Doğal Saç Bakım Kürleri sarımsaklı zeytinyağıyla gürleşme ve uzama :))))

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
kızlar bende yaptım bu karışımı ama ben suna dumankaya dan mı ne duymuştum sarımsak baya bi 20 diş falan rendeledim küçük bir kavanoz içine koyup 20 gün beklettim öyle demişti. dün akşam ilk defa sürebildim 20 gün sonunda ilk sürünce kötü kokuyor tabii hatta bende yapmam falan dedim ama saç için çok faydalı bende çalıştığım için haftasonları yapıcam ben geceden sürüp sabah yıkadım kokuyu bastırsın diye de son durulama suyuna elma sirkesi koydum tam turşu kıvamında:KK49::KK49: hey Allahım saç için yapmadığımız şey kalmayacak heralde :KK54:

Arkadaşlar, Saçlarınız için Evin Ampul(Eski adı Evigen Ampul) bugün eczanelere verilmeye başlanmış,daha önce üretim bir süreliğine durmuştu, Firma tekrar üretmeye ve satmaya başlamış, mutlaka deneyin, inanılmaz bir şekilde saçlarınız bakımlı şekle giren, saç dökülmesi yaşamayacak hale gelecek ve yenilenecek. Ben çok memnun kaldım. (Hem 5 TL gibi bütçenizi sarsmayacak bir rakama.)

Kpss-atama stresiyle saçlarımın üst kısmındaki belli bölge bayağı seyrekleşti. Yani normal zamanda öyle belli olmuyor ama saçlarımı ortadan ikiye ayırınca fark ediliyor. Ben de bu tarifi okudum kavonoza sarımsakları avuç avuç atıp beklettim.Ama bir türlü cesaret edemedim sürmeye.Üstünden 1,5-2 ay geçti. Bugün o kısma sürdüm bekliyorum.
-Sarımsakları bu kadar bekletmenin ardından rahmetli Müslüm Gürses'inki gibi saç umuyorum.

Not: Berbat kokuyor.

Arkadaslar bir reklam var patrick cameron bir at saci ozu sampuani uretmis amerikada cok uyi kullaniliyormus nasil birseydir sizde 21gunde 4cam diyor deneyen varsa bilgilendirebilirmisiniz almak istiyorum ama guvenemiyorum

Kpss-atama stresiyle saçlarımın üst kısmındaki belli bölge bayağı seyrekleşti. Yani normal zamanda öyle belli olmuyor ama saçlarımı ortadan ikiye ayırınca fark ediliyor. Ben de bu tarifi okudum kavonoza sarımsakları avuç avuç atıp beklettim.Ama bir türlü cesaret edemedim sürmeye.Üstünden 1,5-2 ay geçti. Bugün o kısma sürdüm bekliyorum.
-Sarımsakları bu kadar bekletmenin ardından rahmetli Müslüm Gürses'inki gibi saç umuyorum.

Not: Berbat kokuyor.
nasıl saçlarınıza faydası oldu mu peki ?

Arkadaslar bir reklam var patrick cameron bir at saci ozu sampuani uretmis amerikada cok uyi kullaniliyormus nasil birseydir sizde 21gunde 4cam diyor deneyen varsa bilgilendirebilirmisiniz almak istiyorum ama guvenemiyorum
Ben horsetail şampuan kullanmıştım ilk şişede pek bi sonuc göremediğim için o kadar para verip 2. Siseyi denemedim ama herkesin saçı farklı tabiki işe yarıyanlarda vardır ama ben sinamekili formulun içine yumurta sarısı ve hindistan cevizi yağı, zeytin yağı koyup yaptım çok işe yaradı şimdi yazın yeniden başlıyacağım ama çoook fazla durulamak lazım :cool:

nasıl saçlarınıza faydası oldu mu peki ?

Malesef kokudan dolayı birkaç kereden fazla deneyemedim. Zaten dökülmem de durmadı naptıysam. Tekrar doktora gittim ''Ducray anaphase'' şampuan ve ''Ducray anacaps'' gıda takviyesine başladık. Tabletleri zoraki bitirdim. Şampuanı 3 ay kullanmak gerekiyormuş 1,5 ayda saçlarımı toparladı ama bir süre sonra yağlandırma yaptığı için bıraktım.Şampuanı kesinlikle tavsiye ederim. Şuan gayet normal saçlarım çok şükür. Her hafta doğal yağ bakımı falan da destekliyorum,Lavanta,biberiye..Diplerden yeni yeni çıkmaya başladı.Biraz sabır gerekiyor sanırım..

Malesef kokudan dolayı birkaç kereden fazla deneyemedim. Zaten dökülmem de durmadı naptıysam. Tekrar doktora gittim ''Ducray anaphase'' şampuan ve ''Ducray anacaps'' gıda takviyesine başladık. Tabletleri zoraki bitirdim. Şampuanı 3 ay kullanmak gerekiyormuş 1,5 ayda saçlarımı toparladı ama bir süre sonra yağlandırma yaptığı için bıraktım.Şampuanı kesinlikle tavsiye ederim. Şuan gayet normal saçlarım çok şükür. Her hafta doğal yağ bakımı falan da destekliyorum,Lavanta,biberiye..Diplerden yeni yeni çıkmaya başladı.Biraz sabır gerekiyor sanırım..
evet sabır gerekiyor geçmiş olsun cevap için teşekkür ederim sagol

Dün akşam burdaki yorumlara bakarak ben de yaptım bu zaytinyağlı sarmısak karışımını.. İlaveten shea butter yağı, 1 ampül bemiks, 1 adet bepanten kırdım içine. Nerdeyse 1 haftadır sarmısaklar zeytinyağının içinde beklemişti şişenin ağzını bi açtım efil efil sarmısak kokuyor. Üstelik taze sarmısaklardan doğramıştım :KK14: Akşamdan sabaha beklettim saçlarım çok dökülüyor ve azaldı diye.. Tabiki koku oldu sabah yıkandım saçlarım yumuşacık şuan ve saç diplerim sanki hareket halinde.. :KK70: Ki denemediğim şey kalmadı maya dışında :21:Bakalım gelişmeleri buraya yazacağım yine.. :):KK22:

Lavanta yağını saçınızda nasıl kullanıyorsunuz?

X