niye öyle dedinki şimdi yaamafoldumben hani kolay oluyo diyodunuz? neden pişman olucakmışım çokmu sıkıntılı yaşıcaaam?giderayak meraklandırdın beni

canım bugün ameliyat günün inşallah sorunsuz atlatırsın dularımız seninle şimdiden geçmiş olsun ameliyat sonrası tecrübelerini paylaş bizimle okk.

canım çok gcmıs olsun amelıyattan çıkmışsındır hayırlıısıyla inşallah...bende 1 hafta önce oldum ıyıkıde olmusum üstelık benımkı ıkıncı operasyon korkulacak bıse yok cok gecmıs olsun

niye öyle dedinki şimdi yaamafoldumben hani kolay oluyo diyodunuz? neden pişman olucakmışım çokmu sıkıntılı yaşıcaaam?giderayak meraklandırdın beni

seni meraklandırmak istemezdim özür dilerimm, ama bu sıkıntı yasayacagın icin degil birden o ruh haliyle ilgiliydi, insallah ameliyatın sorunsuz gecmistirr

canım çok gcmıs olsun amelıyattan çıkmışsındır hayırlıısıyla inşallah...bende 1 hafta önce oldum ıyıkıde olmusum üstelık benımkı ıkıncı operasyon korkulacak bıse yok cok gecmıs olsun

canım geçmiş olsun senin ilk am. sorunluydu dimi ikincisi güzel olur inş :kedi:

canım geçmiş olsun aynı gün ameliyat olacaktık ben atlattım sen ne durumdasın merak ettim umarım herşey yolundadr canım takrarr çokk geçmiş olsunn

evet kızlar ameliyat bitti. 3. günüm bugün. 3. gündür kalkmadan yatıyorum.1 gece yattım hastanede Beni baya bi zorladı ameliyat. Suratım kamyon çarpmış gibi şiş. Gözlerim mosmor.ınanılmz rahatsız bi his bu. Birde gözümün ve burnumun içindeki zonklamalar olmasa...Düşündüğümdende zor oldu. Ama şükür en zoru bitti. Bugün tamponlar alınacak. ılaçların etkisinden sanırım günün 15 saati uyuyorum neredeyse.
EZGıcim sanada çok geçmiş olsun.Sen daha rahat atlatıyorsun sanırım,ne güzel.Umarım sonuna kadar öyle gider.
Ben şimdiden meraklanmaya başladım burnumun şekli için inşallah istediğim gibi olmuştur. dua edin arkadaşlar.

bu arada ben hala yemek yemeğe korkuyorum. Sadece çorba ve meyve suyu.Bişey çiğnersem burnum yamulacak gibi geliyo. :bbo: bişey olurmu sizce?

ewet canım bana herkes aynı şeyi söylüyo oldukça rahat geçiriyorm diyebilirim bugn morluklarmn çoğu geçti zaten doktorm da tamponumu alırken ödemin çok az olduğunu söylemişti onun dışında sen ne güzel uyuyomşsn bnse gece bile uyumakta zorlanıyorm çünkü ben yüksek yastıkta yatamam normalde de yattığım yastık çok yumuşak olcak kafam tam gömülcek yoksa uyuyamam haliyle bu yüksekte yatma işi beni en zorlayan taraf :)) yemek konusuna gelince bence istediğini ye canım ama büyük lokmalar şeklinde olmasın hani çiğneme esnasında burnunu zorlamamalısın dikşler burun ucunda olduğu için gerilip acı veriyo bende ilk günden itibaren bunları göz önüne alarak yemek yedim doktorumdan da yemek konusunda bir uyarı almadım sende endişelenme gönlünce ye:)) ya asıl benim moralimi bozan unsur yemeğin tadını tam olarak alamamak:KK43: ama gün geçtikçe tat almaya başladım yavaş yavaş herşey yoluna giriyo anlaycağın ne kadar çok yazmışm :)) nyse canım sen de morluklar ve şişliklere takılma önemli olan sonucun iyi olması umarıım istediğinden daha güzel bir burna kavuşursun

cnm cok gecmis olsunn güzel haberlerini bekliyoruz artıkk fotolarını flnn bakalım nasıl olmus burnunn

geçmişolsun kızzzz hadi atlattın sende opuyorumnanaktan morluğu şişliği takma hiç kafana benim ameliyat sonrası ilk resimlerime bak rahatlarsın o bile geçti yani :dance:

geçmişolsun kızzzz hadi atlattın sende opuyorumnanaktan morluğu şişliği takma hiç kafana benim ameliyat sonrası ilk resimlerime bak rahatlarsın o bile geçti yani :dance:

sırnaşık şey sizede geçmiş olsuuunn twettycim. Kurtuldunuz benden :)) korkularımdan sorularımdan....inşallah sonucuda güzel olur.

ameliyat olmak isteyen arkadaşların sorularını seveseve yanıtlayabilirim,yaşadıklarımı paylaşabilirim.ıster özelden ister buradan yazabilirsiniz.

ameliyat olmak isteyen arkadaşların sorularını seveseve yanıtlayabilirim,yaşadıklarımı paylaşabilirim.İster özelden ister buradan yazabilirsiniz.

canım kime oldun nerde nekadara mal oldu kaç saat sürdü morlukalrın ne alemde kemermi vardı devilasyonda oldumu bunlar başlangıç cevaplada devamı gelicek :eek:
çok olmadı değilmi kafamçokkarıştı

canım kime oldun nerde nekadara mal oldu kaç saat sürdü morlukalrın ne alemde kemermi vardı devilasyonda oldumu bunlar başlangıç cevaplada devamı gelicek :eek:
çok olmadı değilmi kafamçokkarıştı

özelden cevapladım sorularını :)

bu arada ben hala yemek yemeğe korkuyorum. Sadece çorba ve meyve suyu.Bişey çiğnersem burnum yamulacak gibi geliyo. :bbo: bişey olurmu sizce?

cok cok gecmis olsun sekerim, istedigini ye fazla zorlamamak sartiyla yavas yavas... burnuna hic birsey olmaz canim korkma olsa benimkine olurdu ameliyattan bi ciktim gül ALLAH gül, 2 hafta boyunca kikir kikir güldük arkadasimla, beraber ameliyat olmustuk kaydirigubbakcemile3, hatta diyorduk bizim dikisler kesin patladi ama cok sükür hic birsey olmadi hersey cok güzel gecmisti:lepi:

X