samsun mu bursa mı?? orada yaşayanlar lütfen bır bakın

anasonn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2014
631
238
elbette bır şehri güzel yapan ondan beklentilerinizdir. esasında küçük denizde büyük balık olmak isterim ama küçük şehirde yaşamamam gerek sanırım. nişanlım engelli sağlık bakımından iyi olmalı. kiralar bir nebze uygun olsa harıka olur. ılıman iklim , yaşam şartları vs. önemli tabı sizce hangısı ??

Bursa bir çok yere yakındır, güzeldir, sanayisi gelişmiştir.
Benim tercihim kesinlikle Bursa.

5 yıl Bursada yaşadım.
Samsun'a birkaç defa gittim beğenmedim,çok sıkıcı.
Ben Bursa diyorum kesinlikle.Her türlü yaşam standartına cevap verebilecek nitelikte bir şehir.imkanları daha geniş.kolay kolay sıkılacagınızı hiç sanmıyorum.

Konum açisindan tabiiki Bursa ama samsun u da severim ben 400 700 1000 kiralar boyle devam eder. Bursayi da biliyorum samsunu daniye bilmemm samsun içimde kaldi hep. Şartlari düşünürsek Bursa.

Anasonn daha önce de Bursa hakkında yazmıştım kadro açılan kurumları da söyle yerleri ulaşımı hastane vs bilgi vereyim ama Bursa büyük şehir sessiz sakin olması zor

bence bursa. hem gezme acısından (istanbula ve balıkesıre yakın ayvalık akcay vb yerlere gıdılebılınır ) hem iş ımkanı acısından.. ben bursayı tercıh ederdim

elbette bır şehri güzel yapan ondan beklentilerinizdir. esasında küçük denizde büyük balık olmak isterim ama küçük şehirde yaşamamam gerek sanırım. nişanlım engelli sağlık bakımından iyi olmalı. kiralar bir nebze uygun olsa harıka olur. ılıman iklim , yaşam şartları vs. önemli tabı sizce hangısı ??

bursayı bilmiyorm.
samsunluyum samsunda yaşıyorum.çok sıkıcı diyenler olmuş samsun için.bu ne aradığınıza bağlı.yaşam şartları gayet iyi.havası çok soğuk olmuyor kışın.yazın da tatil beldesine dönüşüyor.devlet hastanesinden tutun özel hastanesine kadar her türlü konfor mevcut.kiralar semtine göre değişiyor.eğlence desen oldukça fazla,alışveriş imkanı gıda olsun giyim olsun uygun fiyatlarda ve ne ararsanız kolaylıkla bulunuyor.ulaşımı şehir içi-şehir dışı kolay.tranvayı,otobüsü,minübüsü,dolmuşu,taksisi tercihe bağlı.küçük bir şehir değil anlayacağınız.

Anasonn daha önce de Bursa hakkında yazmıştım kadro açılan kurumları da söyle yerleri ulaşımı hastane vs bilgi vereyim ama Bursa büyük şehir sessiz sakin olması zor
evet tatlım baktım mesajına sakınlık ıstıyorduk ama devlet kadroları bekledıgımız gıbı açmadı şehır sansımızı yerle bır ettı. engellı memur atamaları var bu hafta arada kaldık :KK43:

bursayı bilmiyorm.
samsunluyum samsunda yaşıyorum.çok sıkıcı diyenler olmuş samsun için.bu ne aradığınıza bağlı.yaşam şartları gayet iyi.havası çok soğuk olmuyor kışın.yazın da tatil beldesine dönüşüyor.devlet hastanesinden tutun özel hastanesine kadar her türlü konfor mevcut.kiralar semtine göre değişiyor.eğlence desen oldukça fazla,alışveriş imkanı gıda olsun giyim olsun uygun fiyatlarda ve ne ararsanız kolaylıkla bulunuyor.ulaşımı şehir içi-şehir dışı kolay.tranvayı,otobüsü,minübüsü,dolmuşu,taksisi tercihe bağlı.küçük bir şehir değil anlayacağınız.
ıcımden hep bursa gectı ama karadenız tek yaşmadıgım bölge aklımda kalsın ıstemıyorum . bılgılerın ıcın çok sagol ilkadım ilçesinde gözukuyor kadrolar araştırcam orayıda ama ınternet genel bılgı verıyor

Kadroları yazarsan Bursa hakkında bilgi vereyim adliye SGK Işkur çok girip çıktığım ilçe teşkilatlarını vs bildiğim yerler

bursada ve samsunda kısa süreler kaldım.bence bursa canım.Samsun da çok güzel bir şehir ama bursa coğrafi olarak konumu daha güzel. biraz daha gelişmiş bir şehir aynı zamanda.

iki şehri de biliyorum samsun diyorum. bursanın trafiği, kalabalığı çekilir dert değil. samsuna sıkıcı demişler ama bana göre de bursa daraltıcı, bi yerden bi yere gitmek mesele, şehir dağınık. samsunun öyle değil, en azından benim açımdan.

bursada arkadasım oturuyor cok begendım
ıstanbula gore oldukkkca makul bır fıyata sıfır daıre almıslar
balkonu oda gıbı
balkon manzarası tarlalar
kesınlıkle hayran kaldım bursa ama kesınlıkle sıte kesımı olan yerler mahalle kulturune hayır dıyorum

Bursada görev yapıyorum samsunluyum.valla secemedim simdi.eşit derecede bana göre iki sehri de çok iyi bilirim.yani hangisini seçerseniz secin pişman olmazsiniz.

Bende samsunluyum ve Samsun'da yaşıyorum. Samsun Büyükşehir bilindiği üzere. Her şey mevcut. Sağlık, eğlence. Alışveriş doğal güzellikleriyle ve deniziyle mükemmel bir şehir. Kışın soğuk olmuyor ve yazın plajları ve parkları oluyor şehir içi ve yakın ilçeleri olsun gezilecek cok yerler var.
Bursa'ya seyahat etmiştim sokakları çok dar ve çok iç içe geldi bana iş imkanı vardır çünkü fabrikalar var. Bu nedenle oksijen miktarı olarak samsun daha iyi.

bende orduluyum samsunu çok seviyorum zaten övülmeye bile ihtiyacı olmayan mükemmel bir şehir ,doğu parkı batı parkı sevgi gölü rus pazarı atakumu çiftliki mecidiyesi ile her şeyiyle candır , ordulu olmama rağmen atakum civarlarına hayranım. bursayı hiç bilmiyorum ama samsuna gelirseniz pişman olmazsınız.:KK51:

X