Çatlaklar Sanırım bugün çatladım !!!! Mor çatlak tedavisi

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Quixx

Ban yemeyi sizden öğrenecek değiliz !!!
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2016
1.411
3.054
Ya ben hergün ayna da bakıyordum kendime çatlıyormuyum ne haldeyim diye çünkü benim de en kötü yanım cildim konusunda takıntısıyım az önce banyo dan sonra bi baktım kalçalarımda iki yanda mor dikine çatlaklar var ben napıcam şimdi dün yoklardı bugün varlar Nasıl geçecekler bana bi çözüm sunun lütfen 34. Haftamdayım 13 kilo aldım. Lütfen çatlaklarına çözüm bulanlar yardımcı olabilir mi direk doktora mı gitsem ne yapsam ki ben

canim ben hic ilac felan denemedim ama has zeytinyaği sürerdim hep hamileyken banyodan sonra 3 tane minik catlagim var sadece karnimin altinda

Bu forumda bir konu vardi catlakta neymis torunum diye, denk geldinmi bilmiyorum, türk kahvesi ve limoni anlatiyordu :)
yeni olusan catlak icin tedavi var diyolardi bi doktoruna danis istersen.
Birde ben 38. haftamda catladim 39da dogurdum, o 1 hafta mafetti beni. Meger bebek asagi inerken catliyomus insan. Yerlesirken haliyle daha kücük zayif, ama inerken 4.300gramla indigi icin baya bi gerdirdi beni:)

Cok sanslisiniz, fark etmissiniz. beyazlamis olanlarin henuz bilinen bir tedavisi yok ama morken doktora gidin !! Doktorunuz En dogru bilgiyi ve tedaviyi verir,hic beyazlamadan kurtulursunuz.

X