SANIRIM ONU ALDATTIM. LÜTFEN OKUYUP BİR FİKİR VERİN LÜTFENNN...!!!!

liriarwa

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
652
1.449
O kadar severken ne oldu da bitirebildiniz bu kadar kolay? Görücü gelen diğer çocukla ilgili gelişmeleri yazmamışsiniz? Bence o çocuktan etkilendiniz ve belki de onunla devam edeceksiniz, bu yüzden eski sevgilinizden bu kadar hızla soğudunuz.

Hiç ailevi sebepler yüzünden deyip kendinizi kandırmayın. Konunun başında, çok aşık bir kadın vardı, başkasıyla konuşunca bile aldattığını hisseden, onu kaybetmekten korkan. Hikayenin sonunda adamın gözünün yaşına bakmadan çat diye ayrilabilen başka bir kadın var. Bu iki kadının arasındaki fark ancak kalp başkasına kaydığı zaman oluşur.

Hakkınızda hayırlısı.

mmeriss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2018
191
284
26
O kadar severken ne oldu da bitirebildiniz bu kadar kolay? Görücü gelen diğer çocukla ilgili gelişmeleri yazmamışsiniz? Bence o çocuktan etkilendiniz ve belki de onunla devam edeceksiniz, bu yüzden eski sevgilinizden bu kadar hızla soğudunuz.

Hiç ailevi sebepler yüzünden deyip kendinizi kandırmayın. Konunun başında, çok aşık bir kadın vardı, başkasıyla konuşunca bile aldattığını hisseden, onu kaybetmekten korkan. Hikayenin sonunda adamın gözünün yaşına bakmadan çat diye ayrilabilen başka bir kadın var. Bu iki kadının arasındaki fark ancak kalp başkasına kaydığı zaman oluşur.

Hakkınızda hayırlısı.
Merhaba , oncelikle o görücü dediginiz kisiyle tek bir kere telefonda konustuk ve o konusmada sonlandirmistim zaten, onceki sayfalarda yazmistim bunu gormediniz sanirim
Siz burada sadece kisa bir donem araliginda ki duygu degisimlerini degerlendiriyorsunuz. Yani konunun basinda askla baslayip, sonunda adamin gozunun yasina bakmadi diye etiketlemenizden bahsediyorum

fakat bu his degisimi burada ki kadar kisa surede bu denli torpulenmedi yada bir baskasi olma mevzusu soz konusu dahi degil.
Yillarimi verdigim bir iliskiydi bu. Burda anlatamadigim bir cok hayal kirikligi yasadigim süreçler oldu. Beni ezdirdigi, arkamda duramadigi, hakkimda iftira atilirken sesini cikarmadigi bircok olay yasadim ve eger hikayede ki duygu durumu degisimini degerlendirecek olursak ; cok buyuk bir degisim var bende okeyim bu konuda. Fakat bu degisimin sebebi ne bir gorucu nede baska biri. Sadece hayal kirikligi.
bunca zaman olmasi gerektigi gibi davranaci zamani bekledim, onu kendi cocugummus gibi buyutmeye calistim. Arkamda duramayislarini, yanlislari gorememesine vererek ona gozunun onunde ki yanlislari bir bir anlattim. Her seferinde haklisin bir daha olmicak dedi, her seferinde bir sans daha dedim
Ve bu yaşadıklarım birike birike beni, sizin tabirinizle (uc bir tabir ama) gozunun yasina bakmayacak konuma getirdi

icimde ki hayal kırıklıkları, beklentiler o kadar fazla ki inanin anlatamiyorum bile. Yani beklenti dedigim sey bile olmasi gereken seylerden ibaret oysa ki suan cevremde ki iliskilere baktikca bunu gorebiliyorum. Sadece arkamda olmasini istemistim. Gerisi muhim degildi benim icin hicbir zaman. Ne ailesinin kumar borcu, ne annesi, ne benim ailemin istememesi ben herseyi goze almis cabaliyordum

zenit

f r e i h e i t
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2019
376
273
26
Hakkınızda hayırlısı olmuş bence gördüğüm kadarıyla genelde uzun süren ilişkiler tam tadında evliliğe bağlanmıyorsa taraflardan biri çokta evlilik istemiyor demektir